Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vanilka1802
15. apr 2010

Ahojte babule,
Monika71 moc gratulujem k super spravicke.

Co sa tyka spokojnosti s GF ja na nich nedam dopustit, vecsinou mi na vsetky otazky odpovedali, aj pocas stimulacie pri UTZ, a pekne som si so sestrickami pokecala aj po OPU a ET. Takze sa by som nemenila.

luko
15. apr 2010

moni: to som si hovirila aj ja...bohužial...nejak to nezafungovalo 😅 ale sak nevadi...na buduce 😉

babulka555
16. apr 2010

moni: paraaaaaaada gratulujem 😀 davaj na vas pozor 😉

simpatica: aj ja som mala prvy cyklus IVF neuspesna, uz ten smutok opadol a teraz popijam kazdy den alchemilkovy caj, zbieram energiu a v pondelok idem konzultovat s Drabek kedy bude KET. verim, ze zaciatkom maja sa to podari 😅

yoyo123
16. apr 2010

Ahojte pipiny!!!Tehulkam gratulujem a snažilkam držim palce.Ja som pred KET pila tiež alchemilku a brala kys.listovu,možno aj preto sa to podarilo 🙂 Kočky hlavne klud.A k tomu pristupu:Všetko o.k,zlati su,ja chodim k Stenovej,ta je zlata ale podla mna je najlepši Harbulak 😉 Behunovu som zažila 3krat a bola dost neprijemna.Neviem prečo,asi som jej bola nesympaticka alebo čo... 😠

katkaajurko
16. apr 2010

dakujem dievcata za nazor 🙂

a myslite-ze na tu prvu prehliadku by som teoreticky mohla ist do dvoch centier a nasledne sa podla "dojmu" rozhodnut?

a este otazka - pri prvom umelom sa vklada len jedno embryjko? potom KET - kym sa neminu zmrazene a potom druhe umele - a tam sa ich vklada viac?

yoyo123
16. apr 2010

katkajurko...nie pri ET sa vkladaju 2 embryjka a pri KET tiež 2 alebo 3 😉 A ty maš ist ku komu na konzultaciu?

katkaajurko
16. apr 2010

k harbulakovi

yoyo123
16. apr 2010

Tak on je podla mna najlepši,ja by som nemenila na tvojom mieste,ale je na tebe ako sa rozhodneš 😉

katkaajurko
16. apr 2010

ozaj? hrozne vela negativ teraz pocuvam tak som si to potrebovala "preverit..."...

tuzimpobabatku
16. apr 2010

ahojte, ja chodím k Drábekovi, on je fajn, ale ultrazvuky, OPU a ET mi robil Harbulák. Je strašne zlatý, OPU mi robil na velkonočný pondelok a dokonca ma na stole pred zákrokom aj vyšibal 😀 😀 ...to bolo milé.....takže naozaj, možem potvrdiť, je to dobrý doktor 🙂

nelly3
16. apr 2010

katkaajurko ja chodim k drabekovi, ale vlastne len na konzultacie, raz som ho mala pri kontorlnom utz a potom inych lekarov z centra, napr. OPU a ET mi robila behu behunova a uplne ze super, nemozem na nu povedat krive slovo 😉 a vkladat si mozes dat kolko ty chces, mozes aj jedno, ale vacsinou si davaju dve je vacsia sanca, ze apson jedno sa uchyti, mne sa ani jendo ☹
KET to isti 😉

tuzimpobabatku
16. apr 2010

koniec koncov, všetci sú tam dobrí odborníci, lebo by tam predsa nepracovali, no nie? 😉

babulka555
16. apr 2010

nelly: kedy ides na KET?

tuzimpobabatku: co mas new? ozaj, ked uz budes cakat babatko, tak si zmenis nick name na tesimsanababatko? 😀

yoyo: na kolky DC si mala KET?

nelly3
16. apr 2010

no beriem teraz estrofen, na buduci tyzden idem na utz - to bude 14DC a medzi 16-18 DC sa robi ET, tak neviem kedy pojdem 😉

tuzimpobabatku
16. apr 2010

babulka: dobrý nápad! 😀 😀

yoyo123
16. apr 2010

babulka...ja som mala KET na 18.den 😉

nelly3
16. apr 2010

preco az na 18DC?

yoyo123
16. apr 2010

nelly..lebo KET sa robi až na 18.den.Prečo si taka prekvapena?

luko
16. apr 2010

aj mne hovorila Stenova ye asi 18DC bude KET

nelly3
16. apr 2010

lebo v protokole je pisane medzi 16-18DC 😵

luko
16. apr 2010

vsak odchylka sa rata 😀

babulka555
16. apr 2010

tak to by mi KET vychadzal na maj 🙂 mesiac lasky, tak to musi vyjst 😉 ci?

luko
16. apr 2010

tak nejak...ked mi to už nevyšlo na marcove narodky 🙂

katkaajurko
16. apr 2010

baby a ako ste zvladli stimulaciu? je to citit? mali ste nejake problemy? priberanie? ...

babulka555
16. apr 2010

katka: zalezi co ti naordinuju a je to individualne ako vzdy. ja som mala stimulaciu,ktora zahranala 3 injekcie do brucha denne,
takze som bola z toho nafuknute brucho, ale inak som pribrala, lebo mi chutilo papkat 😎

luko
16. apr 2010

ja som nemala ziadne problemy, tiez som mala po istom case az tri injekcie do brucha denne, pribrala som asik 4 kg ale to suvisi aj s tym, ze ziadny pohyb a apetit ako keby som uz bola tehu 😀 tak sa musim rozhybat k nejakemu cviceniu

tuzimpobabatku
18. apr 2010

ahojte dievčatá.......tak z môjho tehu nie je nič, včera som začala krvácať, spravila som si test a negatívny. ....takže ja sa lúčim, končím s koníkovaním...babulky, je mi na nič, ale asi to tak malo byť....všetkým vám prajem veľa zdravíčka a vám snažilkám skoré //. ahojte.......

slniecko01
18. apr 2010

Baby budeme Vám držať palčeky, aby ste boli už konečne všetky tehu. 🙂
My sme boli na IVF pred rokom 27.4.2009

Nelly ahoooj 🙂 Vidím že už niečo chystáš, tak nech to dobre dopadne moja 🙂

Monika gratulujem a aký bol milý tem Dr Harbulák. Ja som ho mala strašne rada keď som tam bola varená - pečená 😀 . Jemu som chodila na konzultacie a Tranfer mi robila Dr Behúnová.

babulka555
19. apr 2010

tuzimpobabatku: aaaaaaaaaale co to to je....nevzdavaj sa, neopustaj...ja viem, je to tazke, ale musime to zvladnut 🙂 hlavu hore, vrhni sa do niecoho co ta bavi a dopln si energiu 🙂 vrat sa o stranu spat a precitaj si prispevok od luko, zazraky sa deju!!!! 😀 pise tam o pipinke, ktora po neuspesnom IVF a KET prirodzene otehotnela 😲

nelly3
19. apr 2010

baby dokedy sa berie ten estrofem? nejako ma pobolievali vajecniky, ale mozno to nebolo z neho. nevadi, ze na utz idem na 14 DC? lebo je pisane, ze medzi 10-14 DC a ja idem na 14DC 😉 inac v pribalovom letaciku o estrofeme je teda hodne toho popisane a hlavne, ze na endometriozu to nie je vhodne a vela zlych veci 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre