Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

luko
19. apr 2010

no ja mam este jeden nepriechodny vajickovod a muz napr spg...takze mi stopli liecbu po 2 mesiacoch a navrhli iVF..

lumya
19. apr 2010

poslala som...pri zlom spg mojmu muzovi velmi pomohla Q10 a Profertil, aj ked nebol lacny...ale spg pekne stupol...aj ked napr. kolegyninmu muzovi nepomohol vobec

lumya
19. apr 2010

a neboj, to nove centrum nebudes potrebovat 🙂

lumya
19. apr 2010

druhe pojde uz same 🙂

luko
19. apr 2010

hm...moj ho bral tak strašne nepravidelne...ale inak ho nemal až taky, že by prirodzene počatie bolo vylúčene...takže ja verim, že aspoň jedno babatko bude prirodzene...alebo budu cez IVF dve a tym sme už aj skončili 🙂 🙂 🙂

nelly3
19. apr 2010

luko ved ty vlastne mozes aj prirodzene otehotniet kedze ste skusali len 2 mesiace 😉

luko
19. apr 2010

nie my sme skúšali asi 7 mesiacov...len som myslela medzi operaciou a IVF sme mali len dva mesiace na skusanie co sme skusali...lebo mesiac som sa zotavovala po op. a po liecbe som zas 2 mesiace cakala na MS vobec

luko
19. apr 2010

cize v podstate ked to priratam tak tri stvrte roka...aj ked nie v kuse

lumya
19. apr 2010

luko, suhlasim s nelly, mozno by to islo aj prirodzene, naozaj to je kratky cas,,ani ti radsej nepoviem, kolko skusame my 🙂

luko
19. apr 2010

ano ja viem...ved ak nevyjde KET budeme skusat...len my zas nemame tolko casu...lebo endoska sa moze vratit ☹
ale vsak nejako bude...treba mysliet pozitiiiiivne 🙂 🙂 🙂

lumya
19. apr 2010

presne, luko, ja som si tiez myslela, ze mame cas, ze vsak prve IVF musi vyjst, a vsetko je inak...ale myslime pozitivne

luko
19. apr 2010

joooj ale niekedy je to sakraaaa ťažkeeee to pozitivne myslenie 🙂 🙂 🙂

lumya
19. apr 2010

mi hovor, ale teraz ma drzi nad vodou nova nadej, takze snad do tretice vsetko dobre

luko
19. apr 2010

ja si vravim...pokial mame maternicu...nejak to babo tam dostat musime 😀

luko
19. apr 2010

pekný večer...dopozerám seriál a idem čítať 🙂

darla27
19. apr 2010

Luko 😀 tomu hovorim spravny pristup k situacii. 😉
Pokial ti robili spermiogram len v centre a nie u bezneho statneho androloga si nemozes byt vobec ista ako na tom tvoj muz je.
My mame v CAR spermiogram pod normu a u beznych uro-andrologov je povazovany takmer za darcu. 😀
Takze sup-sup snazilkovat, nech to vyjde! 😉
Kde sa otvara v BA nove CAR? 😕 To ma zaujima..

babulka555
20. apr 2010

caute pipinky 🙂

vcera som bola u Drabecka a dnes na krvicke, vraj treba vysetrit zrazanlivost krvi.vysledky su o tri tyzdne, takze to KET v maji asi nestiham. a aj mrcha nejako meska...je to cele na figu ☹ a pri mojom stasti budu vysledky zle, tak sa to zase skomplikuje...

lumya: ten profertil je na predpis?

monika71
20. apr 2010

ahooooooooj Lumy, chýbala si mi tu 😉
je mi velmi luto ako ste dopadli, a pritom ja tak verila zázrakom ☹
kolkokrát som bola v GF som pozerala či ta tam náhodou nestretnem, si velmi faj baba a ti želám zo srdca aby sa zdarilo 😵
neva, nádej je a vždy bude, vaše bábo raz príde a bude o to viac vytuženejšie a milovanejšie, velmi ti držím palce 🙂
a držím palce aj všetkým ostatným snažilkám 🙂

lilinka81
20. apr 2010

nelly3......neboj.ked sa teraz necitis na KET,tak to urcite vijde,..podla mna ked sa na nieco tesime az moc,tak si to odhaname,....ja som tiez verila az moc,ani som si nepripustala ze by to nemohlo vijst IVF a nevyslo ☹ ...........
Mne sa to posuva,lebo sa mi nejakym zazrakom podarilo otehotniet pred posladnou mrchou pred KET,ale bolo to mimomaternicove,bola som na pozorovani v nemocnici a zobrali si aj moj ľ. vajcovod ☹ ,nejak sa z toho neviem spamätat,v stredu som sa vratila z nemocnice a je to horsie ,ako to bolo...27.-eho idem k Behunovej a som dufam ze budem moct ist na KET co najskor.
To je super ze vidiet ze aj KET je uspesne a su tu tehulky po nom 🙂 a ved je jar a vtedy je vysoke percento otehotneni !!! ,tak treba verit!!!!

nelly3
20. apr 2010

lilinka81 to je mi luto, ale zase aspon vies, ze mozes aj prirodzene otehotniet, sice to nedopadlo dobre, ale da sa aj s jednym vajcovodom otehotniet 🙂

luko
20. apr 2010

babulka...mne zrazanlivost robili tak tri roky dozadu...lebo sa mi robia lahko modriny...(to mam asi po babke🙂) ale niec mi nezistili..tak neviem..ci sa to moze zmenit...a netrap...cukotka musela IVF a stimulku posuvat koli cyste a uz je tehu...niekedy zle veci su rpedzvest dobreho 😉

profertil nie je na predpis 😉

lili: to je fakt na porazenie...ze clovek otehu a je to mimomaternicove... 😠 ja mam tiez len jeden funkcny vajickovod...druhy je takmer nepriechodny

yoyo123
20. apr 2010

lilinka 81....Po mimomaternicovom musiš počkat aspon 6 mesiacov,aspon tak mi Stenova povedala.Aj ja som mala v oktobri mimomaternicove po 1.IVF a vidiš 1.KET a som tehulka.Neboj,oddychuj,nemysli na to a ketko určite vyjde 😉

luko
20. apr 2010

inak to je sila, ze pri IVF moze byt mimomaternicove...myslela som, ze to nehrozi 😖

yoyo123
20. apr 2010

luko...no vidiš,že sa to stava,ja som živy priklad ale už je to za mnou 😉

babulka555
20. apr 2010

yoyo: to je super, ze mame taketo zive priklady 😀 je to motivujuce 😎 keby som tu citala len o neuspechoch, tak by mi to na energii nepridalo.

callex
21. apr 2010

ahojte babule...dlho predlho som tu nebola a ked som prebehla len mena par strann dozadu tak som zistila ze jeto dlhsie ako som si myslela. vidim tu len jednu znamu tvar a to je nelly. a tak nelly ako sa mas? ako si na tom? ako postupujes napredujes?

babulka555
21. apr 2010

callex: ahoj 😉 a ty mas ake novinky?

luko
21. apr 2010

tak na 33 den si dorazila konečne...ako pri IVF...takže začínam papať estrofem a utroš 😉

babulka555
21. apr 2010

luko: parada 🙂 papas aj kyselinu listovu?
aj ja mam meskanie 😒 ale nevadi, aj tak musim cakat na vysledky zo zrazanlivosti 😠

luko
21. apr 2010

ano...začala som uživať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre