Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

yeliel
28. aug 2010

@kikus77 ahojcek ja uz mam po konzultacii 🙂 doma ma caka protokol a receptiky..len nemoze zacat s pripravou na KET,musm preliecit baciliky a doriesit hemato vsetko skombinovat aj s Ms tak to vidim tak na oktober ze sa do toho dam 😉 🙂 pa

kikus77
28. aug 2010

@yeliel tak to budeme na to asi rovnako. Ku komu chodis? A co si dostala za lieky? Dufam, ze to uz neni taka palka ako pri IVF 😒

yeliel
28. aug 2010

@kikus77 chodim k Drabekovi...a nie nie to uz nieje taka palka..dostala som setrofem to su lieky berie sa to od 1DC a klasika utros 😉 no a potom sa plati za zakrok neakych 117euro 🙂

solinka
29. aug 2010

@henika30
ahoj heni 🙂
ja vraciam denne 😀 a veľa nechudnem 🙂 dávam si denne veľa ovocia a zeleniny 🙂
u každej z nás je to inééééé neboj sa ničoho ....alebo sa poraď s lekárom......

karing
29. aug 2010

ahoj ja som bola dnes na IUI ale manžel mal veľmi slaby spermiogram 1,5mil. ale neviem či nie preto že sme mali včera styk..pochybujem že to vyšlo..manžel pôjde urologovi a aspon si dám na čas pauzu..teda aspon dufam..potrebujem vypnut..držím palce.ale sme to dopadli..cítim sa ako laboratorna myška..stále mi beru krv a vyšetruju ma že ako som na tom

karing
29. aug 2010

@nr_martinka ahoj ja som bola dnes na IUI ale manžel mal veľmi slaby spermiogram 1,5mil. ale neviem či nie preto že sme mali včera styk..pochybujem že to vyšlo..manžel pôjde urologovi a aspon si dám na čas pauzu..teda aspon dufam..potrebujem vypnut..držím palce.ale sme to dopadli..cítim sa ako laboratorna myška..stále mi beru krv a vyšetruju ma že ako som na tom

henika30
29. aug 2010

@solinka Dakujem ti!Teraz moj doki má dovolenku ale o týžden idem na kontrolu tak uvidím že kolko narástol náš drobček 😉 😉 😉 😉
Kolkatom si týždni teraz?

henika30
29. aug 2010

@solinka Ozaj solinka ty si brala ten utrogestan ústne že,A to sa móže?Čo ti povedal lekár? 😉

annamary27
29. aug 2010

@henika30 ahoj,utrogestan sa može užívat aj ústne 😉 😉 😉

babulka555
30. aug 2010

@yeliel @kikus77 koncom septembra pojdem na konzultaciu, mrazacikov mam 8 z toho 2 po PK. rozmyslam, ze si to posuniem az na december, lebo urcite chcem zostat doma na PN. teraz este pojdem na dovolenku s drahym a potom rozbehneme kolotoc dalsich navstev GF 😎

henika30
30. aug 2010

@annamary27 aj vtedy ked som tehotná? 😉 😉 😉
Dakujem ti za odpoved!

annamary27
30. aug 2010

@henika30 ano aj vtedy,ved to sú hormóniky na podporu udržania tehotnosti.Keby to bolo zakázané,tak to nemôžeš brať ani odspodu.Ide hlavne o to,aby si to užila /hocijako/,na to ,aby si zachovala stálu hodnotu tých hormonov.

nr_martinka
30. aug 2010

@karing vies co aj my sme pred tym sobotu vymyslali a v utorok som bola na iui.a tiez mal malo spermii .mozno ze to bolo pre tu sobotu.ved zajtra sa uvidi drzim ti palceky aby vam to vyslo.ahoj

solinka
30. aug 2010

@henika30 musela som ústne 🙂 zo spodu mi robil zle ... ale len do 8 týždna som ho brala

karing
31. aug 2010

@nr_martinka dakujem aj ja tebe drzkam palce...nech sa to podari aspon jednej

nr_martinka
31. aug 2010

@karing tak a zase negativne.som strasne sklamana a este sa mi ani nepodarilo dovolat a objednat sa na dalsiu konzultaciu.som zvedava aky bude dalsi postup.drzim ti palceky nech to aspon tebe vide.ahojki.

smejko
31. aug 2010

Kočky, ak mi vychádza 4tý deň menzesu (prvá kontrola IVF) na sobotu, mám tam ísť v sobotu či radšej zavolám ? Máte niektorá skúsenosť ? Dík

yeliel
1. sep 2010

@smejko ahoj v protokole ti pise (2az4den nie?)tak podla mna mas ist v piatok. 😉

annamary27
1. sep 2010

@smejko radšej zavolaj,mne to vychádzalo na nedelu a povedali,že mám prísť v pondelok. 😉

karing
1. sep 2010

@nr_martinka škoda..je mi to luto..ja mam už druhy den hnačky tak pochybujem že aj ked budem tehotna že sa to vo mne udrží..už som pripravená na pol ročnú pauzu aby sa mohol najskôr partner vyliečiť u urologa.nebudem tam chodiť zbytočne ked je chyba aj v nom.držím palce..hádam na buduce

alexa27
1. sep 2010

ahojte dievcata, idete niektora teraz v septembri na ivf?
ja uz mam doma recepty a v sobotu si zacinam pichat prvu injekciu 🙂 . tiez chodim do gynfivu, pani doktorke Behunovej.

nr_martinka
1. sep 2010

@karing drzim palceky aby ti to vyslo.uvidim co mi povie lekar na konzultacii.potom sa ozvi ako si dopadla.

hanka1111
1. sep 2010

Ahojte, dievčatá, ak môžem aj ja sa pripojím. Tiež som v Gyn - five a začíname budúci týždeň 🙂
@alexa27 ja začínam budúci týždeň

alexa27
1. sep 2010

@hanka1111 myslis s injekciami, alebo uz ides na odber buduci tyzden? super, sa tesim, ze to budem moct s niekym spolu prezivat. ides tiez prvy krat na ivf? 🙂

annamary27
1. sep 2010

@hanka1111 ahojky,vitaj medzi pipinami a držím pästičky ,aby ti všetko klaplo 😀 😀 😀

kikus77
1. sep 2010

Baby,tie co mate za sebou neuspesne IVF, ako dlho Vam trval menzes? Ja mam dnes uz 7 den a to som si myslela ze uz som skoncila, cely den nic a teraz zase krv a vajecniky ani nehovorim☹
A to som chcela ist dalsi menzes na KET, neviem ci to nie je skoro...

nechsazadari
1. sep 2010

Ahoj @kikus77, tak som si mrkla kalendárik na pripomenutie a najskôr som 3 dni špinila a potom sa to rozbehlo naozaj, tuším na ďalších 6 dní (značím si len začiatky). S KET sa asi poraď v GF. My sme mrazáčikov nemali. Držím palčeky, aby sa snehuliačikovia uchytili!

kikus77
2. sep 2010

@nechsazadari dakujem za palceky, tak asi to ma normalny priebeh, ja som dva dni spinila, potom klasika, po 6 dnoch joniec a vcera zase krv, nie moc, ale je to na vlozku ☹((((((

kikus77
2. sep 2010

@nechsazadari ty sa chystas na dalsie IVF, alebo uz stimulujes? Kolko ste mali vyjicok ked neostali mrazacikovia?

tecus
2. sep 2010

@yeliel ahoj, ja za tyzden zacnem brat lieky na IUI. Lieky budem mat zajtra, vsetky papiere mame vybavene, len neviem ci mi nechyba protokol. Moze byt protokol doklad kde mam rozpisane ako uzivat lieky?? Dakujem za odpoved

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre