• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

25. marca 2017 
tuzimpobabetku...ja som si pichala inj do brucha a mala som tie isté ako ty, len som mala dipherelinu 3 krabičky ale tým že sa mi to pretiahlo tak mi potom dali ešte jednu
emryotransfer je buď na 3 deň ,alebo pri PK na 5-6 deň, ja som mala OPU v nedeľu a transfer idem v piatok

luko...neboj bude to dobré a hlavne pekné a zdravé vajíčka
1. mar 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeje..baby, ze 19 folikov...to je sen...mne dnes Dr. Behunova (inak zlata zena) videla tak max. 9, ale aj za tie som vdacna...len nech obsahuju vajicka...vychadza Vam to niektorej na punkciu na tento tyzden?
1. mar 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OPU budem mat na 17 DC
1. mar 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko, neviem, kedy mas 17 DC (aky den to vychadza), ja mam tentokrat kratky protokol....takze OPU bude uz tento tyzden, tipujem, ze v piatok....dnes som bola na kontrole v GF...a ked som videla tu mrtu ludi...az mi prislo nevolno...mali by zvacsit cakaren...je mi luto, kolko nas uz je..
1. mar 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumya ..vždy v pondelok a v piatok je tam veľa ľudí, ale aj v nedeľu som sa tam stretla s 20...hrozné je že tolko ľudí potrebuje pomoc
1. mar 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze...my sme mali rok pauzu...vybavovali sme genetiku a imunologiu.. a teraz mam pocit, ze tam chodi o 80% ludi viac ako minuly rok... dnes stali baby na krv az na chodbu k vytahom
1. mar 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som pisala vyššie OPU mam vo stvrtok:wink:
Ludi je fakt vela Minule ked som išla na krv sestrička sa ma pýta ci tam je stale polka Slovenska:grinning:
1. mar 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, tak to bude fajn, ja budem mat OPU bud vo stvrtok alebo v piatok...rada by som Ta stretla...je fajn mat na odbere niekoho "znameho"...v stredu idem na kontrolu a uvidi sa-... mne krasne reaguje na stimulaciu sliznica, len folikom sa nejako nechce....ale teda dnes tam bolo mimoriadne vela ludi....katastrofa
1. mar 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumya...ak ideš na kontrolu v stredu tak OPU nebudeš mať vo štvrtok, lebo musíš pred tým 36 hod. pichať pregnyl
1. mar 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pregnyl minule nechali pichnut den pred OPU, to znaci, v utorok vecer pregnyl a v stredu rano som isla na odber...vraj je to do 36 hodin...no uvidime, ako tentokrat, ale osobne to tiez citim na piatok :wink:
1. mar 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte PIPINKY :slight_smile:
neviete mi prosim povedat , ze kolko budem cakat na vysledky krvi na zrazanlivost. zajtra idem na krv aby zistili ci nahodou nebude tam chyba ,ze sa nam nedari. Bez toho nemozem na KET
2. mar 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna to tyzdna....
2. mar 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darla27....no to mi hovor....skoro som odpadla, keď som zbadala, že kolko injekcii budem mať. Tiež som si niesla domov plnú igelitku, krabičky mi takmer vypadali z tašky, domov som išla vlakom a v kupéčku jedna pani zízala, že čo to mám v taške :slight_smile: ...platila som 301 eur ale v tom mám už aj vitamíny femibion.
2. mar 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby moze diphereline oddialit ms? Uz som nafuknuta ako balon, uz by sa patrilo, aby sa mi spustila. :unamused:
Matiasko ja uz si to presne nepamatam, ale myslim ze nejako za 2 tyzdne to bolo. :wink:
Ja som dnes zistila, ze mi nepredpisal doki utrogestan, to mi napisu dodatocne?
2. mar 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj matiasko, ja som cakala na vysledky na zrazanlivost 2 tyzdne.
Prajem vsetkym nech sa dari.
2. mar 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pregnyl pichnuty, bola som v Ružinove a nastastie nikto predo mnou:wink:
2. mar 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooojte,

tak o druhej si volam na vysledky z prvej kontroly stimulky. drabecek mal dnes nejaku zlu naladu :confounded:
ale uz mam tych injekcii plne zuby, sama modrina na bruchu :frowning2:

luko, tak drzim palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. mar 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darla mne mrcha meškala pri diphereline 13 dní.

babulka..vydrž v pichaní...asi si nejak ze picháš , trafíš si asi žilku,,,ja som mala modriny už pri konci, lebo som bola cela dopichaná
3. mar 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak este do piatku a znovu kontrola :frowning2:
3. mar 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka..v piatok máš kontrolu? ja transfer
3. mar 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: aj mne meskala mrcha pri pichani diphereline :wink: babulka555 presne tak treba vydrzat, mne sa to uz teraz hovori co :grinning: , ja som uz tiez pri konci bola z toho na nervy, uvidis horsie bude to cakanie na vysledok fakt a potom ked pride den "D" ine stresy budu uvidis :slight_smile:
3. mar 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely..nepobolievalo ťa občas podbruško po OPU?
3. mar 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majajajka :slight_smile: tak drzim palace, nech to vyjde :sweat_smile:
3. mar 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem
tak ako píše nelly aj ja som mala pri konci toho pichania plné zuby, ale neboj zvládneš to
3. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka, bola si dnes v GF? mas pravdu, Drabecek bol dnes smutny...tak som si dnes poobede volala, punkcia v piatok....
3. mar 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majaja75 vten den a na druhy ano, ale nie moc, to je individualne :dizzy_face:
3. mar 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, len si chcem upresnit, dnes picham pregnyl, fostimon uz zajtra nie, ale co diphereline? ani ten uz nie..zabudla som sa nan opytat, a ani za svet si neviem spomenut, ako som to mala minule IVF....
3. mar 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumya..nič iné len pregnyl
3. mar 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kolko vam to meskalo po diphereline, ja mam nervy, este ani nespinim, uplne mi to zblblo hormony. :angry:
Majaja ty 13 dni? :astonished: Uz by som mala brucho ako v piatom mesiaci, ja uz chcem ms! :grinning:
To by som nikdy neverila, ze budem na nu tak tuzobne cakat.
Co potom robia ked nepride? Davaju vyvolavacku, alebo sa vysadi dipherline? :unamused:
3. mar 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darla...nie pichala som ďalej, môj cyklus bol miesto 28 až 41 dní
3. mar 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok