• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

5. decembra 2016 
@lubka0506 to je mi luto ze sa mrcha rozbehla. Ale nevesaj hlavu, raz sa to musi podarit. pevne drzim palceky.

@henika30 vytok este nemusi nic znamenat. Ja som dokonca 2 tt po potvrdeni tehu zacala krvacat, nebolo to ziadne spinenie, cervena krv. Bola som aj v nemocke, tam spravili sono, vsetko v poriadku, krasne bili dve srdiecka a vobec mi nevedeli povedat z coho to mohlo byt. A s tym utrosom, radsej ho teraz zapijaj. Mne tak povedali v GF ze keby je niake spinenie tak zapit, inak stale vkladat.

@solinka mame sa fajn, zajtra idem do poradne, mala som ist az vo stvrtok, lenze zajtra ideme aj s drobcom na nefrologiu, tak aby si MM nemusel brat tolko dovolenky tak som jej volala ci mozem prist skor, povedala ze hej. Bude robit sono a tie druhe krvne testy. Dufam ze vsetko bude OK. Len ma zas strasne trapi take jemne svrbenie, mala som to aj pri prvom tehu po dobrati utrosu a teraz znovu. Dufam ze bude stacit niaka masticka a nie zas cipky ako predtym.

Babulky drzte sa vsetky.
18. júl 2010 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ja som dnes 9den po KET... skusila som test.., ale nie hned rano... najskôr bol negativny ale potom, možno po hodine tam boli uz // bola ta druha slabsia, ale pekne viditelna..(a je tam stale). stalo sa Vam to uz niekedy? Mohlo by to byť tehu? Zatiaľ sa mi s testom nič take nestalo... :unamused: :unamused:
18. júl 2010 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@malik ahoj :slight_smile: aku citlivost mal ten test ? to je tiez dolezite :slight_smile: a na teste sa uvadza nieco take ,,ze do 5tich minut tusim sa ma odcitat vysledok...ze potom to uz nemas brat v uvahu.. :slight_smile: tak neviem :wink: skuss testnut este raz a pockat len tolko ako to pise v navode pre dany test...ale najlepsie bude ak pockas na krvicku ta je predsa len najspolahlivejsie :slight_smile: Drzim palceky aby si bola tehuu :dizzy_face:
18. júl 2010 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@malik tá druhá čiarka má byť viditelná do toho limitu čo sa na teste uvádza.Po tom limite som ja testy už nekukala a odhadzovala som ich do koša.
18. júl 2010 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yeliel mal tušim 25IU..ale ešte je asi skoro na nejaky test... mozno hned rano skusim este jeden.. a potom uz pockam len na krvny test.. :slight_smile:
18. júl 2010 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@malik nedockavec :grinning: tak kup si citlivost 10IU :wink: ...po akom case od ET si sla na KET,,,a kolko embryjok si dala rozmrazit a kolko vlozit?...embryjka si mala mrazene hned po OPU alebo po PK? To je ale otazok coo? :grinning:
18. júl 2010 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lubka0506 no teraz viem že som neni tehotná,lebo krvácam :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:a mrchu by som mala dostat až 20.takže ja na krv ani nidem!zajtra im tam zavolám!
18. júl 2010 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vanilka1802 dakujem ti ale teraz už normálne krvácam,čiže dostala som mrchu,ale je to čudné že nič ma nebolí len prsia :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. júl 2010 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yeliel u mna je to veľmi komplikovane... toto bol moj 1.KET(po dlhej dobe)... (a po 2.IVF), vkladali mi len 2x 4bunkače.. a ešte mame v mrazaku do zasoby na jeden pokus/pripadne surodenca. Skusim inu značku a bude :wink:
to je to, že každa sme iná a vtakomto rannom stadiu, moze byt tehotesnky test ešte kludne negativny, tak si s toho tazku hlavu nerobím :sunglasses:

@henika30 ale ak je ms slaba... tak stale mozes byt tehotna
18. júl 2010 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@henika30 moja preco jejdes na krvicku...len tam pekne chod..kazdy ma ist na krvicku aj ked krvacas...prsia ta mozu boliet aj s hormonou aj mna boleli...ale vsetko ti pekne uz vysvetlila aj solinka :slight_smile:
18. júl 2010 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@malik a kolko si dala teda rozmrazit ...a rozmrazili sa vsetky v dobrej kvalite?a ano presne tak ako pises..je to velmi individualne..takze sa zbytocne testom nestresuj :slight_smile:
18. júl 2010 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yeliel 2 embryjka.. ano dobre sa rozmrazili :wink: ja beriem aj prednison na imunitu.. a vôôôbec nestresujem :sunglasses: :sunglasses: len som chcela vedieť, či sa to už niektorej stalo s testom... to je cele :slight_smile: :wink:
@henika30 mala by si predsa len ist na krv.. oni musia mat potvrdene, ze si/nie si tehu...
18. júl 2010 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@malik vyzvedam len preto..ze ja mam 3mrazacikov,,,tak neviem ako to budu rozmrazovat asi vsetkych 3 ze? :slight_smile: Na tu imunitu si mala neake vysetrnia na sk alebo v CZ?...to je fajn,,ze nestresujes..aj ja sa to snazim naucit :grinning:
18. júl 2010 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yeliel myslim, že v tvojom pripade, su 3 embrya v jednej slamke, čiže je to na jeden ket. zvyknu ich davať po 2 až 3emb. do slamky( a do dusika), ty si teraz po ET?? či sa asi len chystaš na KET?
Prednison mam od gyn. z CAR :wink:
18. júl 2010 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@malik....som po neuspesnom ET a pomalicky pomyslam na KET..len zatial este niesom celkom zdravotne OK...tak pockam :slight_smile: Prednisom Ti dali na zaklade neakeho vysetrenia?... :slight_smile:
18. júl 2010 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yeliel treba sa dať do poriadku a až potom realizovať KET. Ja som tak po 2.IVF dostala brutalnu chripku...po prenose.. a už som vedela, že to embrya nevydržia a tak sa aj stalo. Prednison mi lekar predpisal na imunitu... nevieme ci nahodou netvorim pritolatky ...a mierne zvyšuje šance pri KET.
18. júl 2010 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@henika30 nehádž flintu do žita a na krv určite choď,aby si mala istotu.Ja som mala pozitívne HCG po krvácaní 2krát a až tretia krvička vyšla negatívne.
18. júl 2010 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@malik dakujem ...za odpovede :dizzy_face:
18. júl 2010 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vanilka1802
držkám palce aby bolo vše oki :slight_smile:
ja utroš zapíjam :slight_smile: hned na začiatku som s toho mala svrbenie , v GF pri transfere mi DR.Harbulák povedal,-nech ho kludne zapíjam :wink: je mi potom dost divne :grinning: :grinning: spánok a závrat v jednom :grinning: :grinning: ale vydržím :slight_smile:
držte sa mojka !!!cmuk
18. júl 2010 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@henika30 @lubka0506 - baby držte sa, nestrácajte nádej, nič nie je stratené. Henika moja ale na tú krv by som šla... Ešte môže byť pozitívna a budeš tehuľa držkaj sa :wink:
18. júl 2010 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@solinka - ahojky, chcela by som sa Ťa spýtať či si na PN alebo normálne pracuješ... Neviem či mám ísť do práce alebo zostať do sona doma na PN... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Neviem čo bude lepšie...
18. júl 2010 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte!dakujem vám za rady! :wink: no teda na tú krvičku pójdem :wink: presvečili ste ma o tom.
a ešte sa chcem vás opýtat že to mrazenie embryí kedy treba zaplatit?
18. júl 2010 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@henika30 tak to je dobré,že pôjdeš na krvičku,držím palce.Za to mrazenie,ked bude treba platiť,Ti určite dajú v centre včas vedieť.
18. júl 2010 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annamary27 Dakujem,lebo ked som tam volala že kolko máme zmrazené tak vtedy mi nič nepovedali :confounded: :confounded: no tak uvidíme
18. júl 2010 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@henika30 to je dobre rozhodnutie :wink: ja som vsetko platila este pred ET..mali uz vsetko pekne pripravne ...len som to cvakla :grinning:
18. júl 2010 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani ja som nevedela po OPU kedy sa čo bude platiť a pred Et ma už veselo čakali na recepcii účtenky,neboj oni to tam majú pod palcom. :wink:
18. júl 2010 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yeliel čudné,lebo mne ešte vtedy nevedeli povedat či budem mat zmrazáčikov!
idem na krvičku,ale načo ved už viem výsledok/ :frowning2: :frowning2:
18. júl 2010 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annamary27 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: presne ako aj mna :grinning:
18. júl 2010 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nevadí.ked pójdem na krv tak sa opýtam nato :wink:
18. júl 2010 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@henika30 ale moje pred ET tu uz museli vediet...tesne po OPU ti nieco mrazili? a potom sa zvykne volat po ET ak bola PK kolko embryjok je OK...nekazali ti volat?Na krvicku ides nato aby si mala istotu...moze to byt este vsetko inac aj
@annamary27 krvacala a krvicku mala pozitivnu ved ti to tu dokola piseme :wink:
18. júl 2010 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok