Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

yeliel
8. jún 2010

@miki.mikulasova a kolko agolutinu ti pichli?mne pichaju stale 2 a dostanem vzdy do 7dni..najcastejsie tak okolo 4dna.. 🙂

nechsazadari
8. jún 2010

@katuliks- vdaka za odpoveď! Práve naopak, žiadne strašenie. O Tebe som presvedčená, že Ti to teraz dobre dopadne a keďže sa máme rovnako.... 😀
Pekný slniečkový deň všetkým!

annamary27
8. jún 2010

miki.mikulasova,ja radím sex,mne už to pár krát vyšlo 😀 😀 😀 😀 😀

miki.mikulasova
8. jún 2010

@annamary27 🙂)))))))))) len ked ten moj nie je so mnou, momentalne sme asi 230 km od seba ☹((((ä ale cut by teda bola!!!!!

annamary27
8. jún 2010

@nechsazadari, dnes som bola s krpcami v maternici tak ozaj medzi ludmi na mojej doobednej vychádzke z PNky.Mám sa faj,vegetím si doma v chládočku,,čítam,kukám telku,robím nenáročné práce,vonku je to na nevydržanie,dá sa isť von tak okolo siedmej večer alebo ešte pri svitaní ,vtedy je fajne,len ťa komáre zožerú 😀 😀 😀 .
Baby a ako spíte?lebo ja som spAchtoš na bruchu,inak zaspím iba ak mám velkú kómu,že vtedy jak zalahnem tak sa zobudím,ale väčšinou som na bruchu ,manžel mi bude musieť vyrezať dieru do postele ,ked budem mať velké tehu brucho, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

miki.mikulasova
8. jún 2010

@yeliel hm, ved ked som dostala len jeden ☹.....

annamary27
8. jún 2010

@miki 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎

yeliel
8. jún 2010

@miki.mikulasova a stale ti pichaju len jeden? 🙂

miki.mikulasova
8. jún 2010

@yeliel nuz, kedysi mi moja uzasna byvala gynekologicka picha aagolutin odusu, bez toho, aby zistovala, co mi je...(to chodi nepravidelne kazdej druhej...naco robit sono)...no ateraz mi ho pichli vbrne, mam vsak taku skusenostm ze mi to fakt chodi, minimalne jeden, skor vsak dva yzdne po pichnuti...aj jaj
asi som mu mala povedat, nech mi da rovno dva...

yeliel
8. jún 2010

@miki.mikulasova no moja ono sa to tak udava,ze najneskor do 2tyzdnou..a ak nepride tak pichnut zas..preco vlastne tak ponahlas? ved sa ti to len trochu posunie..alebo mas termin v Unice?

miki.mikulasova
8. jún 2010

@yeliel neuz ujo doktor povedal ,ze od 7-11.6. (najneskor) lebo nam to uz presne naplamoval...asi som uz cvok..v podstate by asi ano o nic neslo, musela by som mu potom zavoalt, aby to cele preplanoval...to by mi nevadilo, ze sa to posunie, ja len, ze mam zly pocit z toho, ze uz hned na zaciatku moje telo "hapruje", ze nevie zareagovat poriadne ani na agolutin..ze co potom to daslie...ale asi zbytocne premyslem, viem...ale je to fakt takze o tom nepremyslat...ved vy, pipinkyz gynfivu, viete svoje, vsakze...? 🙂

yeliel
8. jún 2010

@miki.mikulasova ale moja..nemas preco stresovat 🙂 cosiii...mrcha pride neboj..a po anti aj tak budes zas cakat kedy pride mrcha,,anti si dostla preto aby si boli isty,,ze uz ak zacnes pichat aby si urcite dostala a nepichala do nekonecna 😀 a presne sa to neda napalanovat lebo telu nerozkazes...takze urcite budete este vsetko spolu pekne konzultovat..a co zacinas pichat na na 24Dc?

miki.mikulasova
8. jún 2010

@yeliel ehm, mam tu napisane, ze marvelon, jaj to je ta antiko...🙂
diphereline, puregon, menopur (event. pregnyl)...

yeliel
8. jún 2010

@miki.mikulasova nooo tak ziaden stres,,,dostanes mrchu..od prveho dna zacnes brat anti..potom na 24Dc zacnes pichat Diphereline ,,picha sa pod kozu..ja som pouzivala modre ihlicky na pichanie 🙂 a ruzove na miesanie 🙂 ...pekne pichas kazdy den az po kontorlu len diphereline a potom ti podla ultrazvuku a krvicky povedia co a kolko pridavas dalej.. 😵

miki.mikulasova
8. jún 2010

@yeliel dakujem za upresnenie 🙂uz sa "tesim" na to pichanie...

nechsazadari
8. jún 2010

@annamary- ja som taký istý prípad. Spím zásadne na bruchu. Ale po ET som prvé dve noci spala hlavne na boku. Ono mi tak bolo kvôli pocitom v brušku príjemnejšie. Dúfam, že až raz budem mať bruško, tak si telo tiež povie, čo je najlepšie a nebudem spávať prevesená cez bábo 😀

modra
8. jún 2010

Mozem sa vas kocky spytat ze kolko vas vyslo IVF v Gynfive, ked je este preplacane poistovnou? Dakujem

yeliel
8. jún 2010

@miki.mikulasova pichanie je v pohode 🙂

annamary27
8. jún 2010

@modra,tak nás to vyšlo 1000eur/injekcie,vitamíny a všelijaké lekárske výkony/benzín sme ani nerátali,boli sme tam minimálne 15krát a ked sa všetko podarí ja má,tak sa ešte pár krát prevezieme. 😀 😀 😀

michaelag
8. jún 2010

@henika30 Ahoj, v ProVitae to mas za den a len za 50 Euro. Mne robili predoperacne 3 dni pred odberom. A doktor Ogurcak je strasne mily.

annamary27
8. jún 2010

@michaelag,no konečne si sem zavítala,ako sa máš?

michaelag
8. jún 2010

@annamary27
@katuliks
@nechsazadari
Kocky zijeeem... Vikend bol lezavy, spavi, troska prechadzkovy. Pondelok som rano letela s nasou fenkou k veterinarovi, lebo uz na tom bola velmi zle...ina veterninarka ju tak doondila jednym liekom, ze som myslela, ze mi skape. Tak som si v pondelok od 8 do 11 posedela u neho, to som myslela, ze mi odidu krize. Inak cez vikend som mala mierne pobolievanie v podbrusku. Potom som o 11 odisla od veterinara a letela som k svojej obvodnej, ktora mimochodom ma dovolenku, tak som sa musela trepat k zastupujucej lekarke, to bolo 12 a prave mi zabuchla dvere pred nosom, ze ide na obed. Tak som o 12,45 sa konecne dostala k nej, vypisala mi PN na bolesti chrbtice, inak bola zlata a povedala mi, ze s touto diagnozou mozem byt doma aj rok 😉. No od lekarky sme isli ku mne do prace, tam vybehol manzel, odovzdal moju PNku, to mi hned volali z roboty, ze na ako dlho to vidim...no tak som im rovno povedala, ze nech ma najblizsie 2 tyzdne necakaju...Lekarka povedala, ze ak vsetko dobre dopadne s krvou a testami, tak ze do 10 tyzdna mam byt urcite doma, ze mi ani neukonci PNku...😉 zlata to baba...asi v nasom veku 😉...No a po odovzdani veci sme sa isli najest a bolo 15,30 a dosli sme domov a ja som zalahla...vecer o 20 som isla s Pipinkou von na prechadzku, to sme dlhsie ako 30 min. nevydrzali, lebo ma skoro komare zozrali....No a to ma uz vecer znova troska bolelo brusko....Verim, ze som to nejako neprehnala....

A dnes? znova od rana u veterinara od 8...o 10 sme sa od neho dostali...uspech, bolo tam malo zvieracich pacientov a nejako jej dnes rychlo vykvapkala infuzka...potom sme prisli na 15 min. domov, Pipa ostala doma, isli sme sa najest a kupit nejaku drogeriu do DMky a o 12tej sme uz boli spat doma, zobrali sme havinku a padili do Senca za kamosmi, co tam maju bufet...tam sme si posedeli...kamoska ma 3 mesacneho synceka, tak som sa vyzivala v nom 😉)))...malicko si ho uzivala...no a o 15,45 sme asi prisli domov, teraz sedim tu a konecne vam pisem...
Trosicka ma pobolieva brusko....verim, ze nie od presilenia a od negativa neuchytenia, ale skor od toho, ze uz sa mi tam babatka poriadne chapadlia a zaryvaju do postielky makuckej. Inak, prsia mam ako dojna krava, ani podprsenku si bez aukania nemozem dat dolu, ci si ju obliect, krize ma rano zasa boleli, no a mam pocit, ze sa nafukujem ako balon...A to jem ako standardne...nic extra vynimocne a nic extra kaloricke 😢...

TAk a teraz uz viete, preco som tu tak dlho nebola a nemala som cas odpisovat na vase krasne prispevky...

Kocky v pondelok kedy idete na krv? Ja asi pridem okolo 8,15, lebo to tam bude aj tak dost rusno a nebudem tam stat v tej rade...ved odbery su do 8,30 nie?

A co sa tyka toho zmrazovania, tak vidim, ze nie som sama v tom, ze mi nic neostalo, takze sme v tom spolu a neostava nam nic ine, ako len toho 18teho po poobednajsich pozitivnych zduplovanych testoch tu vypisat velkym pismom, ze SME TEHOTNE 😉, nic ine ani neberiem 😉))

Strasne vas vsetky pozdravujem kocky.

annamary27
8. jún 2010

@michaelag,fúúúha,to bola vyčerpávajúca odpoved.
Ja budem na krvi velmi skoro,možno už o siedmej tam budem stepovať,aby som bola prvá,lebo manžel sa potrebuje zavčasu dostať späť,má toho veľa ten den,ked mal volno kvoli ET ešte stále dobieha.
Behačky k veterinárovi poznám.Naši majú 2ratlíkov,ale nie také malé traslavky,a pre Vianocami boli obe v zlom stave,jednej zahnisalo oko,oslepla prešlo jej to na druhé,experimentovali na nej všelijaké kvapky,krémy,výplachy,každá návštevA MINIMUM 30EURO,a nakoniec sa jej stav zlepšil,ked všetky tie sajrajty prestali používať a tá druhá je už staručka,tak je slabá na zadné nôžky a sem-tam sa nám rozčapí.
My mám doma s manželom bastardíka Straoka,ktorý si nás pred pár rokmi sám našiel a objavil sa nám pred domom,dnes mi začal nejak ,,kulhať´´,ale je to heres tak uvidím,ked príde manžel domov či sa mu bude tešiť a skákať na neho,ak nie tak bude zle.

michaelag
8. jún 2010

@annamary27 No tak to nebudeme mat prilezitost sa stretnut, kazdopadne to nevadi a urcite sa uvidime inokedy 😉.

S nasou bisonkou Pipou, ktora ma len necele 4 mesiace je to teraz dost vazne a bojim sa strasne o jej zdravie v dospelosti, ked sa z tohoto dostane...zacalo to alergiou na peli a moment. mame po vsetkych pokusoch lekarov a hlavne jednej priondenej lekarky, ktora je predpisala Prednison v davke ako pre dospeleho cloveka, ze mame mokvajuce rany, denno denne sa nam objavuju nove loziska, ktore sa deru kozou von a mame stale teplotu okolo 39,8, co je uz dost zle, takze teraz sme zacali chodit do Jaroviec k doktorovi Svihranovi a ten ju dava dokopy. Ked ju vcera prvy krat videl, tak len zalomil rukami a zhrozil sa, co jej to tou jedinou tabletkou ta lekarka sposobila. Inak uvazujem po ukludneni a vyhojeni jej stavu, ze na nu podam nejaku staznost na nejakej komore veterinarnych lekarov, ak take nieco existuje... ved mi mohla Pipu zabit, teda ak nie je vsetko este za nami a nedaj boze sa jej nieco stane, ja ju asi .... nebudem ale mysliet na to najhorsie...

No kazopadne tu vsetky riesime babatka a ja tu nebudem pisat o nasej Pipe. Proste mam teraz uplne ine myslienky a len pevne verim, ze Harbulakove 3jite pytanie sa, ci skutocne chcem vlozit 2 embria bolo skutocne o tom, ze mi maternica vyzerala ako skutocne tehotna a pripravena na nase 2 deticky... prave ma tak pichlo v lavej strane, ze az... verim, ze dali najavo, ze su tam 😉...
Inak, ako ste tu pisali kocky o vytekani, tak mne skoro nic netecie...vzdy ked si davam nove tabletky dovnutra, tak menim intimku a vzdy je na nej len malicko kremu, ale skor vo velmi hutnom stave, takze teraz neviem, ci je to dobre, alebo zle, no kazdopadne, ked si telo vypyta vsetko, tak nech si to aj cele zoberie 😉

annamary27
8. jún 2010

@michaelag,ja som dala tých našich hafanov do mojho fotoblogu.Poznám to pichanie,2 dni som ho mala strašné a viackrát za den,ale teraz je to o.k,len v takej miernej forme alebo vôbec,ja som pred vami v predstihu o 2dni,tak cítim tie príznaky skôr. 😀 😀 😀 😀 Utrogestanom vytvárame krpcom to najlepšie prostredie aké môžme a určite je všetko o.k. v tomto smere.

vanilka1802
8. jún 2010

@miki.mikulasova neboj nie si jedina kto caka na mrchu, mne pri stimulacii meskala 6 dni, to si mala vidiet tie moje stresy. Ja som vlastne cakala ze bude meskat, lebo mne chodi ako sa jej zachce, vtedy islo hlavne o to ze sa mi celkovo zvysil pocet injekcii, kezde pocas cakania na mrchu som stale pichala decapepthyl. Sme museli dva krat v GF dokupovat.

miki.mikulasova
8. jún 2010

@vanilka1802 ano, ved asi by som sa mala ukludnit brat to tak, ze budem vola doktorovi, aby mi to cele presunula nanovo naplanoval... aj ta moja chodi, ako sa jeje zachce, resp. ona nechodi 🙂 iba po tabletkach a aopozdene po agolutine... 🙂 no co uz...aspon usetrim...na tamponoch a vlozkach 🙂 no nie...?

yeliel
8. jún 2010

@miki.mikulasova ale miki...vanilka pisla o mrchce co jej meskal pocas stimulacie..ale ty budes brat presne preto anti aby nedoslo k tomu pripadu..ze budes pichat do nekonecna..rozumies tomu?

yeliel
8. jún 2010

@miki.mikulasova ty teraz cakas len na mrchu aby si mohla zacat brat anti..a na 24Dc si zacnes pichat diphereline..anti by mala spravit to,ze Ms pride nacas...takze vazne nieje dovod na ziaden stres..kolko dni po agolutine si?

annamary27
8. jún 2010

Pipiny z Gyn-Fivu,viete na čo som teraz prišla.My tomu centru teraz parádne zvýšime úspešnosť a hotovo,punk-tum. 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre