• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

24. januára 2017 
ahojte babulky,
tak mala som 12 vajok,z toho 5 dozretych a aj dobre oplodnenych.vo stvrtok mam ET,tak mi drzte palce :slight_smile: :slight_smile:
yayama,drz sa ,daj si pauzu,dopraj si oddych,a hura na ket. :slight_smile: :slight_smile:
8. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Terezka je na svete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dnes o 14:08 :grinning: :grinning: 3700 g a 50 cm :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule...
yayama to je mi luto ze sa potvrdili nase prognozy. :slight_smile: nabuduce pojdu embryjka tam kam patria a nebudu s atulat kadetade.neboj

jahodka no paradna uroda a dufam ze o par dni aj plodna.drzime palce.ozaj budes PN?
9. nov 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...
och,gratulujem k Terezke,krasne miery :slight_smile: :grinning:
9. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudinka80..to nie och ma Terezku ale Mayka.Och to este len caka. :slight_smile:
9. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pipinky :wink:
jej Mayka moc moc gratulujem k Terezke
a prajem vela vela zdravicka a maminke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. nov 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, teraz si picham diphereline, s fostimonom mam začať keď dostanem menzes alebo až po tej kontrole 2-4 deň cyklu ? som z toho cela zmagorena :frowning2: teraz podvakrat sme pichli injekciu aj s modrinkou :frowning2: taky mam pupok bolavy, au, ale nedam sa :angry:
9. nov 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko ja som tusm ze az po tej kontrole zacala pichat fostimon.
mala by si to mat napisane v tom protokole co si dostala a s ktorym tam ides na kontrolu 2-4 den
tak skus pozriet a ked nie tak tam zavolaj do ambulan. tam by ti mali poradit
:slight_smile:
9. nov 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
callex,dakujem :slight_smile: opravujem sa necitala som spätne :astonished:
tak mayka gratulujem a prepac za chybu.vela zdravicka maminke a Terezke :slight_smile:
9. nov 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka tiez sa pripajam ku gratulaciam, hlavne vela zdravicka...
smejko - ked pojdes 4.den na kontrolu, tak ta lekar upozorni, ze od daneho dna mas uzivat aj fostimon...
callex- ano, som na PN, zatial do toho 2.testu..
9. nov 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayka, blahozelam k dcerenke... :slight_smile:
9. nov 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj smejko, tiez som zacala pichat diphereline, 2-4 den MS zacnem s gonalom, tak som zaciname zhruba rovnako:slight_smile:) dnes aj vcera som si bola dat pichnut inj. v GF, ale je tam dost ludi, tak od zajtra si zacnem pichat sama...tak som zvedava ako si to zajtra pichnem:slight_smile:
nejak to snad zvladnem:slight_smile:
neviem cim to je ale uz som pribrala 2kg, tak dufam ze sa o 2t nebudem gulat

uz by to mohlo vyjst
prajem to nam vsetkym:slight_smile:))))
10. nov 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule...
smejko ano na kontrole ti povedia kedy zacnes pichat fostimon.
babenky ja som bola v druhom centre vcera na konzultacii a poviem vam citila som ako v raji v porovnani s GF.bolo to nieco neskutocne.
pan doktor mi dokonca povedal ze v GF ma pekne pohnojili pri laparoskopii a teraz musim ist na dalsiu.to mam teda radost.bude to uz moja 4laparoskopia a dufam ze posledna.ja to tak neluuuubim.
11. nov 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Callex, tak hovoríš 4 laparka ? To je strašnéééé :angry: To si neviem predstaviť.
11. nov 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: callex neviem, ci je dobre ist na dalsiu laparku, mne lekar povedal, ze kazdy zasah operacny znizuje cinnost vajecnikov a povacsinou vzdy nieco odstrania a ty potrebujes mat funkcne vajecniky na IVF. ja by som skusila najskor 2 IVF a ked potom nic tak az vtedy na laparku. tot moj nazor. ja o chvilku palim ku svojmu gynekologovi, chcem nech mi nejake tie vyseterenia porobi a tak, bojim, bojim som vzdy taka vysrata z tych lekarov ze az :angry:
11. nov 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo kde ste vsetky :wink: tak bola som u gyn. zobral mi krv na kontorlne vselijake vysetrenia, bol rad, ze som na KET nesla hned, ze idealne je pockat take 3 mesiace, on sa zaobera dlhe roky aj liecbou neplodnosti pre info. no kukol mi aj cystu, ktoru mi vysali pri OPU, mala vtedy okolo 4 cm teraz ma 31 mm, takze super a videl nieco v maternici, aj som ja kuk take nieco male mrnave, nevie ci je to gest. vacok, ze to by este nevidelo, zobral mi krv na hcg a zajtra alebo v piatok si mam volat, ty brdo uplne sok, ale povedal, ze to moze byt aj zacinajuci menze, ktory mam o tyzden dostat, uz ma pobolieva podbrusko a sliznica vysoka, ale takisto to byva pred menzesom. tak asi tolko, v piatok budem mudrejsia, nedavam tomu velku sancu, neva januar isti KET :dizzy_face:
11. nov 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelly tak ti budem držať palce nech je to čo, čo si myslíme :grinning: a nech sa to zahryzká :grinning: :grinning: :grinning: , tak dufam že v piatok podáš dobré správičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a mrcha nech sa neukazuje až o 9 mesiacov :wink:

A posielam niekoľko vírusikov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pipinky :slight_smile:
tak mna caka zajtra laparka v gf :confused:
dnes som bola na tej anesteziologickej ambulancii odniest tie papiere a predooperacne vysledky
no ta dotkorka bola proste supisnaaaaaaaaa :slight_smile:
budu mi odstanovat uz nefunkcny vajickovod a v januari hura do dalsieho ivf
11. nov 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snazilky, Matiasko, drzim vsetky paste na zajtrajsi zakrok. Uvidis, vsetko dopadne dobre a v januari budes tehulka. :wink:
Posielam tehu virusy: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. nov 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kraku :slight_smile:
no vidim brusko uz krasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dakujem pekne mojka. tak v to dufam aj ja.
dakujeme za tehu virusiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiky :wink:
krasny datum porodu ako moj ocino :slight_smile:
11. nov 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to myslim ze sa vtedy narodil
a nie ze ide tiez rodit :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matiasko bola si u dokrtorky Valachovej ? To je teda super žena. Po laparke prišla a pekne sa spýtala ako sa mám. :grinning:
11. nov 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte callex mozes napisat o ake centrum islo ked hovoris ze omnoho lepsie ako GF :slight_smile:
11. nov 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko ano doktorka Valachova :dizzy_face: tot super super zenicka normalne ma presvedcila a uz sa tolko nebojim
super odporucam kazdej ktoru caka laparka :slight_smile:
11. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky :slight_smile: matiasko drž sa...budem na teba mysliet :wink: nelly dúfam že tvoja mrcha príde najskor o 9 mesiacov... :dizzy_face: karkulka dakujeme za vírusíky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. nov 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka :slight_smile:
ahoj moc moc dakujem :dizzy_face:
11. nov 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne sa to kráti...na druhý týžden ideme do GF...aj sa bojím ale som aj rada...
11. nov 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule.
dr Valachova je super doktorka..keby vsetci anesteziologovia boli ako ona clovek sa ani neboji ist pod noz.
nelly musim ist na laparku..pretoze v GF mne povedali ze poskodeny vajickovod odstavili a vcera doktor s hrozou zistil ze ho prerusili a tak vsetok bordel ktory tam bol vyplavili do dutiny brsunej.ze pri naleze ktory nasli mi ho mali hned odstranit aby nerobil v bududcnosti sarapatu.takze ten sa ide odstranit a ten druhy je diskutabilny.najprv mi povedali ze je ok..potom ze je nepriechodny a tretia info bola ze je zly alebo dobry v rohovej casti.takze uzasne info.tento doktor mi navrhol znova doneho napustit kontrastnu latku a zistit ako to s nim je a ked je KO tak ho tiez odstavit zrejme,lebo je otazkou casu kedy sa aj v nom nahromadi bordel ako v tom prvom.
a po laparke si dam pauzu tak ci tak lebo mi povedal ze pre mna je vhodne IVF tak v maji.

dara112 to nove CAR je v Piestanoch..najdes aj temu ktora sa venuje len a len jemu.
11. nov 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka a ty ides na prvu konzultaciu? :wink:
11. nov 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano na prvú...možeš mi povedat ako to prebieha? ....callex držím prsty... :wink:
11. nov 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok