Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

luko
24. feb 2010

som strasne nasrataaaaaaaaaaa....uz zase vypadlo HBO ked chcem nahravat...fuck cele UPC 😠 😠 😠 😠
sorry baby 😀

apophis
25. feb 2010

ahojte, citam tu ze skoro kazda si pichate injekcie doma. neviete ci je moznost nechat si to pichnut v GF? vo Ferticente som chodila kazde rano tam, pichli mi to a bol pokoj. ja som z BA, tak to mam do centra 20 minut.

luko
25. feb 2010

ked som tam bola predvcerom tak tam bola nejaka kocka na injekciu...ale netusim, ci to suviselo so stimulkou...

inak sa tesim z hokeja od rana 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

majaja75
25. feb 2010

apophis..aj ja som videla v centre ráno babu ktorá si priniesla dipherelin a sestričky jej ho pichli, dokonca mne Drábek vravel že ak mám so sebou ten fostimon tak mi ho môžu sestričky pichnuť

luko
26. feb 2010

tak mne asi zvysia zas davku, lebo jeden vajecnik je daky lenivsi ale druhy je vraj OK, zatial to nie je na odber, ale som len 8 den stimulky, poobede volam po vysledky, konecne soms a dozvedela nieco a konecne som mala stastie na moju dr. Stenovu

darla27
26. feb 2010

Ahojte 🙂
Majaja to jej snad len sestricka ukazovala ako sa to picha.. snad ich nechodia baby otravovat aj s pichnutim podkoznych injekcii 😲 potom sa ani necudujem ze su niekedy sestricky nervozne..
Luko 8 den stimulky mas kolky den cyklu? Pichas od stvrteho?
Prave pozeram ze svoj prispevok si pisala rano, takze teraz uz musis vediet ako si dopadla.
Takze? 😕 Kedy bude pregnyl?

majaja75
26. feb 2010

darla...tak to neviem, ale dnes som tam videla tu istubabu a niesla si diherelin, takže bola na inj.
luko...ty si bola dnes v centre?
dievčatá tak v nedeľu idem na OPU... 😔

darla27
26. feb 2010

Majaja preco ten smutny smailik? 😅 Ved sa tes, ze uz to budes mat za sebou..
Kolko mas cca vajok? Nakoniec ti to vyslo na vikend, co si sa vtedy pytala. 😉
Notara uz mas vybaveneho?
Tak to pozeram, som nevedela ze tam chodia baby aj na tie injekcie do brucha. 😒

majaja75
26. feb 2010

notára a aj iné vyšetrenia máme...ten smailík nebol myslený ako smutný...trochu sa začínam báť ako to dopadne...neviem kolko mám vajíčok, doki sa moc ponahlal, len som trochu na sone videla....ak som to dobre spočítala v tej rýchlosti tak asi 8 na jednej strane bolo vidieť, druhu stranu som nevidela

darla27
26. feb 2010

Majaja ty si mala tu stimulku s dipherline a fostimonom? Je to zrejme tvoje prve IVF ?
Toto tusim davaju teraz vsetkym. Len by ma zaujimalo, ci je lepsi dipherline nez decapeptyl
ked ho davaju namiesto neho.
Neboj, dobre to dopadne, ked ti to pomoze, uz mam nervy aj za teba. 😀
Kto ti pichal stimulku? Vsetko si vypotrebovala? Ked nie, tak sa to da vratit v GF do lekarne a vratia ti peniaze,ze?
Kolky den cyklu bude u teba OPU?
Vajok bude dost, podla mna to bude na druhom vajecniku , takze okolo 15 mozes pocitat. 😉

darla27
26. feb 2010

Pisala si aj do kamosiek z GF, ale odpoviem ti tu, nakolko tam chodia vacsinou baby, ktore sa sice z GF pozname, ale ostatne babule chodia uz do FC alebo aj nikde, GF som zostala myslim verna len ja.
Cez vikend som v centre nikdy nebola, ale viem ze ak vyjde opu alebo transfer na vikend, v pohode tam funguju pre tie babule co tam maju prist, nemaj zbytocne nervy. 😉

majaja75
26. feb 2010

darla..pichala som sa sama do brucha a stimulku mám od 29.1, ale fostimon pichám od 4DC čiže dnes by bolo 10 deň. Ostal mi nejaký fostimon a tiež počítam s tým že ho vratim, kolegyňa ho vratila v centre u vrchnej a dali jej peniaze, tak uvidím..

luko
26. feb 2010

maji: no bola tam konecne dr.Stenova, povedala, ze jeden vajecnik je oK, druhy je lenivsi a ze mi asi zvysia davku, ale poobede mi povedali, ze to ostava pri starom,t akze asi to nie je take zle 🙂 kontrola v pondelok, zatial to vraj nie je na odber, v pondelok budem 14DC, vidim to na stredu...dufam 😅
este musim vybavit notara, a manzel si ide v utorok po vysledok krvi, ja mam vsetko okrem vysledkov z mocu, tie budu v pondelok 😉

luko
26. feb 2010

maji ty mas odber na ktory DC?

majaja75
26. feb 2010

ja mám dnes 13 DC a fostimon pichám 10 DC-lepšie povedané dnes už nie , večer si idem dať pichnuť pregnyl

majaja75
26. feb 2010

dnes tam bolo nehorázne veľa ľudí...možno sme sa aj videli 😉

luko
26. feb 2010

je to mozne 😉 v utorok tam bolo uplne malicko...som normalne nechapala 🙂
takze budes mat OPU na 15DC....ja to u seba vidim na ten 16sty...dufajme teda 🙂

majaja75
26. feb 2010

aj v stredu bolo celkom malo ľudí, le v pondelok veľa---asi dni pred a po víkende su plné, to sa nazbiera

luko
26. feb 2010

no v pondelok idem na kotrolu a dufam, ze uz pojdem vecer na pregnyl....dnes mi musela sestricka dat dalsi dipherelin

darla27
26. feb 2010

Maji aj citis tie foliky? Tlaci to alebo nieco take?
Babule ako dlho trva bezna kontrola krv-uzv? Ked budem chodit hned rano medzi prvymi o stvrt na 8
mam sancu odtial vypadnut do osmej ci bez sance?
A este ma zaujima, co budu sledovat ten 4 dc cez ms? 😝 😅

luko
26. feb 2010

darla...ano, cez MS 😉
ja som tam minule dosla 7:05 a uz bola jedna kocka predo mnou 😀 ale myslim, ked dojdes na 7:15 tak by si mohla ist medzi prvymi, aj ked ci do osmej, to je otazne, najskor krv a potom UZV

darla27
26. feb 2010

No parada, to musi mat doki zazitok. Asi tam od hanby spadnem z kozy. 😀
Kedy sa plati tych 100€ za kontroly a tu doplnkovu starostlivost?

majaja75
26. feb 2010

darla...toho sona cez mS som sa bala aj ja, ale oni su nato zvyknutý, okrem toho v kabinke sa môžeš utrieť intim kapesníkmi. Tie vajíčka citim a poriadne, mam take nafuknuté bruchu a veľmi ma tlačia, okrem toho kleď mi treba ísť na wc, tak musím ísť hneď inak by bolo zle... 😀 .Ja som tam vždy na 7, aby som bola medzi prvými. Dnes som bola až 7, ale do 8 sa vždy vybavím, potom mkám do roboty. ten poplatok je dobre zaplatiť hneď lebo sa potom sestričky nato pýtaju

luko ...,ne vrchná minule musela dať celu krabičku dipherelinu a dnes pre istotu jednu ampulku

luko
26. feb 2010

darla: ja som sla preto az 4DC, vtedy uz mavam MS slabsiu 😉

darla27
28. feb 2010

Maja daj vediet ako to prebiehalo, kolko vajok odobrali a kto ti robil OPU. Drzim palce. 🙂
To je dobre, nechcem vymeskavat vela hodin v praci, takze ked to ide rychlo, bude dobre.

lumya
28. feb 2010

ahojte dievcence, citim s Vami, pomaly koncim kratky protokol....takze uz sa mi blizi punkcia...a samozrejme, stupnuje sa nervozita....

luko
28. feb 2010

ahoj lumya...ano, tu nervozitu citim aj ja 😉 ale co...co ma byt, bude 🙂

lumya
28. feb 2010

jej, Luko, ako citam, ides zajtra do GF? aj ja...

luko
28. feb 2010

ano, rano na kontrolu 😉 dufam, ze uz to bude na odber, budem 14DC

lumya
28. feb 2010

ja som bola v piatok, doki videl 9 folikov....zajtra este tiez kontrola a dufam, ze odber niekedy v stredu...ja som dnes 8 DC, mam kratky protokol...ku komu chodis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre