Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

kikus77
15. júl 2010

Baby, neviete mni poradit? Viem ze niekolko stranok dozadu sa tu pisalo o nejakom zdravotnickom zariadeni co Ti spravi vsetky predopercne vysetrenia v jeden den, ale ja to nejako nemozem najst. Moja lekarka ma totiz dovolenku, zastupuje ju stelesnena "ochota", ktora mi dala termin o 2 tyzdne a jedine rano o 7 co mne absolutne kvoli praci nevyhovuje. Nespominate si nahodou na to centrum? Neviem ci to nahodou neni v Auparku

Dakujem

michaelag
15. júl 2010

@kikus77
Kikus, to som pisala ja. Je to Pro Vitae. Pan doktor je strasne mily a aj sestricky.
Rano ti zoberu krv, donesies moc a poobede ides na ostatne vysetrenia. No a zaplatis nejakych 48 Euro a mas to za den. Urcite odporucam 😉.

michaelag
15. júl 2010

@kikus77
Urcite to ale potom s pracou skoncuj, ked budes mat po transfere....mas uz len nejake 2 tyzdne, nie? Je to dost narocne hlavne na psychiku a potrebujes aj telesny klud a nie nervy z prace 😢...TAkze trosicka zacni polavovat 😉

annamary27
15. júl 2010

@lubka0506 moja 😀 ja si nezapnutie nohavíc nemôžem teraz dovoliť, mne nemá čo stúpať 😉 .V auguste sa chystám na konzultáciu ohladom 2.IVF,tak musím zhodiť kilá.Práve idem od svojej krstnej,kde som skočila na váhu a ,že 73,7/inokedy ak som prekročila 65kg už ma chytala panika/, ale mám teraz krámy a denne vypijem 5litrov tekutín ,tak snád po mojich dnoch aspon trocha klesnem a už som obmedzila sladkosti a sladké vody a večerné jedenie.

lubka0506
15. júl 2010

@annamary prepáč ale v pase máš napísané že pomalinky stúpame... 😒 a to ostatné akosi som to domotala 😕

annamary27
16. júl 2010

@lubka0506 jaj tak si to tam opravím. 😀

solinka
16. júl 2010

@henika30 zlatko to som rada !!! 😉

lubka0506
16. júl 2010

ahojky 🙂 baby može byt taký hnedý hlien? myslíte že to može byt??? 😒

bublina_dd
16. júl 2010

- ahojky, tak som volala za výsledky a setrička, že ste tehotna, výška HCG na 14 den 530, baby je to dosť alebo málo...

malik
16. júl 2010

ahojte, aj ja chodim do GF... som momentalne po KET... 7den...
kedy ste testovali po KET(domace tehotenske testy), mne vkladali take mlade embrya(4bunkové)... ten 10Den po KET by už mohol ukazať niečo? ďakujem

@bublina_dd podla mna je to nadherne cislo a je to dosť 🙂

henika30
16. júl 2010

@bublina_dd No to je super! 🙂 🙂 🙂 Gratulujem ti 😉 😉 😉 držkaj sa

bublina_dd
16. júl 2010

@henika30 @malik - ďakujem Vám ste strašne zlaté... 😉 🙂 🙂

yeliel
16. júl 2010

@bublina_dd ahoooj...pridvam sa ku gratulacii 😵 ...ty si teraz tehu po KET? 🙂

annamary27
16. júl 2010

@bublina_dd gratulujéééém tehulka ,je to pekné čísielko 😉 😉 😉

yeliel
16. júl 2010

@annamary27 jeej ahoooj tak co aka bola dovca? 😵

annamary27
16. júl 2010

@yeliel dovča bola super.Bála som sa Turecka,lebo zatial sme chodili do Grécka,ale ked tam teraz každú chvílu štrajkuju ,musela som sa pokukať po inej krajine.Hotel bol tichučký,more čisté,počasie stále dobré,jedla a pitia habadej,ani nám z toho nebolo zle ako nás upozornovali na hnačky.Prostredie bolo pekne upravené,okolo hotela boli hory,takže krásna panoráma pri plávaní.
Zajtra sa chystáme po návštevách kamarátov,jedni majú polročnú Nelinku a druhý 2mesačnú Zoe,dúfam,že deťúrence budú hore,aby som sa s nimi aj trošku pomojkala. 😵 😵 😵

yeliel
16. júl 2010

@annamary27 🙂 tak ste si to pekne uzili 😵 ...ja som si teraz uzivala segrinu malu...bola som tyzden u nasich... 🙂 a kedy sa chystas zautocit na GF? 😀 ja tusim ked prejdu tie horcavy 😝

bublina_dd
16. júl 2010

@annamary24 @yeliel - dakujem baby za gratulácie. Ano som po KET 14 deň. Na ET som ani nebola, pretože som dostala bolesti a teploty po OPU tak som skončila v nemocnici no a potom sme sa snažili o ten KET. Dúfam, že aj vy to snažilkovanie dotiahnete do úspešného konca, annamary od neho daľeko nebola, aj keď som neprispievala tak som vás každý deň čítala 😉 🙂 🙂

yeliel
16. júl 2010

@bublina_dd jej ty niesi nahodou ta baba co chodila do GF aj na infuzky...? 😀

bublina_dd
16. júl 2010

@yeliel - ahoj bola som na infuzkach ale len raz a to bolo v nedeľu 09.05. tri dni po OPU... Videli sme sa?

yeliel
16. júl 2010

🙂 hej moja videli..ja som ta baba co lezala pri okne..som po OUP strasne plakala...som sa budila z narkozy 😀 a prepichli mi vajecnik bolo mi strasne zle...ty si lezala na tej stolicke a mala zltu deku..tovj drahy kecal vonku s mojim 🙂

majaja75
16. júl 2010

@yeliel ahoj to sa im ako podarilo prepichnuť vaječník. Ja som mala po OPU tiež veľké bolesti, ale preto že som mala veľa vajíčok a vaječníky boli ubolené.....

yeliel
16. júl 2010

@majaja75 🙂 ahoj...no to ja netusim ako sa im to podarilo 😀 sikovnosti sa medze nekladu 😀 😀 😀 ...davali mi tamponadu aby zatavili krvacanie...nebolo mi vysvetlene preco sa to stalo..len ze tam mam steh a ze to bude boliet a aj to teda bolelo 😝 ...ja som mala 13vajicok 🙂

vanilka1802
16. júl 2010

@bublina_dd gratulujem k tehu, moc pekne cisielko.

@malik ja som doma netestovala vobec ani jeden krat, vzdy som vydrzala do krvneho testu, ale na ten 10 den by uz mohlo co to ukazat. Ale zas aby si nebola sklamana, ked tam nic nebude. A pritom na krvnom teste ti vyde nico ine.

Vsetkym ktore cakat na krvicku, alebo vas caka ci uz cele IVF alebo KET tak moc drzim palceky, nech coskoro mate vonave uzlicky v naruci.

majaja75
16. júl 2010

@yeliel a kto ti to robil?

yeliel
16. júl 2010

@majaja75 🙂 poslem ti IP...aby som tu nahodou nestresovala babule 😉 a baby nebojte vam sa nic take nestane 😵 to len mne sa moze 😀 😀 😀

lubka0506
16. júl 2010

@bublina dobrá správa,Gratulujem 🙂

bublina_dd
16. júl 2010

@yeliel - ahoj jasné, že si Ťa pamatám. A ako ste to nakoniec vyriešili... Bola si na ET...
@lubka0506 - ďakujem babulka.

bublina_dd
16. júl 2010

@vanilka1802 - ďakujem Ti... 🙂 🙂 🙂

annamary27
16. júl 2010

@yeliel ja idem teraz 26.7 k mojej gyn na kolposkopiu,chcem mať z toho výsledky,ked pojdem do GF.Chcem sa nahlásiť na konzultáciu nejak v posledných 2augustových týždnoch.Dovtedy budem strážiť našich dom,kým budu na dovolenke a v tom čase som aj sama v práci,kolegyna má volno,potom ideme na svadbu 7.8.,u našich budú hody,v našom meste bude 3dňový pivný festival spojený s letnými trhmi .Takže po takom 16.auguste rátam s nejakým tým termínom.Do dalšej stimulky musím schudnúť,ale asi som po tej prvej ostala nejaká naliata.Ked mi skončia krámy ,dám sa zas na lymfodrenáž a uvidím,či to bola voda ,čo sa vo mne držala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre