Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

solinka
14. júl 2010

@lubka0506 držím palce !!!! moc 😉

solinka
14. júl 2010

@bublina_dd moja aj ja som mala takéto injekcie ,-a len gonal som dávala do brucha
dipherelin do ruky na prdlaktí a pergoveris do ramena možeš aj tak 😉 😉

annamary27
14. júl 2010

@kikus77 ajoj,mne pichala mama/zdrav.sestra/ diphereline pod kožu do ramena.vždy sme striedali inú ruku,aby som nemala modriny. 😉

bublina_dd
14. júl 2010

@solinka - teraz uz nemusim pichat, uz beriem po KET iba lieky. Momentalne čakam na krv. Idem 16.07. Netestovala som a ani nebudem, tak sa necham prekvapit. 🙂

lubka0506
14. júl 2010

Ahojky pipinky 🙂
@bublina dd máš pravdu je lepšie to prekvapenie...ja sa priznám ja som včera skúšala testovat ale kočky mi písali že od piatku je to málo dní,ale sklamanie bolo velké.... ☹

bublina_dd
14. júl 2010

@lubka,0506 - to sa fakt iba trápiš 5 deň po ET. To je ešte strašne skoro na testík, skús až na taký 10 alebo 11 deň, keď už by sa mohli koľajnice ukázať. Koľko Ti vkladali detušiek... a ako sa citiš... Lebo ja sa nejako tehotno na 13 den necítim, no čo už...

bublina_dd
14. júl 2010

@henika 30 - ako sa cítiš, viem že je to ešte veľmi skoro. Je všetko v poriadku, užívaš si detušky v brušku... 🙂 🙂 🙂

ninna78
14. júl 2010

Ahojte babenky, tak aj ja sa k vam pridavam, boli sme v GF a v polovicke augusta ideme na to, tak vas tu budem obkukat dovtedy a potom tiez 😉 , ak mozem? Len sa chcem spytat, lebo si to nejak moc nepamatam uz. Ked zacnem stimulovat, tak mam pit vela tekutin ... kolko asi? Dakujem

lubka0506
14. júl 2010

@bublina vložili mi dve embryjká...a viem že som blbla zavčasu...už nebudem 🙂 cítim sa normálne len ma velmi boleli 3 dni kríže a nohy no ale katastrofálne.Dnes bola už pohoda. 😒

lubka0506
14. júl 2010

@ninna78 vitaj 🙂 tekutín pi tolko kolko vládzeš vela! 😉 aj 3-4 litre 😉

bublina_dd
15. júl 2010

@lubka0506 - to je zaujímavé, aj mna zo začiatku po transfere boleli kríže a nohy 3 dni a to katastrofálne ako píšeš...
Kto vie z čoho...

kikus77
15. júl 2010

@annamary27 , takze to je jedno? Zalezi na Tebe ci do ruky, ramena alebo do brucha?

henika30
15. júl 2010

@bublina_dd zatial také pichanie v podbrušku,a bolesti jak keby som mala dostat mrchu,ale na to je ešte skoro ☹ ☹ ☹ Dúfam že nedostanem.Ano užívam si moje detušky v brušku.

henika30
15. júl 2010

@solinka ako sa máš?všetko Ok?

solinka
15. júl 2010

@bublina_dd tak držím palce!!!

solinka
15. júl 2010

@henika30 vše ok 🙂 😀 😀 a ty ako ?

majobea
15. júl 2010

Ahojte lubka, bublina aj mňa boleli na začiatku kríže že som sa ani k umyvadlu poriadne zohnúť nevedela a teraz už kočíkame.....takže..... asi ste tehu 😀 😀 😀

lubka0506
15. júl 2010

@majobea tak ty kočíkuješ? to je dobre trošku si ma potešila ale nejdem si robit márne nádeje aby sklamanie nebolo veliké...dúfam že máš pravdu a aj s @bublinou budeme o chvílu tak ako ty... 😉
inak neviem prečo ale ja som sa nemohla rozhýbat do tretej obeda čo ma tak všetko bolelo a vtedy som si robila aj ten test a bol negatívny...ale je pravda že to bolo 4 dni od ET 😒

bublina_dd
15. júl 2010

@solinka - ďakujem krásne, už sa neviem dočkat zajtrajšieho dňa. Solinka vy sa držte, už si bola na sone... Všetko v poriadku. Držím Ti veľmi palce nech už držíš o chvíľu svoje deťátko v náručí... 🙂 🙂 🙂
@lubka0506 -@majobea - ja si tiež nerobím nádeje, aby som zajtra nebola sklamaná... Tak zajtra uvidím. 😉 Ale potešili ste ma...

annamary27
15. júl 2010

@kikus77 to je jedno kam,len nech je to pod kožu a nie do svalu. 😀

lubka0506
15. júl 2010

@bublinaideš zajtra na krv? daj vediet ako si dopadla.... 😉
ja idem v pondelok 😒

solinka
15. júl 2010

@bublina_dd
aj vám držíme palčeky ,-vše bude ok !!! 😉 😀
sono mám koncom júla a strašne sa naň tešíme 😉 😉

henika30
15. júl 2010

@solinka ja sa mám celkom dobre len občas také pichanie v podbrušku 🙂 🙂 🙂 ale to je dúfam je v poriadku,asi sa zahniezdujú 😉 😉 😉 😉 a ty dávaj naseba pozor!

bublina_dd
15. júl 2010

@lubka0506 - hej ideme zajtra... Jasne, že dám vedieť. Nejdeš na tú krv nejako skoro? Mne napísali do papierov až
po 14 dňoch...

solinka
15. júl 2010

@henika30 som rada že sa máš dobre moja 🙂
len mám pocit ,-že sa veľmi veľa sleduješ a vždy píšeš o bolesti 😒

teš sa moja ,- pozitívne mysli a všetko bude ok 🙂 😉 😉 ver mi moja

solinka
15. júl 2010

@annamary27 ako sa máš moja ? aká bola dovča? 😀 😉

annamary27
15. júl 2010

@solinka ajoj,mám sa dobre.Dovolenka bola tip-top.Všetko bolo o.k,počasie nám vyšlo,more bolo čisté,jedla-pitia habadej a velmi chutné,asi preto doma nezapnem pár nohavíc.Aj sa mi tam snívalo o IVF,ako som bola na druhom OPU a dávala som rozumy dievčatám,ktoré na to išli prvý krát. 😀 😀 😀

lubka0506
15. júl 2010

@bublina mne povedala sestrička že mám príst za 10 dní na krv tak to vychádza na pondelok 🙂
@annamary to dobre padne má kto poradit 😉 a že nezapneš nohavice?-to si teraz možeš dovolit 😉 len nech to stále stúpa 😵

michaelag
15. júl 2010

@kikus77
Ahoj Kikus,
ja som si to pichala sama do lokality vajecnikov. Vzdy som si poriadne stlacila fald, aby som necitila pichnutie, ale len tlak ihly a v stlacenom falde som si to pomalicky stlacala, aby ma to nestipalo. Ono to vobec nestipe, ale po skusenostiach po ockovaniach som sa na zaciatku strasne bala a potom som si to tam vpichla aj rychlo (myslim tu tekutinu).
Inak ak nemas este Dipherelin kupeny, tak by som ti kludne mohla posunut moj. Mam doma este 3 cele balenia a vo 4 mam o 1 ampulku menej. Takze toho mam pozehnane.
Potom mam aj strasne vela inych hormonov, co mi poostavali. Mam tam Gonal 450, Pregnyl 5000 a Pergoveris.
Tak ak by si mi chcela pomoct zbavit sa ich, bola by som strasne rada. V gynfive mi ich neodkupili, lebo ze maju plne stavy a ze uz hlavna nema peniaze, tak mi ostali zatial doma v chladnicke a cakam, ci mi ich niektora z vas neodkupi.

henika30
15. júl 2010

@solinka ano solinka máš pravdu,poslúchnem ta a už budem kludná 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre