• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

14. decembra 2017 
inak odvolavam svoje trapne reci, ze je zbytocne testovat, dnes ma Majajka tak inspirovala, ze v stredu na siedmy den po ET kupujem test !!!
15. mar 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Monicku tu dnes nemame? my ideme spolu na krv v pondelok..poviem Vam baby, to je taky napinak, toto cakanie...
15. mar 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumya...tak mas lepsie nervy ako ja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja uz ziadny test do piatka.
15. mar 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha....nooo, ale jeden si si uz robila...ja som zatial vydrzala...takze aby sme boli 1:1, tak si ten jeden urobim...ale dnes som len 5.den po ET, ak neratam den ET....takze zatial skurocne zbytocne...a Majajka nepise....by ma zaujimalo to HCG
15. mar 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blahoželááám aj ja :grinning: :grinning: :grinning: Dr. Behunová je zlatá, ja s nou mám velmi dobre skusenosti, aj ked niekedy vyzerá taká suchá, ked sa s nou človek porozpráva aj zažartovať sa s nou dá, je príjemna a podla mna cíti s nami...
ale brucho ma uz neboli...tak to asi nem dobre znamenie...ibaze by som bola z tych...co tento priznak nemaju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
test som nevydržala a mám ho za sebou aj ja, a? nič.... ale neva ukludnilo ma to, že je priskoro :sweat_smile: juj v lekárni zo mna budu mať radosť im tam aspon testy miniem :grinning:
15. mar 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Monicka, uz som Ta tu spominala...
luko, prosim, neprepadaj panike...tak ako hovorila sestricka Jitka, najvacsi nepriatel je stresovy hormon...uz len par dni...
15. mar 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumya ja som mala hcg 247
15. mar 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no majajka, krasaaaaaaaaa, dufam, ze ked si isla okolo mna po transfere, tak si na mna preniesla nejaku tehotensku malariu :wink:
15. mar 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika a ty kolky den si poET?

lumya: ja uz nepanikarim...po dvojdnovej depke..dnes som uz v pohode...uz sa ani nesledujem priznaky nepriznaky...kazdy sme individualny a niektore baby aj dva mesiace nevedia, ze su tehotne :wink: :wink:
15. mar 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za odpoveď. Ja som z nej mala prvýkrát trošku zmiešané pocity, ale na poslednej konzultácii som názor zmenila!Ako Monika napísala, mala som pocit, že so mnou cíti. Ale napriek tomu som na pochybách, či na tú laparku mám ísť!
15. mar 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, vidis, Lukinko...ten biely test je naozaj o nicom...skutocne aj ja som ho mala bielocizny, ako reklama na praci prasok...a na druhy den krv OK, aj potom krv ok, az potom sa to pokaslalo...
15. mar 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj lumy, som tu len dnes taký hekticky den nejaky........luko ja? ked nerátam ET tak 5 :wink: skoro ale čo už?
joj nech mi niekto kto nečaká na výsledok nehovorí aké je to vydržať, šak baby, to sa nedá, nervy napjaté jak gumička, no niee? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krisruska , laparku sme si tu presli asi vsetky...pravdupovediac, mne pride horsie toto cakanie, ako laparka...
15. mar 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika...ty si tusim este lepsia ako ja...to by museli byt asi patorcata aby na 5ty den ukazali :grinning:
lumya: tak teraz sa to nepoklame...jooj, ten moj bol biely este aj po pol dni... :grinning:
15. mar 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, Monicka, taku mas pravdu...ja uz som si zacala nechty okusovat...este stastie, ze chodim do roboty...doma by som asi nad nicim inym nedumala...
15. mar 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo byt...ze sa to teraz nepokasle lumy...drzime palceeee :slight_smile:
mne je tiez lepsie v robotke :slight_smile:
lumya..určite aj nejaké tehotenské vírusíky preskákali...kedy máš krv?
15. mar 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, ani moj nezmenil farbu...a to som ho sledovala do vecera, ci si to nerozmysli :pensive: predsa len, vysledky z krvi su to smerodajne...a dva // na teste, to je len taky bonus, ktory nema kazdy...
15. mar 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, ja som ho tiez sledovala...ale nerozmyslel :grinning:
15. mar 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste mi zlepsili naladu kocky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
najhoršie to, že človek sa tešká a myslí že vyhraté na plnej čiare a pak..prásk, jak keby ten osud nás dosť neskušal, pridrbe ešte jednu skušku a nie hocjaku, by som ho ten osud poslala niekam do teplých krajín :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ale nemboj lumy bude teraz oukej, sme v tom dve a v trojke, no to už neni hocičo, ked tým neprejdeme tak kašlem na šecko a nechám na náhodu
majajka, krv az v pondelok, aj s Monikou...vychadzalo to na sobotu...tak to posunuli....ale citim sa tak nikalo...priznaky ziadne...aj ked si nejake nahovaram :wink:
15. mar 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nemam priznaky...len citlive prsia...ale kedze tie mam aj pred MS...tak to je taky priznak-nepriznak...ten sa neguje :grinning:
prve dni ma obcas pichlo, pobolievalo brucho obcas vajecnik...ale dnes nic....
15. mar 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika, chcelo by to este nejaku stastnu desinu, v pondelok je 22....hmmm, ako z toho dostanem 10? :slight_smile:
15. mar 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumya...jednoducho..odpocitaj vikend....to je minus dva :grinning:
15. mar 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam bolesti poriadne, kedze mi doznieva este zapal sedacieho nervu....ale inak nicotne nic...cpem do seba piate cez deviate...ale to nie je nic mimoriadne :wink:
baby nedalo mi a išla som ten papieriť pozrieť či si to nerozmyslel, a........by som bola velmi neslušná takže napíšem.nič, neva šak ja mu dám miesto neho ocikám jeho bračeka nabuduce čo som mala v krabici, to bude mať za trest :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok