Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

balambi
10. feb 2010

ahojte pipiny 😀 prepáčte, že vám sem tak vstupujem, ale mám na vás jednu otázku a dúfam, že mi pomôžete 😉 bola som u mojej dr. že sa nám nedarí a tak a ona mi urobila histológiu a že ak bude v poriadku, tak nás pošle do centra. a teraz neviem, či je to normálny postup. ako to bolo s vami? robil vám váš dr. ešte niejaké vyšetrenia, alebo vám všetko spravili až v centre? Dakujem 😀

luko
10. feb 2010

niektore vysetrenia mi platili od dokyho, lebo boli v ramci rpeventivky...lapasku som mat nemusela, lebo som bola v juni na op. cysty, takze tak vsetko pozreli a zvysok mi urobili v centre

nelly3
10. feb 2010

balambi, mne vsetky vysetenia robil moj gynekolog, ja som isla so vsetkymi vysledkami do car, ale tam mi aj tak robili hormonalny profil, sice som ho uz mala, tak neviem preco 😉 ja som, ale bola tiez na operacii laparotomii ( rez brucha ) a mam potvrdeniu endometriozu IV. stupen 😠

luko
10. feb 2010

nelly...ja tiez...ale v endoteme mame vela babuliek, co otehotneli po liecbe do troch mesiacov...mne po druhej injekcii stopli liecbu a sup na IVF

demizon
10. feb 2010

ahojte, bolest ustúpila, teplota tiež,ale ide večer tak uvidím...asi na mňa fakt niečo leze...volala som do GF, Dr.Stenová ma vypočula, poradila mi, že keď mi stúpne teplota nad 38 mám si dať čípok Paralenu, že je šetrnejší. Ešte som sa pýtala, či to môže súvisieť z ET a na to sa pozrela asi do karty, povedala, že pred ET bolo všetko ok - sono, žiadna voľná tekutina v brušnej dutine takže ma trochu ukľudnila. Od rána ležím, pijem odšťavené ovocie, lebo tolko vitamínov by som v tuhom stave do seba nedala 😉 manžel ma obskakuje, tak snáď bude dobre 😉

luko
10. feb 2010

tak fajn...pekne sa liec a relaxuj 🙂

lubka0506
11. feb 2010

ahojky pipinky 🙂 no teda na tretej strane...posúvam dopredu 🙂 ako je u vás sneží? 😵 ...demižon šetri sa a oddychuj!... 😉 mne je trochu lepšie ako včera aspon ma nebolí brucho... 🙂 želám pekný den...

majaja75
11. feb 2010

ahojte..dve dni som tu nebola tak idem kuk čo sa nové udialo...u mňa nič, mrcha stále nikde, už som dvakrát volala do centra a že mám isť zajtra na sono, doki povedala že to z tých liekov nemôže byť, tak naoyaj neviem čo je to, už 14 deň picham diphedril a stale nič....
na jednej strane ma utešuje že pred dvama dňami som dostala silnu nádchu a zápal ďasná, tak neviem ako by som išla na OPu ( tá pôvodne bola plánovaná okolo 15)
Ak mam pravdu povedať tak sa dosť bojím aby to nebola nejaká cysta alebo niečo iné

luko
11. feb 2010

majaja...ja som uz 27DC a zatial sa mrcha nehlasi...ale ja aj tak nemavam pravidelnu...u mna kludne aj 33 DC si pride...

majaja75
11. feb 2010

luko..ja som mavala pravidelne, len toto je už moc veľké zdržanie

matiasko
12. feb 2010

ahojte pipinky 😵
tak ,ze ja po 3 dnovej migrene po ktorej som neustale vracala som dnes zacala aj krvacat 😖
tak nas boj sa znovu skoncil skor ako to bolo aj 1.ivf 😢
demizom a ostatne pipinky drzim palceky 😉
mna caka v pondelok krv ale uz vieme ze to bude iba formalita 😒

nelly3
12. feb 2010

ahojte 🙂 ako sa mate? majaja75 tak ako si dopadla na utz? som sa rozhodla, uvidim ci mi to vyjde, ze v aprili alebo v maji by som isla na KET, ked ja sa tak toho boji, hlavne to cakanie na vysledok ☹

lubka0506
12. feb 2010

akoj pipinky ...matiasko to mi je strašne lúto... ☹ 😢 😢 😢 opatruj sa a drž sa! ☹

nelly3
12. feb 2010

matiasko a je to take intenyivne krvacanie? lebo niektore baby krvacali a aj tak boli tehu, pockaj na krvicku a uvidis.

majaja75
12. feb 2010

matiasko, to mi je ľuto, ale ako píše nelly nemusí to byť ešte zlé...volala si do centra? Je plno báb ktoré začli krvácať a nakoniec to skončilo malým bábom
--- na sone bolo všetko, OK, mala by som každu chviľu dostať podľa doki, ak nie v pondelok mám ísť znovu na sono, tak len čakať

matiasko
12. feb 2010

ano pipinky teraz sa to rozbehlo je to normalne krvacanie ☹
a volat do centra naco

luko
12. feb 2010

matiasko...nemam slov... ☹ ☹

majaja75
12. feb 2010

matiasko...to mi je fakt veľmi ľuto 😢 ☹ ☹

matiasko
12. feb 2010

😒 😒 😒
ale mame este mrazacikov ,ale kedy pojdeme neviem 😔

majaja75
12. feb 2010

tak aspoň že to...tak potom to určite vyjde
dnes ako som bola v centre som bola prekvapená ako to tam ide na bežiacom páse...asi 6 báb išlo na OPU
nikdy ma nenapadlo, že tolko párov ma problémy

majaja75
12. feb 2010

matiasko..kolko ma´te mrazačikov?

luko
12. feb 2010

majaja..podobne som ostala v soku, ked som sla na krv...som stale normalne pol hodinu v rade 😅
matiasko...mrazacikovia zabojuju....uvidis!

majaja75
12. feb 2010

luko ty si bola dnes v GF?

luko
12. feb 2010

nie 😉 cakam na MS...dnes 28DC a ani naznak

majaja75
12. feb 2010

ja mam dnes 38 DC a stale nič, len pichám

luko
12. feb 2010

no pekne...som zvedava kedy mne pride... 😖

luko
13. feb 2010

29 DC a staaale nic

matiasko
13. feb 2010

ahojte pipinky 😵
tak som dostatocne vyplakana a este trosku sklamana 😒 ale co uz.
mame este 9 mrazacikov tak som zvedava co mi k tomu povie dokina 😕
uz to je 2x co sa mi to stalo.

luko
13. feb 2010

musi to byt tazke....ale co nam ostava ine ako vydrzat a bojovat dalej

matiasko
13. feb 2010

luko 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre