Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

moniq
8. sep 2009

cauky krasky
veru callex zajtra je ten maxicky datum tz to bude urcite stastny transfer. a daj vediet kolko embryok sa ti dobre kultivovalo...

moniq
8. sep 2009

chcelo to byt magicky 😀

callex
8. sep 2009

dakujem babulky za palceky...veru to krasny datum a dufam ze mi prinesie malu slecnu v brusku. 😀
po odbere som mala 6 oplodnenych tak dufam bojovali statocne a taky pocet aj ostal.medzi 16,00a 17,00 mi maju volat z labaku ze kedy mam prist a mozno mi aj povedia kolko sa ich rozrastlo do krasy.

nelly..nepytala som sa svokry lebo chudato celu nedelu aj noc kotila psov a v cera chodila stale kontrolovat a bola mimo...vecer sme si dali sampano na oslavu novej kuch.linky a hned bola chytena a po superstar uz chuda hajala.a dnes som cely den ja v robote..ale ak bude v noci doma a nezabudnem opytam sa.

moniq
8. sep 2009

tak po 5- tej cakame na info, a zajtra budem na teba mysliet
uz si sa rozhodla co s PN?

nelly3
8. sep 2009

no ziadne priznaky, ze by mala dojst mrcha, teraz ked ju potrebujem bude strajkovat 😠 moniq ty si stimulovala s fostimonom? neviem ci som sa ta nato uz pytala 🙂 kolko dni si stimulovala?

moniq
8. sep 2009

ano s fostimonom, a zrejma som reagovala zle bo posledne 3 dni som pichala uz 4 fost. plus pol dipf.. A vies ze uz ani neviem kolko dni ?- ale zbehlo to rychlo

callex
8. sep 2009

no takze zajtra o 9,45 mi vlozia pokladiky.kolko a v akom stave su mi povedia zajtra..este sa kultivuju.
a co s PN? no pytala som sa tej panej co mi volala ci treba byt doma a podobne a povedala ze vobec nie.tak uvazujem ze sa rovno od stvrtka dohodnem s kolegynou na 8ckach.a ked nebude suhlasit hodim sa na PN a basta.a ma potom kocka smolu.i ked nerada by som to takto riesila.

lukila
9. sep 2009

Ahojte. Tak callex je uz o tomto case urcite tehu 🙂 Prosim o radu, tak za 10 dni si zacinam pichat - duhy den menzesu 1 ampulku dhiperel. a od tretieho dna pridat k tomu este fostimon 4 ampulky. Chcem Vas poprosit o vysvetlenie ako tie 4 ampulky pichnut, to natiahnem do jednej striekacky a potom postupne to miesam v rozpustadlach. som z toho pako... A este ze ci je jedno o ktore hodine si to budem pichavat, ale asi je dobre to pichat kazdy den priblizne v rovnaku hodinu. Pozerala som si na you tube.com pichanie injekcii no zacinam mat z toho obavy 😢

nelly3
9. sep 2009

ahojteeeee 😵 ako sa mate pipnky? 😉 dneska uz 6 injekcia, jaj len nech uz mrcha dojde, v pondelok idem na krvne testy predoperacne a potom ma asi s nimi poslu k internistovi. nejako mi to ide pomaly vsetko, uz nech idem na ET, ale to si este pockam. callex tak ako?

moniq
9. sep 2009

cauky - no akooo?
lukila ja som si pichala 4 inj a natiahla som to len do jedneho roztoku ( postupne som ten roztok vtlacala a vytahovala z tych tabliet...)

nelly3
9. sep 2009

lukila je to jedno o ktorej hodine, ale mala by si potom ten cas dodziavat, mne picha manzel rano medzi 6 hod-6.30 hod. s tym fostimonom neporadim, ja idem pichat asi na 4 DC aspon vtedy idem na prvu kontrolu, popytam sa potom tam sestricky 🙂 mne ta nadcha nie a nie odist 😠

olympia
9. sep 2009

Lukila, v príbalovom letáku sa píse, ze jedna voda max. na tri prasky. Takze styri ampule rozried v dvoch vodach.

callex
9. sep 2009

ahojte kocky.
lukila aj mne lekar hovoril ze len tri sa mozu sa riedit do jednej ampulky.co sa tyka casu treba kaydzch 24hodin.ale ked si pichate tie prve tak si hned pichnite aj fostimon a mate pokoj.my sme to tak robili.najprv brucho a kym svokra namiesala ,,koktej,, tak som si oddychla a potom sup fostimon do zadku.
a inak si odhadla cas kedy som bola tehu..lebo asi o 10.55 ma ulozili na odpocivacie kreslo na cca 20minut.
mala som dve 100bunkove embryjka a obe mi tam supli,aj mi ich doky ukazal na sone potom.taka mala machulka.ale verim ze sa jej bude u mna pacit a bude rast a rast.
krvny test mam az za 12 dni,takze budeme skusat svoku trpezlivost.ked som prisla domov tak som este 4hodky spala...este asi ucinkoval ten diazepam.
trosku ma picha v brusku ale dufam ze je to ok.

nelly...kup si zinok rychlejsie sa uzdravis.ja to tak robim.a zinok je fakt dobry.a skus sa este naparovat nad slanou vodou aj to pomaha.l

smejko
10. sep 2009

callex - gratulujem ... verim, ze sa babulkam u teba zapaci ... a potom nas "musis" vsetkych popluvat 😀

viem, ze toto sem velmi nepatri, ale chcem sa vas spytat, tie ktore ste v/z BA, viete odporucit normalneho sikovneho dobreho praktickeho lekara/ku ? platila som si doteraz celkom velke peniaze v jednom sukromnom centre, ale ich kvalita z mesiaca na mesiac klesa ... budem rada za vase tipy, moze byt statny ale kludne aj sukromny ... dakujem mooooc

lukila
10. sep 2009

Ahojte, tak uz som si tie pichance nejako dala v hlavicke dokopy uvidime v reale. Callex zo srdca blahozelam, uvidis ze sa u teba zapaci obidvom embryam a budes mat dve slecny 🙂

nelly3
10. sep 2009

heloo 🙂 pipiny, ja este stale cakam na mrchu jednu, ak cez vikned nedojde, musim volat do centra, ze co dalej, neviete co potom? 😕

moniq
10. sep 2009

lukila ja som sa pytala sestriciek - mozes kludne dat aj vsetky 4 do jedneho roztoku.Ja som to tak aj pichala...
calex mooooc na teba myslim

callex
10. sep 2009

ahojte babule ..dakujem ze na mna myslite ...robte to i nadalej. 😉
nelly a nemozes byt tehotna? nesexikovali ste s manzelom?hmmm?
kazdopadne fostimon sa picha az ked pride mrska.

nelly3
10. sep 2009

callex podla mna urcite nie, to by som aj nieco citila alebo tak, jasne, ze sme sexovali 😀 hlavne, ze v pondelok idem na krv kvoli predoperacnemu 🙂 ved uvidim co vikend prinesie 😉

callex
10. sep 2009

nelly citis nemusis nic..ja mam v sebe prakticky dvojicky a keby som nebola v stredu na transfere a nevedela o tom ze mi ich tam vlozili tak ani neviem ze daco v brusku mam. 🙂
tak drzim palce a neboj v sobotu rano mas mrsku ako na koni..tak to citim.
aj mne meskala.

pahu
10. sep 2009

Callex, pekne ich strráž 😀

nelly3
11. sep 2009

callex bodaj bz si mala pravdu, doteraz som nechcela dostat menzes, ale teraz sa na neho neskutocne tesim 🙂
pahu co tak neskoro? 😉

callex
11. sep 2009

no veru Pahu...nemozes spavat?
nelly plne chapem tvoje pocity. 🙂
nejako sa mi nic nechce robit a uz vobec ist po obede do roboty 😠 .

nelly3
11. sep 2009

callex a si pripravena na twinsky? nam staci jedno, máme maly byt, manzelikovi staci uplne jedno a aj mne, ved uvidime co nam osud prinesie 🙂

callex
11. sep 2009

Nelly mala som velke obavy ze twins...ale pocas pripravy na IVF som si zvykla na tu myslienku a teraz sa im prihovaram ako k twins. pred vsetkym tym kolotocom som si povedala ze si dam vlozit len jedno ale ked som lezala na izbe po odbere vajicok tak som nevahala a povedala ze vlozim dve,nebudem riskovat.
my mame tiez maly byt v podsate-byvame so svokrovcami a ti nam dali k dispozicii dve izby.v jednej mame spalnu a zrejme aj buducu detsku a druha je obyvacka a tak blbo driesene ze sa nedaju z nej urobit dve izby a ani nijake ine cary.kuchyna,jedalen,wc a kupelka spolocne.ale zato mame oooobrovsky dvor. 😀

nelly3
12. sep 2009

pipiny, ze tretia strana 🙂 ale to asi preto, ze je vikendik. no ja som si pre istotu urobila teraz tehotensky test a jasne, ze negativny, to som aj cakala, ale mrsina zatial nikde, potvora jedna 😠 davam jej este 4 dni. idem este upiect kolacik 🙂 zatim pa-pa

lukila
13. sep 2009

Ahojte. Nejak to tu dnes spi? Callex s tym byvanim je to v dnešnej dobe fakt hrôza... Tiež som na tom rovnako, že bývame dve generácie v jednom baráku. Zajtra začína pracovný týždeň snáď sa to tu rozhýbe. Zatiaľ pa

nelly3
14. sep 2009

hello pipinky 🙂 bola som dneska si dat urobit predoperacne, vysledky snad budu komplet do tyzdna, ale mrcha zatial nikde, vcera vecer som zacala trosicku spinit, tak dufam, ze sa uraci a pride. ved mi o tyzden dojdu aj diphereline injekcie 😠 mam taky pocit, ze komare miluju moju krv, neviem cim to je, ci tymi injekciami, ale cele leto som s nimi nemala problemy a teraz ma stipu jedna radost 😀 callex ako?

rienok
14. sep 2009

ahojte pipinky, tak dnes som bola v GF mala som termin, len poistovnu to nejako nezaujimalo. Neviem kto hovoril, ze s Dr Drabekom nebola rec, ale ja som maximalne spokojna. Pytala som sa a na vsetko mi odpovedal ... podrobne bez vytacok, pekne mi vysvetlil este aj rozdiel medzi dlhym a kratkym protokolom, co sa ovplyvnit da a co nie. Ja som odchadzala maximalne spokojna a tato konzultacia napriek tomu, ze vyzerala ako zbytocna tak bola najpoucnejsia.
Dievcata, pytajte sa nebojte sa ja som sa dozvedela dnes, vsetko naraz a to len preto lebo som si povedala ze ked uz som sa tam hnala tak nech z toho nieco mam 🙂 a oplatilo sa. Bol naozaj veeelmi mily ...

callex tak nech sa bublinky udomácnia 🙂

nelly3
14. sep 2009

rienok a teda ides do 2 IVF? drzim palce. kde ste pipinky? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre