Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

rienok
9. okt 2009

uff uz volali 🙂 transfer v nedelu, zatial vsetky 3 embryjka vyzeraju dobre 😎 tak dufam ze tak budu pokracovat 😉

rienok
9. okt 2009

emulienka skus sekciu mam/ nemam lieky na IVF

lukila
9. okt 2009

Rienok aj ja som bola nedockava, sice mi povedali ze mi budu oni sami volat okolo stvrtej stale som pochybovala o tom ci som im spravne rozumela. Ja som mala tiez predlzenu kultivaciu a dnes som bola na transfere. Prebehlo to v pohodicke, zakrok trval tak 3 minuty a potom som si 20 minut odpocinula pod dekou a sup ho do Tesca na nakupy. Vlozili mi dve embryjka a tri som si dala zamrazit... A teraz len cakat na vysledok...

matiasko
9. okt 2009

ahojte pipinky
callex ak ti zostali lieky po stimulke tak ich mozes v gf vratit
vrchna ich od teba odkupi ale musia byt v original. baleni
vracala som asi polovicu fostimon cca 20 alebo neviem kolko priblizne tak dajako
a dostala som tak asi 5.200 sk bolo to v november 2008
tak si myslim ze by to tak mohlo fungovat aj teraz treba sa len opytat 😉

matiasko
9. okt 2009

a este som zabudla lukila ,rienok moc moc drzim palceky
viem co prezivate zazila som to iste aj ja som bola nedockava a to aj pri et a aj ket 😉

lukila
9. okt 2009

Tiez sa chystam vratit fostimon 12 bal. co mi zostali, na recepcii mi spominali , ze to odomna odkupia...

nelly3
9. okt 2009

lukila ty takto hned do tesca, mne po vklade zacala ucinkovat ta tabletka, som bola uplne ako nadrogovana, nasadla som do auta, sklopila sedadlo v aute a spala az domov, doma sup do postielky, trosku som sa vyspala a uz bolo dobre. mne tiez ostalo dost fostimonu, v gynfive ti odkupia, ale ja radsej este pockam ako dalej, co ak to budem potrebovat, sice mame 11 mrazacikov, ale aj tak. ja idem pondelok na krvicku 😵

rienok
9. okt 2009

lukila tak to si dobra... ja som bola po transfere ako nelly3, ja som ale prespala pre istotu skoro celý deň
ďakujem dievčence 🙂
nelly už sa teším na správy 😵

moniq
9. okt 2009

kocky drzte sa
Mne odisiel muzik robit do Danska, vrati sa pred vianocami, dufam budem uz po lieceni, obaja nabudeni a plni 😀 😅 a hned sa nam zadari...

callex
10. okt 2009

ahojte babulky.
rienok lukila drzte sa.ja som po ET prespala cely den. 🙂
moniq a je z teba slamena vdova.tak a teraz sa obejdnas na konzultaciu do centra alebo pockas ako sa zadari po Vianociach?liecenie mas na mysli toho liecitela?
a co porabas cele dni?hladas si robotku ci eee?

moniq
10. okt 2009

cauky krasky, tak dnes ma ten nas poklad ( psik) hned z rana taaak vytocil, pisala som to uz vo volnej teme, ale dam to aj sem, mozno mi vedia aj snazilkujuce baby pomoct 😉
potrebovala by som poradit: mame doma nasho milacika uz rok aj pol ( je to najduch, zrejma richback so stafordom krizeny), je to mudry psik, zvycajne aj poslucha, miluje deti...proste je to zlaticko. A teraz zrazu mi zacal podkopavat plot a 3-ti den po sebe zdrhol. Pred tym to nerobil, plot placeme, ale on si spravi mini dierku a ten velky pes sa cez nu dako vytlaci....Poradte mi prosim ako ho to odnaucit, zakazat, proste co si mam pocat....????A zacal to robit ako naschval teraz ked som doma sama - muzika mam v Dansku pracovne 😅
No uznajte, som v koncoch, ja ho tak milujem a teraz som ho za trest priviazala vonku, uplne mi krvaca srdiecko.

Callex ano myslim liecitela, ja som presvedcena ze mi pomoze, a za skusi nic nedam 🙂
Do centra ja pojdem asi az bud rok, teraz nemam ani muza, ani finance, ani chut. Ale ja uz nepojdem do GF, asi skusim ferti.
A vobec neviem co vlastne porabam no vobec nestiham 😀 zabavam sa netom, ficim na facebooku, a digiscrabs, hladam si aj pracu, ale teraz je to priserne s tym nasim pracovnym trhom. Ty vlastne co robis?

moniq
10. okt 2009

no co je kockz, cey vik sa sem nik ani nepoyrie 😲

nelly3
10. okt 2009

pekny vecer pipinky 🙂 pocasicko sa nam pokazilo, ale ved uz je jesen. ja sa citim normalne, uvidime co v pondelok. rienok ty si śa aj testovala doma? ja nie, som statocna 😉

moniq
11. okt 2009

krasnu nedelu baby 🙂
u nas vysvietilo slniecko, tz som uz aj vybehla so psikom..... cakatelky, zbehnite sa aj vy nadychat cerstveho vzduchu, rychlejsie vam to zbehne - nelly zajtra daj hned vediet 🙂

lukila
11. okt 2009

Ahpj Moniq. S tym psikom je to asi tak, ze chodi za nejakou frajerkou. My mame doma fenku a momentalne kedze sa hara, chodia tu na navstevy cudzi psy. Tiez sa nam podkopali pod plotom... Zacali sme ju zatvarat ale aj tak je asi tehu. Aspon ona, mozno budeme dve v dome 🙂 Nelly drzkam palceky. Ja tiez sa drzkam a nechcema sa testovat dako to este tyzden vydrzim nez pojdem na krv 🙂

moniq
11. okt 2009

jej luki ozi, ty si tiez cakatelka dobrej spravy 🙂 kolko ti tam dali embryi ?

callex
12. okt 2009

ahojte babule...
nelly cakame... 😀
rienok ako dopadol transfer?dali ti vsetky 3?

rienok
12. okt 2009

ahojte dievcence, vcera mi vlozili 2 blastocysty - 100 bunkove embrya a s tym 3. cakame este 1 den ak bude pokracovat v deleni tak sa moze dat zamrazit 🙂 nechala som spravit aj zonalny hatching a uz by im nic nemalo branit aby ostali u maminky
lukila ty kedy ides na krv?
nelly cakame, cakame 🙂 ja som tiez netestovala pri 1. IVF, no teraz asi budem
😀

nelly3
12. okt 2009

ahojte, uz nech su dve hodiny lebo ma porazi, a to som v praci, nemozem sa na nic sustredit. priznaky ziadne, rienok tebe drzim moc palce, ja si mylsim, ze mne to nevyjde, nic mi nie je, citim sa normalne, ty si mala nejake bolesti pri prvom?

rienok
12. okt 2009

ahoj nelly... nestresuj, nemusis mat vobec ziadne priznaky a mozes byt tehu. Ja som nemala ziadne priznaky, ale v urcitom momente som to vycitila... ako a preco neviem

rienok
12. okt 2009

nelly chod na obed a sprav si kratku prechadzku rychlejsie to utecie 😉

rienok
12. okt 2009

ahoj kde ste kto? Ozaj ked vam este nechali dalsie embrijka volali vam oni alebo si mam zavolat sama ? lebo mne to 1 este nechali na pozorovanie ci sa bude delit a mozno mrazit

nelly3
12. okt 2009

baby negativne ☹ volala som si sama rienok, no pojdem sa objednat na konzultaciu a v novembri mozno na KET.

rienok
12. okt 2009

nelly este 1 test pred tebou , hlavu hore

nelly3
12. okt 2009

tomu ja neverim, co uz, nechapem, presne ako callex, pekne 100 bunkove, ja fakt neviem, kde je chyba, pekne sa oplodnili, delili, asi sa im u mna nepaci, co uz. 😢 ani neviem ci chcem ist na KET, dalsie sklamanie. ach jo 😔

rienok
12. okt 2009

nelly nevešaj hlavu, je mi smutno spolu s Tebou... ☹ ale mas este vela embrijok = obrovská šanca na úspech
teraz je smutno ale určite sa nedaj zastavit

rienok
12. okt 2009

moje 3. embrijko sa zastavilo.... tak dufam ze moje 2 drobce pekne pokracuju aze sa im u mna paci

callex
12. okt 2009

och nelly to mi je luto..neviem preco ale uz od minuleho tyzdna som mala pocit ze to nevyslo ani v tvojom pripade a o to silnejsie som drzala palce aby si to bola ty kto skonci eru nezdarov.
v kazdom pripade tu vsak sanca je..mas krasnych mrazacikov.uvidis co ti povedia na konzultacii ze kde s amohla stat chyba a podla toho sa bude postupovat.
plne chapem ako sa citis, je to nefer.ale neboj to prejde.

nelly3
12. okt 2009

diky baby, ja viem, ze to prejde, rienok dufam, ze zacnes s druhou tehulkovskou vlnou 😉

matiasko
12. okt 2009

ahote pipiky
nelly ☹ ☹ ☹
moc dzi palceky aby bol ket uspesny 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre