Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

michaelag
23. jún 2010

@solinka
ahoj pipinka... no kedze som sa dozvedela o uplne inych hodnotach jednej kocky, tak zacinam silne pochybovat, ci skutocne cakame 2...ale vzdy je lepsie 1 ako ziadne, takze budem na to od dnes mysliet v tychto dimenziach 😉, nemozem mat vsetko tak ako si predstavujem 😀

vanilka1802
23. jún 2010

@michaelag len ty pekne stale rataj ze to budu dvojky, ja som mala HCG na 14 den 1190 a su tam, a ty si mala tiez nieco cez 1000, nie?
Ake hodnoty mala ta kocka?

michaelag
23. jún 2010

@vanilka1802
ahoj moja, ja som mala 1308 na 14 den a ona mala nieco cez 3000, takze krasne cisielko a tam je uz iste, ze su to 2, ak nie aj viac, ci sa jej nahodou nerozdelilo este jedno na 2...

vanilka1802
23. jún 2010

@michaelag Tvoje HCG je tiez krasne, ja verim ze to budu dvojky. Ja som to tusila od zaciatku, lebo pri prvom tehu som mala na 10 den 36 a 14 den 240 takze 1190 hovorilo jasnou recou. A som nesmierne stastna.

michaelag
23. jún 2010

@vanilka1802
no to ti verim, ved aj ja som strasne stastna ;-D. Ved vsetko sa to podarilo na prvy krat, tak stastnejsia ani nemozem byt 😉)))

solinka
23. jún 2010

@yeliel dakujeme 😉

aaddeell
23. jún 2010

ahojte rozmyslam nad IUI viete mi odporucit nejake dobreho lekara s ktorym ste spokojne?
dakujem

annamary27
23. jún 2010

@michaelag teraz nás čakajú oslavy narodenín mojho otca,menín mojho manžela a otca a moje meniny,takže na smútok nebude čas,aj ked som v duchu chcela už drahému niečo dať na den otcov a sebe si darovať na meniny jedno krásne sono,ale čo už.Budem ho mať na iný sviatok.he he. 😉 😉 😉

michaelag
23. jún 2010

@annamary27
no vidis, krasne pozitivne myslenie 😉, strasne sa s tebou tesim 😀

mony80
23. jún 2010

caute Pipiny, tak ja som s tou trojtisickou na 15 den 😀 .
To myslite vazne ze to je na 2 ????

mony80
23. jún 2010

Co som pozerala niake tabulky, tak vsade bola horna hranica nad 4000, tak teraz neviem 😨

vanilka1802
23. jún 2010

@mony80 to su dvojky ako vysite, ja som mala 1190 a su tam. Takze drzim palceky aby bolo vsetko v poriadku.

mony80
23. jún 2010

jejha no som zvedava kocky 🙂 hlavne aby sme boli v poriadku.

mony80
23. jún 2010

Babulky toto sa moze hodit vsetkym pipinkam v buducnosti, su tu HCG levels aj pre viacpocetne tehu odo dna ovulacie.

http://www.betabase.info/

vanilka1802
23. jún 2010

@mony80 ja som tu uz kedysi davala tento odkaz, tak ak chces tak si ho pozri, v tom co si dala ty, je to diskutabilne, nevieme kedy bola ovulacia. Vlastne vieme len jedine, kolko dnove embrija (popripade bunkove) nam vkladali.
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

chicca555
23. jún 2010

ahojte kocky, len taka mensia otazka, som po prvom IVF (neuspesne) robenom v GF, na kolkykrat vam to v GF vyslo? akosi ma zarazil ich pristup, teraz ked mi vysli obe krvi negativne, ako keby som pre nich bola len dalsia z tucta... 😕

vanilka1802
23. jún 2010

@chicca555 ahoj, to ma mrzi ze IVF nevyslo, ale nevesaj hlavu raz sa to podari. Mate aj niake mrazaciky? Ja som sice mala to stastie, ze nam vyslo hned prve IVF a mame doma uz 1,5 rocneho syna a teraz sa nam hned na prvy krat podaril KET.

chicca555
23. jún 2010

vanilka1802, nie nemame... mala som 16 vajicok, oplodnilo sa 9 a do predlzenej kultivacie ich ostalo 7... dve mi vlozili a ked som potom volala co s tymi 5timi na mrazenie, tak ze sa nedali, co sa mi ale moc nezda... ked som dnes volala, ako druha krv (vedela som, ze bude negativna), aky je dalsi postup, dostala som suchu odpoved, ze sa mame niekedy potom zastavit na konzultacie... nic viac... dost ma to sklamalo, rozmyslam, ze pojdem do martina do heliosu alebo do iscaru...

vanilka1802
23. jún 2010

@chicca555 to mi je luto ze z tak pekneho poctu vajok neostalo ani jedno na mrazenie. Ja osobne by som ti skor odporucila Helios, tam sa znamym podarilo otehu tiez hned na prvy krat, a samozrejme mas to aj blizsie, podla toho co mas napisane v pase.

chicca555
23. jún 2010

vanilka1802, dakujem, mrzi to o to viac, ze z mojej "strany" sme dost plodna familia, len mne to nevyslo, co uz 😒
u nas je problem u muza, preto aj to IVFko... teraz citam, ze v MT je Helios a aj Iscare, asi sa skor rozhodnem pre Helios, tiez poznam zopar ludi, co "maju" odtial babo 🙂

mony80
23. jún 2010

@vanilka1802 ten tvoj link je super, je tam toho viacej na vyber. Lepsie pouzitelne pre KET. dik moc

vanilka1802
23. jún 2010

@chicca555 aj u nas bol problem u manzela. Teraz ma napadlo, davali ste si robit genetiku? Niekedy aj ta dost vela ukaze. A niektore kocky boli aj na niakom teste na protilatky. Ale to neviem o co ide.

@mony80 ty si po KET?

chicca555
23. jún 2010

vanilka1802, ano robili nam aj genetiku, tam sa zistilo, ze je problem u muza v jednom chromozome, ktory sposobuje maly pocet a slaby pohyb spermosiek
o teste na protilatky som nepocula... celkovo mam zly pocit co sa informovanosti tyka, ja ako laik a zaciatocnik som o vela veciach nevedela, keby som sa to nedocitala tu

vanilka1802
23. jún 2010

@chicca555 neviem presne o co v tom teste na protilatky ide, snad ti to tu niekto vysvetli, len viem ze sa pred IVF alebo KET berie Prednison, to som si zapametala.
A neboj ja som tiez vsetky informacie zhanala hlavne na nete. Moc mi to vsetko pomohlo.

mony80
23. jún 2010

@vanilka1802 nie moja, ja som po IVF.

kikus77
24. jún 2010

Ahojte 🙂
pisala som to par stran dozadu, ale ziadna reakcia. Je niektora z Vas clenkou klubu gyn-five? Oplati sa nam to? Pisu tam ze 50 percent zlava z platenych ukonov. Kedze mna caka ICSI tak to je podla mna na zvazenie. Ziadna ste nad tym nerozmyslali?

mony80
24. jún 2010

ahoj @kikus77 , ono tam nie je zlava na vykon asistovanej reprodukcie, takze ak nechces byt ich kmenovou pacientkou a mas zaujem iba o vykon asistovanej reprodukcie, tak to asi nema zmysel, lebo oni ta aj tak skasiruju 100E za doplnove vysetrenia a sluzby.
.............Výhody členstva:
- 50%-ná zľava z platených výkonov (okrem samoplatiacich pacientok a výkonov asistovanej reprodukcie),

kikus77
24. jún 2010

Monz 80,
boze ja som ale slepa, zase vidim len co chcem🙂 Dakujem

a este raz gratulujem a mooooooooooooooooc drzim palce 🙂 🙂 🙂 🙂

solinka
24. jún 2010

ahojte pipimky 😀 GYNFIVÁČKY 😀
zajtra TRANSFER 😉 embryijká bojujú 😉 😉
krásny deň všetkýmmm

yeliel
24. jún 2010

@solinka ahoj,,jupiii tak od zajtra mas babatka v brusku..kolko ich bude 2? 😉 a ako zabojovali vsetky? 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre