Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

larita112
6. apr 2009

vikuš ahojček 😉 ja tiež moc nechodím teraz na MK, ale budem sa snažiť zachytiť, kedy bude stretko 😅 a dám ti hneď vedieť 🙂 cmuky
mimuška, to by bolo supeeer, keby sme išli spolu 😉 🙂
dobrú nocku pipinky 🙂 nebojte aj keď nepíšem, ste pod mojím drobnohľadom 😀 😀 😀

vika34
6. apr 2009

Dakujem laritka teším sa ,
zdravím všetky

mayka
7. apr 2009

Kuk dievcata. Prajem Vam krasny den. 😉

mayka
7. apr 2009

wau zacala som 8 tt. 😎 Presne o tyzden idem na ulttrazvuk. jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

luly3
7. apr 2009

krasne ranko divožienky 😅 😅 😅
mayka waaaaaaaau to uteka 😉 ,čo

katarinka77
autor
7. apr 2009

Ahojte pipinky 🙂 ! Aj ja sa pridávam na stretko 😉 . Plánuje sa to po Veľkej noci? Ja mám od 16 do 20.4. voľno, to by mi super vyhovovalo. Teším sa 😉 !

mayka
7. apr 2009

dobre tak to dajme na piatok v Poluse cca medzi 17-18,00. Vyhovuje?
No a miesto, ja neviem hore v tej pizerke? Tam je asi dost miesta na sedenie. Alebo skuste navrhnut vy.

mayka
7. apr 2009

este upresnim ten piatok datum 17.4.2009 😀

katherinesand
7. apr 2009

ahojte micky 😉
tak teda piatok v Poluse? parada. konecne ma oplujes Mayka 😀

mayka
7. apr 2009

Ahoj kathy,

dufam ze mi sliny v utorok nedojdu. 😕 Bojim bojim.
To by som potom aj ja chcela byt opluta. 😀
Ale bude posila aj babulka tak to by malo urcite zabrat. 😀

katherinesand
7. apr 2009

juj, uz sa tesim, ze sa vsetky uvidime. 🙂

Mayka, ty si uz krasna 8tt, ale ti to tam pribuda pekne. 😀 len tak dalej.
ja som sa cez vikend dozvedela, ze moja suseda je tiez tehotna. bola na IVF, uz druhom, v Iscare a caka dvojicky. tak uz sa dufam aj na mna nieco prilepi, ked je to vsade okolo. 😀

mayka
7. apr 2009

Kathy,
aj ja sa tesakujem.
noooo uz sa mimi robia ruky a nohy. Dufam, ze bude ako nohata Sklenarikova. hehe Teda duuuuufam. 🙂 len dufam ze to nebude dlhoprste. No ale to uz bude asi aj o vychove. hihi

mayka
7. apr 2009

kathy no vidis, ja hovorim ze "doooojde na psa mraz."
Ivfkarok je cim dalej tym viac. Zacina to byt moderne. Kedysi to bolo tabu . Aj moj muz sa mam pred dvomi rokmi pytal ci su tie deti potom normalne. hehe 😀

katherinesand
7. apr 2009

vidis, a dokonca to vyzera, ze v niektorych oblastiach su tie deti sikovnejsie. 😀
no ja teraz veri, ze na druhe IVf nebudem musiet ist a ze to pride a la natural 😀

corinne
7. apr 2009

ahojte pipiny,jej tu je dnes krasny den 🙂 myslim si ze aj v Blave je pekne.Baby ako zistim ci mam kratky alebo dlhy protokol? Mayka uz zarezavas v praci 🙂 Katherinesand studujem dialkovo ?

zukrik
7. apr 2009

Ahojte pipinky 😀
Dnes je vonku zase krásne.
Baby,ja niečo zjem a je mi zle,asi si dám takú malú dietku.
Aj tak som pribrala,budem papat ovocie a zeleninku 🙂

mayka
7. apr 2009

kathy,
no ved hovorim ze to prichadza do mody. Ale jasne ze prirodzene je prirodzene. A hlavne to menej stoji. 😀

Corinne, aj tu je pekne sice som kusok od BA ale je tu nadherne. Dufam ze aj na sviatky bude. Pojdeme do prirody klieste chytat. 😀

Kratky protokol ti daju cca od 2-4 dna noveho cyklu cize ked ti zacne menzes a dlhy zacina od 21 DC predchadzajuceho cyklu. Neviem ci som to pocohpitelne napisala. 😅
Cize kratky protoko trva cca 10-15 dni a dlhy cca 25 dni . To je orientacne podl toho ako budes reagovat.

mayka
7. apr 2009

Corinne ako sa citis inak?

Zukricek ahoj moja zlata. Este om ti nestihla odpisat. Tak sa mi snad podari doma vecer.
Za chvilku idem na obed. Dnes som si objednala pizzu tak sa napapam dobrre.

Inak aj som trosku schudla tym ze mi nechuti papat. A tiez mi chuti viac ovocie a zeleninka. Asi si babo samo pyta. Ale chuti mu aj segedin. hehe
Zukrik skus nieco neutralne papat. Z toho by ti nemalo byt zle a radsej castejsie a pomenej.

zukrik
7. apr 2009

Mayuška,ešte týždeň moja a uvidíš tvoj pokladík 😀 😀 😀
Kathy, 😀

mayka
7. apr 2009

zukrik, to dufam. lebo ked nie tak si ho podam krpca jedneho. 😉

katherinesand
7. apr 2009

ahoj zukricek 🙂

corinne 🙂
ano, studujem dialkovo. 😉

mayka
7. apr 2009

zukrik tebe ktory den zacal posledny menzes? Zistujem kolko dni je medzi nami rozdiel.

zukrik
7. apr 2009

Mayuška,26 , den.

zukrik
7. apr 2009

Mayka,čo je u teba neutrálne? 😀
Čo zjem je mi ťažko,aj z vody héééééééé 😒
Musím to vydržať,ved raz to prejde nie?!

zukrik
7. apr 2009

Baby,ani na varenie nemám chuť,ale manželíkovi musím niečo uvariť.
Napíšte,čo ste obedovali,možno sa inšpirujem. 😀

och
7. apr 2009

ahojte kocenky ako sa mate dneskaj 😀 😀
zukrik ja idem na cinu dnes 😀 😀 som si kupila meyerov tak si sadnem niekam na slniecko a budem citat a zobkat cinu 😀 😀 😀 😀 😀

zukrik
7. apr 2009

Ahoj och 😀
Ďakujem za typ,pekne sa vonku ohrej,je tam krásne 😀

mayka
7. apr 2009

zukrik 😀
ja neviem neutral je suchy rozok Ale mas pravdu ked ma byt zle tak je zo seckeho aj z pomyslenia na jedlo. 😀
mne nevadia jogurty, chutia mi horzne hrusky a ananasove dzusy. Co som ja doteraz dzusy celkovo nemusela a ak tak dzusove striky.
Ale vraj ak je ti zle tak babu je dobre a dobre sa vyvyja, tak vydrz tooooooooooooooooo. 😀
Ja som prave zbodla trsitvrtku pizzy sunkovej so sampionmi tak teraz funim. A mozem aj suche spagety osolene. Popripade so smotanou. Ale je fakt ze moje chute su dost obmedzene a nepestre. Poroste som rada ze nieco dostanem do ust ale niekedy ma chyti zraci rapel ako dnes na obed a potom musim funiet.

Vcera som zjedla segedin s tromi knedlami a muz mi priniesol nato 5 kopcov zmrzliny a ze on si dal len tri lebo nemal pri sebe viac penez. Tak mne doniesol vacsiu porciu. taaaak mi teraz dopraje. 😉

Ozaj zukrik,
vraj sa nema vypit vela vody naraz ale vzdy sa napi po troske a radsej castejsie vraj aj z toho ti moze byt zle.

A aj ja teraz varim velmi malo lebo nemam na nic chut a manzel ma nenuti. A mam problem chodit aj do potravin , ked tam idem tak nakupim take sprostosti ze sa z toho neda nic uvarit. 😀

Och ahoooooj,
no co pichanie ako pokracuje?

aj ja milujem cinu. mnam ale v tomto obdobi na nu vobec nemam chut. ☹

luly3
7. apr 2009

babulky ako vas tak čítam tak 😕 😕 😕 ja soom pravy opak
ja furt mosím niečo jest a ked nič nejem tak som hladna,
stale pocitujem hlad 😕 😕 😕 ,
ale asi preto lebo nefajčím tak si to nahrádzam asi týmto 😠

corinne
7. apr 2009

Mayka vcera som mala strasnu radost,ze mozem zacat stimulovat 🙂 ale na strane druhej sa bojim tych injekcii 😕 Takze ja nemam ani kratky ani dlhy protokol 😀 lebo som zacala brat H.A.2dc a mat ju brat az do 14.4 a zacinam stimulovat 10.4 a priblizne ako mi to rozpisali idem 29.4 na posledny UTZ.Ale uz mi je to jedno len nech bude vysledok pozitivny 🙂 No klieste nechytaj ani nahodou 😀 No to si mi sposoby 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre