• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

18. januára 2017 
@michaelag ahoj!No ako sa máte,v kolkatom týždni ste?
už si cítila pohiby?vieš mi puovedat že v kolkatom týždni to mám sledovat? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
majte sa krásne a dávajte naseba pozor!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. sep 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :wink: viete mi niktora poradit ako mam postupovat ak chcem zamenit Drabečka :grinning: za Dr.Stenovu?Na recepcii mi asi nepomozu ..čiii? :confused:
27. sep 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel moja a preco zamenit?mas z neho divny pocit?ja som sa rozhodla,ze nejdem na KET :wink: tiez chodim knemu,on je ako prispaty,ale mne to je uz jedno :wink:
27. sep 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka no na moj v kus n nic neriesi a ani nenavrhujse ziadne riesenia a naposledy ked sme tam boli tak som s nim mala taku mensiu vymenu nazorou a nevedel mi ani argumentovat :grinning: :grinning: :grinning: Dr.Stenova ani nieje moja DR.ale vzdy mi omnoho viac pomohla..a vsetko pekne vysvetlila tak preto :slight_smile:
A preco nejdes na KET? :confused: Si tehu? ci cooo? :wink:
27. sep 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel nejdem,momantalne to nechcem :astonished: to je ta blondinka?ja tiez viac k nemu nepojdem,ale ako sa da zmenit,to ani srnka netusi :wink: to asi musis na recepcii,povyzvedaj a daj info :wink:
27. sep 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ahoj,držím palce,aby sa ti podarilo prestúpiť k mojej supriš dokinke Stenovej,podla mna by to malo byť v pohode,šak sme nepodpisovali s nimi zmluvu,že patríme len k tomu dotyčnému lekárovi. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: šak brnkni na recepciu a spýtaj sa ich.
27. sep 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka potrebujes si odpocinut...netreba to nahlit ..ja som mala IVF v maji a az teraz idem na KET :wink: Hej hej Stenova je ta blondinka :wink: ...Mam taky strašík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze mi na recepcii nepomozu.. :grinning:
27. sep 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 budem sa snazit..ona je vzane velmi zlata..len sa bojim,ze ak potom nikedy natrafim na Drabečka tak bude na mna zly :grinning: :grinning: :grinning: Ozaj tebe genetiku navrhla Stenova este pred IVF?
27. sep 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel urcite ti pomozu,ved si za to platis a ked nie si spokojna,tak ti musia dr.zmenit...Drabek je asi najhorsi dr. v GF,podla mojho nazoru :angry:
27. sep 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ano navrhla nám to ona a hned nám poradila nech si vtedy objednám aj mužíčka k urologovi,lebo aj ten robieva v tom čase ako táto dokina.Ona chcela vylúčiť genetický problém našej sterility a mám na nom napísané,že po otehotnení ICSI je u mna indikovaná prenatálna genetická diagnostika a dôsledné UZ vyšetrenie plodu,to mi pani doktorka vysvetlila,že to tam preto napísali,aby som to mala potom zadara,ked to oni odporučili./to asi keby vyšetrovali mimi na Downov syndrom a pod./
27. sep 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka no ja neviem ci je najhorsi...nemozem povedat,ze bol na mna zly..alebo nieco..pri konzultacii sa mi vzdy venoval a aj mi vsetko vysvetlil a aj pekne zopakoval ked som nerozumela..aj sme sa spolu zasmiali v tomto smere sa naneho nemozem stazovat...ale mne vedi to,ze po neuspesnom IVF nam nenavrhol ziadne vysetrenia kde by sa mohlo prist mozno na to preco to nevyslo...proste podla mne neriesi problem len navrhuje jedno IVF za druhým a ja cakam od Doktora ,ze mi riesenia navrhne .Keby nebolo toho.ze si sama nevrhnem hemato(u mojej gyn) tak ani netusim ze mam vrodenu trombofiliu a musim si pichat fraxik :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked tu citam nazory na Drabeka...hmmm mam dosst :astonished:
@yeliel nebudeš prvá ani posledná,ktorá zmení lekára,máme na to právo. :wink:
@yeliel ja som sa v nom sklamala,ked mi po HP,urobil ET a vedel v ako strasnom stave som bola,lebo bol za mnou v nemocnici/teda sluzil v ruzinove/a aj napriek tomu to urobil a este sa ma opytal,ako som sa dostala z nemocnice,ci na revers...pomooooooooooc...nemam slov :angry:
27. sep 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 vidis aka je zlata...a presne to ma serka na Drabekovi..ze nas nikam neposlal pred IVF a ani dokonca po neuspesnom IVF...prost nic neriesi :angry: Genetiku som si tiez davala robit sama a vypytala som si to tiez u mojej gyn..
27. sep 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka no ja si myslism..ze som pri ET nebola tiez celkom v pohode..lebo mne ho robili na 27Dc a sliznica mala len 8mm..ale nme to robil Harbulak a pri OPU som mala Stenovu tak neviem posudit Drabeka pri zakroku :wink:
Ale tak myslis...ze si nebola este OK a aj tak ti spravil transver? :confused: Ked ta preustali z ruzinova tak co povedali?
27. sep 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel najprv mi povedali,ze to vyzera,zle,ze mam velmi zvacsene vajecniky a brucho sa mi bude tiez zvacsovat a,ze tam ostanem min tyzden a ET sa prelozi...prijali ma v nedelu vecer,o polnoci dosiel drabek,ze to sa stava a bla bla...na druhy den rano na vizite mi nikto nic poriadne nepovedal,len ze ostavam,volala som do GF,aby dali vsetko zamrazit,ze ostavam v nemocnici,tak to dali zamrazit a asi pol hodinu nato,dosiel za mnou dr.ktory sluzil a povedal mi oblecte sa a mozte ist domov a zajtra na ET,bez vysvetlenia,som sa obliekla a odisla,no je toto normalne?
27. sep 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka hhmmm no neviem :confused: a oni zatial dali zamrazit embryjka a potom ich zas rozmrazovali? :confused: A prepustaciu spravu ti nedali?...Viem,ze niektore baby mali podobny problem ale ET sa odlozil..ale to uz je na posudeni Dr.ci odlozit alebo spravit transver...Musime im len verit,ze robia pre nas to najlepsie aj ked ti uplne rozumiem,ze mas pochybnosti :frowning2:
27. sep 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ze to dali zamrazit,ale to bolo len na zaciatku,tak to vybrali,ja uz neverim,lebo po tychto skusenostiach,ci este mam verit,alebo nie :astonished:
27. sep 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka tak ak tam najblizsie pojdes tak sa na to Drabeka opytaj co sa to vlastne stalo..ze chces vysvetlenie...
27. sep 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ja mam v stredu konzultaciu,tak sa nanho chystam chcem vysvetlenie,ak mi ho neda zmenim dokiho :angry:
27. sep 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka no mne nevedel na vsetky otazky odpovedat ...potom uz len zacal koktat.. :grinning: :grinning: :grinning: a dokola opakoval...ze ak mam este neake otazky tak mi na nich rad odpovie.. :grinning: :grinning: :grinning: Tak ak nahodou budes menit dokiho tak mi daj vediet ako si postupovala :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel dam vediet a tesim sa na stredu,lebo som nanho dobre nastartovana :angry:
27. sep 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka :grinning: :grinning: :grinning: aj ja som bola vtedy na neho strasne nastartovana :grinning: :grinning: :grinning: povedla som mu uplne vsetko co som mala na srdci :grinning:
27. sep 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel aj ja mu poviem vsetko,mam nanho tazke srdce...a nech ma nechce vytocit :confounded:
27. sep 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka ja som si tam zobrala aj draheho..ta sestricka tam len krutila ocami ale Drabek sa mi snazil odpovedat... :grinning:
27. sep 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel on nevie,ako ma reagovat na otazky :astonished: ja tam pojdem sama,nechcem aby tam somnou chodil :astonished:
27. sep 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka no ved moj tiez nereagoval..bol tam skor preto..aby ma ukludnil..lebo ja ked idem do vyvrtky :grinning: :grinning: :grinning: tak je zle nedobre :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ani moj by nic nepovedal...preto nech zostane radsej doma :wink: aj ja som taka zla,ked ma niekto nastve a nevysvetli to co ma,ale on mi toho ma vela co povedat,tak som zvedava,ci tam nebude koktat,lebo v tej chvili menim lekara...ale ci mi potom neurobi zle,ked nanho natrafim...ach jaj :astonished: no uvidime
27. sep 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ahojky, myslím, že vymeniť lekára nie je problém ak sa Ti nepáči, treba sa na recepcii objednať ku komu chceš ísť na konzultáciu a oni Ti povedia voľný termín, ja by som to takto riešila
27. sep 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok