Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

matiasko
3. jan 2010

ahoj nelly 🙂
ano ,treba sa dat doporiadku 😉
aj ja som najprv vsetko odkladala a ked som sa na to zacala citit ,tak som sla na laparo a teraz idem do dalsieho cyklu 😉
a mozno ,ze sa vam podari a prirodzene 😵
co nam uz na 100% nehrozi 😕

callex
5. jan 2010

Ahojte babule.
najprv Vam zelam uspesny dvojciarkovy rok 2010..vela vela zdravia a pevnych nervov na ceste na ktoru sme sa dali.
dufam ze tohto roku sa vsetky ako tu sme presuniene do inej temy.

nelly..myslim ze ano manzel bol na krvi ale nemal ich odo mna.asi ma silnejsi organiznus ktory sa s nimi popasoval a poslal ich do kelu.🙂)
ja som bola u tej bylinkarky..mila pani len mne jej liecba vtedy nepomohla.

ja cakam na mrchu a po nej sa idem objednat na RTG vajickovodov...bojim bojim ale chcem vediet v akom su stadiu skor ako mi ich niekto odstrani.vycitala by som si ze som tak neurobila.stale si hovorim ze to bude boliet menej ako kolonoskopia a tak sa to bude dat vydrzat. no a potom vysetreni sa objednam na laparoskopiu.
inak sranda je ze lekar mi odporucil na IVF jarne mesiace.a v horoskope na tento rok mam pocatie na marec april tusim.parada.takze hadam to vyjde.

henika30
5. jan 2010

ahojte pipinky!Želám vám štastný nový rok a aby nám bol úspešnejší ako ten minulý.My ideme piatok na konzultáciu do gf a dúfam že všetko bude ok.
Callex tu čítam u teba také slová že som ich ešte nepočula že existujú.čo znamená kolonoskopia.Nám také niečo nespomínali. 😵 😵 😵 😵

andriss23
5. jan 2010

kolonoskopia je vyšetrenie hrubého čreva cez konečník 😖

henika30
6. jan 2010

dakujem!Juj to je nepríjemné vyšetrenie,a bolestivé ☹ ☹ ja si myslím
A NAČO JE TO DOBRÉ?ČO S TÝM ZISTIA?

slniecko01
6. jan 2010

Ahojte Pipinky 😀

Nech Vám dobre dopadnú všetky možné aj nemožné vyšetrenia, aby ste čoskoro boli všetky bruškaté 😀

Calex aj som mala niečo podobnéminulý rok v horoskope a vyšlo to 😀

slniecko01
8. jan 2010

No ale Pipinky, vy sem vôbec nechodíte 🙂

mayka
8. jan 2010

A toto co ma byt. tu je nejako hlucho co sa neoplodnuje v GF? 😀

slniecko posli im aspon tehu virusy kym mozes. Ja sem mozem posielat akurat uz len okakane a ocikane plienky ale mozno aj to ma ucinky. Ktovie. 😀

callex
8. jan 2010

no veru tak v GF bol utlm ale ved ono to zase zacne.len sme oddychovali a naberali sil do novych snazeni.
henika30..kolonoskopia nepatri k vysetreniu ktore by sa robilo ked sa nedari otehotniet.takze sa nemusis bat.ja som ho pouzila len ako porovnanie k bolesti.
a zistia tym ci mas creva a ich floru v poriadku... ☹

lubka0506
8. jan 2010

ahoj pipinky 🙂 ako sa máte v novom roku? čo je nové? u mna nieje nové nič len to že moja laparka sa zasa odklada... 😒 takže do GF sa nedostanem skor ako koncom mara alebo začiatkom apríla... 😒 želám vám vela štastia 😉

ondrejovka
8. jan 2010

ahojte, ja tu občas chodím, prečítam, čo máte nové. myslela som, že rozšírim rady tehotných, ale nejak sa nezadarilo. na začiatku decembra som bola na inseminácii v GF a keď som bola potom dvakrát na krv, vždy mi povedali, že som tehotná, bola som šťastná a dúfala, že ultrazvuk za tri týždne bude v pohode. Presne na silvestra som začala krvácať, bola som na pohotovosti, tam urobili vyšetrenia, bolo vidieť, že som tehotná ale žiadne embryo ešte nevideli, potom som týždeň špinila a zase na sviatok som začala riadne krvácať, takže zase do nemocnice, tam iný doktor urobil vyšetrenia a povedal, že som asi musela potratiť a urobila sa mi aj cysta. Takže teraz som bola u svojej doktorky na odber krvi, aby zistila, či hodnota beta hcg ide dole a mohli potvrdiť, že tehotnosť skončila. Dúfam, že raz sa dieťaťka dočkáme. Asi si dám chvíľu pauzu a zase nabehnem do GF, veď raz to musí vyjsť.

matiasko
9. jan 2010

ahojte pipinky 🙂
lubka a preco sa ti to posunulo ☹
som myslela ze ty tu budes stimulkovat hned za mnou 🤐
ja zacinam od pondelka prvou vcielkou dipherelinu 😉
dost mam strach z neuspechu ale snazim sa na to tak nenaviazat ako na 1.ivf. ale snad to tento raz klapne
vsak raz musi a mozno teraz je ten spravny cas 😵
pipinky ktoru caka stimulka v januari ?
alebo som v tom sama?

henika30
9. jan 2010

Ahokte!Matiasko musíš pozitívne na to mysliet 😎 😎 😎 😎 😎
Ja som bola v piatopk na konzultácii a musíme íst na genetické vyšetrenie,potom ma čaká operácia bohužial,ale musímlebo ja už mám poslednú šancu,pretože to je moje 3ivfko! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Je tu niektorá z vás ktorá už bola na genetike?Čo tam bude ukludnite ma lebo som taká nervózna.
Callex dakujem ti za radu a držím vám všetkým palčeky 😅 😅 😅 😅 😅 😅

luko
9. jan 2010

matiasko: ahoj, mna mozno caka v januari, alebo februari/20teho mam ist k dr. Stenovej dohodnut stimulacny protokol.

matiasko
9. jan 2010

tak dufam, ze v tom nebudem sama 😵
henika vsak ja aj myslim 😉 aj ja som po operacii 12.11. laparo koli tekutine ktora sa mi tvorila v uz nefuncknom vajickovode a ta vyplavovala von z maternice embryjka mala som 1x ivf 2 100 bunkove emb. a 1x ket 3 embryj.
teraz zacinam moje 2.ivf tak dufam ze aj uspesne 😵
preco musis na operaciu?

luko a mozno stihnes aj v januari 😉 ak budes mat dlhy protokol tak sa zacina bud na 21. alebo 22. den cyklu 😵

lubka0506
9. jan 2010

ahojte pipinky... 🙂 henika si na tom podobne ako ja...bola konzultácia ale už v polovici novembra a mala byt operácia,ktorá sa už 3 krát odkladala...mala som íst na druhý týžden,ale nič z toho nebude,lebo mrcha zasa mešká pekných pár dní...už budem asi mávat 40 dnové cykly,som z toho na nervy. my máme genetiku 25 januára a na termín sme čakali dva mesiace ☹ takže len tolko...vela štastia 😉

matiasko
9. jan 2010

boze lubka ta tvoja mrcha jedna 😠 😠
normalne na porazenie a preco ty dr neda nieco na upravu cyklu vsak ty dievca sa takto tej operacie nedockas 😢

luko
9. jan 2010

matiasko: asi dlhy, aspon tak posledne dr. vravela, MS mam dostat buduci tyzden, takze...jaaaj, tazka matematika uz to bude asi februar... 🙂 takze budes troska v predstihu🙂

callex
9. jan 2010

ahojte babule...
matiasko hlavu hore tentokrat to vyjde.MUSI.
Henika30...ja som bola na genetike a zobrali nam tam len krv,popytali sa na choroby rodicov a surodencov pripadne ci mal niekto nejake genetocke defekty.a to bolo vsetko.na vysledky sa caka 6tyzdnov.akaze operacia ta caka?
ja som volala do Brna a objednala sa na testy na protilatky voci embryu a doktorka sa ma pytala ci nechcem aj nejake ine vysetrenia?protilatky na spermie a podobne.ja vsak tomu nerozumiem podla mna keby som bola alergicka na spermie tak by sa moje vajicka pri prvom IVF neoplodnili no nie?

matiasko
10. jan 2010

ahojte pipinky 🙂
callex aj ja tomu verim ze to tento krat klapne.uz som urobila maximum. stitka preliecena uz rok dobre vysleky,laparka tak ze uz sa to nebude vyplavovat a beriem aj prednison a kys. listovu. tak snad 😵 😵 😵
ja si tiez myslim ze keby si mala protilatky voci spermosom tak by sa ti neoplodnili vajicka ale to jelen tasa dedukcia 😵
a co ty kedy sa pustis do 2.IVF?

mima11
10. jan 2010

Ahojte!
Callex, poslala som Ti IP, prípadne, keby si mi mohla napísať, kde do Brna si sa objednala na tie protilátky. Chcela by som sa aj ja objednať a dať si spraviť vyšetrenia. Ďakujem veľmi pekne!
A tým, čo stimulujú držím silno palce, nech sa to podarí!!!

henika30
10. jan 2010

Matiasko aj mne sa tam tvorí tá tekutina čo tebe.Asi máme podobný problém.A čo ti tam robili,odstránili vajíčkovod?Aj mne začnú laparoskopicky a potom sa uvidí čo dalej.

Lubka aj my už máme termín.My ideme 18 januára,takže už čoskoro.Lubka a kedy ideš na operáciu.Držím ti palce 😉 😉 😉 😉 Kde ti to budú robit?V gf?

Callex podla mna máš pravdu,Moc ti držím palce aby to už vyšlo všetkým,lebo ako tu čítam málo nás je ktoré ste tehulky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Callex čaká ma operácia kvóli tekutine čo má aj Matiasko! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lubka0506
10. jan 2010

ahoj pipinky 🙂 už konečne lezie na mna mrcha,dúfam že si to nerozmyslí, laparka sa prekladá ,lebo do utorka nebudem v poriadku. Som z toho na nervy...som zvedavá čo bude dalej. 😒 ...henika mala som íst na laparku teraz 13.januára,zajtra tam idem volat,uvidím čo mi povie dr. Budú mi ju robit u nás v nemocnici... a aj mna čaká operácia kvoli tekutine čo sa tvorí vo vajcovodoch... 😒

henika30
10. jan 2010

no lubka nezávidím ti ☹ ☹ ☹ Aj mna to čaká ale nevadí vydržíme to.Ja už budem tretí krát operovaná bohužial,ale dúfam že toto bude posledná operácia.Ked sa my nepodarí potom otehotniet,samozrejme s uvf,tak potom už ani nechcem mat bábo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Dúfam že nám to vyjde už na 3šup.
Ináč lubka ja už som bola tehotná ale potretila som 😠 😠 😠 😠
Ty ideš prvý krát na ivf lubka0506?

lubka0506
10. jan 2010

ahoj henika. 🙂 toto bude aj u mna tretia operácia myslím tretia laparoskopia ,my máme íst na ICSI a dúfam že sa to podarí... 😒 bude to prvý zákrok v GF a myslím si že asi až tak v apríli.

callex
10. jan 2010

caute babule. no aj mna caka laparoskopia.stvrta v poradi.uff.v sobotu som dostala mrchu takze budem volat za termin na ten RTG vajickovodov.bojim bojim.
matiasko takze druhe IVF tipujem tak na jar.v horoskope mam ze maj tak uvidim.zavisi to aj od mojho zdravotneho stavu.teraz by som este chcela nejako doriesit moje plucne chlamydie.

henika30
10. jan 2010

Ahojte,no Callex takže aj ty máš za sebou vela 😒 😒 😒 😒 😒 Nevadí,ale oplatí sa to ja si myslím 😅 😅 😅 😅
Dúfajme že raz aj nám to podarí.
Neviete náhodou niektorá z vás že čo je s rienkom,aj ona sem zvikla chodit,ale ju už tu nevidím písat.Ona asi dala pauzičku teraz.

Callex neboj sa ,ja viem že to je nepríjemné ale musíme všetko vydržat,všetko bude ok 😉 😉 😉 .A robíte po laparoskopii?kolko ste vypísané po zákroku?Ja som bola asi 4 mesiace na PN.

matiasko
11. jan 2010

😝 ahojte pipinky 🙂
no ja som mala 3 operacie 1 velku a 2 laparky 🙂
laparky sa vobec nemusite bat aj ja som sa bala aj ked som to uz podstupila 😕
moj problem s tou tekutinou sa laparoskopicky vyriesil 😵 tak moc moc dufame ze teraz je ten spravny cas a budem konecne tehulka 😵 😵 😵
ale tento rok pre nas bude stasty a my tu budeme vsetky tehulky 😵

callex neboj da sa to vydrzat 😉 ja mam po operacii na maternici stasne vela stehou a mala som pocit ze mi brusko roztrhne ale to kolitym stehom. treba sa dat do poriadku a potom sup sup do dalsieho kola 🙂

ja som po laparo bola 3 tyzdne doma lebo som mala velmi vela zrastov od panvy az po zaludok 😝 😝 😝
tak preto

nelly3
11. jan 2010

ahojte 🙂
vyzera to tak, ze vsetky ideme do toho na jar 🙂 jaj tak sa tesim, asi aj ja to necham na jar, manzel ma tie plucne chlamydie, ja som bola na krv a musim cca 2 tyzdne cakat na vysledky, ze ci nahodou aj ja to nemam. tak som kvoli tomu zrusila aj termin co som mala mat dneska 😉 nevadi, aj tak sa nato necitim teraz. inac ja si myslim, ze aj ja mam kopec zrastov, mala som aj ked som bola na operacii, lekar mi vravel po nej, ze som to tam mala no hruza 😔 a kazdou operaciou sa robia tiez znova zrasty 😠

majaja75
11. jan 2010

ahojte, ak môžem rada by som sa prifala do vašho fora. chcela by som sa spýtať aké mate skusenosti s dr. drabekom. začali sme k nemu chodit. dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre