Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pelikan8
29. apr 2010

Áno pondelok idem na odber krvi.Dúfam že aj oni mi potvrdia že som tehotná a bude všetko poriadku.Už neviem dočkať ale snáď musím si to vydržať.

nelly3
29. apr 2010

ahojte krasky 😉 ako sa mate, ja dneska uz v praci, citim sa oki, pahu jasne, ze si ta pamatame 😵 co noveho? vanilka ako sa citis?

och
29. apr 2010

ahojte 😀

pahu kraska ako sa mas? co noveho?

pelikan nechcem ta strasit ale ked ti uz teraz vysiel pozitivny tehu testu, tak to vyzera na dvojky 😀 😀 😀 😀 aj u mna to tak bolo, len to jedno to vzdalo kuk testiky v albume

bozeeeeeeee ja sa tak teeeeessiim 😀 😀 😀 z novych tehuliek, no jar je proste plodna a vsetko sa super bunici 😀 😀 😀 😀

slniecko01
29. apr 2010

Ahoj Och 😀 Pahu, aj vy ste sem zablúdili ?

och
29. apr 2010

slniecko vidim, ze sa stahuje spat do snaziliek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 co uz sa pripravujeme na dalsie babo 😀 😀 😀 ja sa uz teraz tesim na tych mojich 5 mrazacikov na buduci rok 😀 😀 😀

slniecko01
29. apr 2010

Veru, veru, minulý rok nás tu bolo tehuliek ako maku 😀

Ne ne ne na druhé sa ešte nechystám, pokiaľ šte o tom neviem 😀

vanilka1802
29. apr 2010

Nelly ja sa citim v pohode, namam kedy ani mysliet na to ci ma niekde picha alebo pobolieva. Snazim sa drobca moc nedvihat, ale neda sa tomu zabranit. Len zacinam byt dost unavena z toho utrosu, my to pekne lezie na nervy.
Budes aj testovat?

nelly3
30. apr 2010

ahojte, uz nikdy si nedam viacej utrogestan vo forme, ze ho zapijem 😠 vcera som nemala moznost si ho vlozit, tak som ho zapila. po hodine taka unava a ospalost ze hruza, musela som si ist lahnut, este aj tlak som mala ze 90/60 ☹ baby ja sa citim uplne ze normalne, asi to nie je dobre vsak 😢

vanilka1802
30. apr 2010

Nelly nestresuj, ja som sa pri prvom tehu vobec necitila niako inak, ziadne pocity, tlaky ani zle mi nebolo. A vidis mame krasneho syna.
S tym zapijanim utrosu mam skusenost z minuleho tehu, tiez to na mna malo strasne unavny efekt, ale aj ked vkladam tak som viac unavena.

nelly3
30. apr 2010

no len ja som sa takto citila aj pri 1.IVF a negativne 😢

babulka555
30. apr 2010

nelly: radsej odozen tie negativne myslienky 😀 kedy ides na krvicku?

nelly3
30. apr 2010

ja som v pondelok mala len KET 🙂 no keby sa to dalo 😉

nelly3
30. apr 2010

babulka555 a ty si ako dopadla?

babulka555
30. apr 2010

nelly: to cakanie je hrozne ja viem... ja stale nieviem, ci som alebo nie tehu, lebo gyndoska ma dovolenku 😒 ale vcerajsi test mal zase // 😀

luko
30. apr 2010

babulka...no ja myslim, na 99% si 🙂

babulka555
30. apr 2010

verim, ze ano, nechcem sa este tesit, pockam si na vysledok z odberu krvi u gyndosa a potom sa uvidi 🙂

pipinky pekny vikendik 😎

vanilka1802
1. máj 2010

Ahojte babulky, mam na vas jednu prosbu, v GF mi predpisali 6 baleni estrofemu po 28 tabletiek, co znamena ze mi to vystaci na 28 dni, lenze ja idem na krv az na 31 den od zaciatku uzivania estrofemu, tak teraz neviem ci si mam ist dat predpisat estrofem mojej gynekologicke, alebo ked mi dojdu tabletky tak uz dalej neuzivam?
Nelly tebe kolko baleni predpisali?
Dakujem za odpovede?

och
1. máj 2010

Vanilka chod si pre recept do GF aspon ja som to tak robila az pokym ma neposlali uz tehu so spravou k mojmu gyndosovi 😉

vanilka1802
1. máj 2010

Och diki za radu, len ja to mam takych 150 km do GF, tak preto by som radsej zbehla k mojej gyndoske. Nevies ci to moze aj ona predpisovat? Utros mi pri predchadzajucom tehu predpisovala bez problemov.

monika71
1. máj 2010

ahoj pipiny, vanilka zavolaj do GF a opýtaj sa ich, ja som to tiež tak robila, a povedali mi že kludne možem si dať vypísat u mojej gyn., ukázala som jej papiere z GF čo som mala a bez problémov mi vypísala čo som potrebovala 😉

och
1. máj 2010

vanilka tak ked si to tak robila, jasne ze sa nebudes trepat tolke km koli receptu, ked ti to vie predpisat prakticky ktokolvek 😉

lubka0506
1. máj 2010

ahojky pipinky 🙂 ako sa máte? ja ulietano nestíham nič a ani neviem čo máme v tejto témičke nové...musím prečítat pár stránok dozadu. 😉
ja mám nové to že kooonečne nám to schválili,neviem síce kde to bolo doteraz ale hlavné je že to už je schválené 🙂 vo štvrtok 6.mája ideme do GF na nastavenie... 🙂 jupííí už sa teším...inak želám vám pekný zvyšok víkendu a držkajte sa!!! 😵

nelly3
1. máj 2010

ahojte 🙂
vanilka1802 mne lekar predpisal tiez 6 baleni estrofemu a vychadza mi to , ze v pondelok nie tento, ale ten dalsi idem na krv a to tak, ze rano mi uz nevyjde si ho dat, takze bude hned rano si vypytam recept alebo ja si budem v sobotu o tyzden robit tehotensky test a ak bude negativny tak si to ani pytat nebudem ved naco, ale dufam, ze bude pozitivny 🙂 inac ja som mala este necele jedno balenie estrofemu doma co mi ostal z 1.IVF tak . hlasim, ze sa zase citim uplne normalne, tak neviem 😠

och
1. máj 2010

nelly ja som sa citila uplne normalne az pokym som nespuchla ako zaba 😀 😀 dokonca som mala viac energie pocas celeho tehu 😉 fakt, ked mi vysiel pozitivny test cumela som na neho ako blazon, ze ved mne nic neni 😀 ladnicka mi nikdy nesmrdela, ani som nemala specialne chute, nikdy ma nenaplo a nikdy som nevracala, len dva krat sa mi velmi zakrutila hlava a zatmelo pred ocami ale to som uz bola v tretom mesiaci 😀 naozaj som sa tehu vobec necitila a po ET som dokonca na zadku neobsedela 😉 a ten normalny pocit uz spinka v postielke 😀 😀 😀

callex
2. máj 2010

pahu, och, slniecko...rada som vas citala.ako sa mate?

nelly hej chodim do Piestan a bola som na inseminacii ani neviem kedy uz 🙂..co vsak viem ze 28.4. som mala dostat menzes a zatial nic.len beriem duphaston tak neviem ci v tom nema prsty on. co sa tyka testovania tak odolavam ale zajtra si ho asi urobim nech viem na com som.inak to cakanie je hrozne.pokazde ked idem na wcko tak cakam krv.ach jaj.
inak sa necitim nijako vynimocne..len ma malilinko bolia prsia, a byva mi trosku zle..ale to mi byvalo aj predtym..predpokladam ze su to vedlajsie ucinky clostilbegytu a toho duphastonu. ked clovek berie tolko liekov uz ani nevie co citi a ci je to z toho alebo tam z toho.

vanilka1802
2. máj 2010

Tak ja si teda zavolam do GF, a potom skocim k mojej gyndoske pre recept, snad to nebude pre nu problem. Mne ten estrofem vystaci do soboty poobede.

Nelly aj ja sa citim uplne v pohode, sem tam ma trochu pichne v podbrusku ale nic extra, tak to bolo aj predchadzajuce tehu. Tak verim ze to je dobre znamenie.

Callex, tak ked ti uz 3 dni meska menzes, tak je to dobre znamenie, skus spravit testik, a pevne verim ze tam budu //.

nelly3
2. máj 2010

callex drzim silno palce 🙂 ja idem testovat v sobotu, to budem 12 den po KET 🙂 ja oki, vcera vecer ma pichalo v maternici, kedy sa vlastne uhniezduje embryjko? teraz mi vkladali tie co hned po OPU znrazovali, nie tie po PK.

slniecko01
2. máj 2010

Ahojte Pipinky,

Callex, tak už keď mrcha nedorazila, tak dorazí cca až o 9 mesiacov 😀 , dúfam, že na testíku budú // čiarky 🙂

Nelly, neboj určite sa to podarí 😀 a budeš mamina s vôňou grckanice ako ja teraz xi -xi. Malá sa asi tróšku viacej napapala 😀

och
2. máj 2010

no damy ja to vidim na zajtrajsie pozitvne testiky 😀 😀 😀 😀 juj nech uz je rano 😉

callex
3. máj 2010

ahojte kocky...hodte kuk do mojho albumu a som zvedava na vas nazor?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre