Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

henika30
27. sep 2010

@michaelag ahoj!No ako sa máte,v kolkatom týždni ste?
už si cítila pohiby?vieš mi puovedat že v kolkatom týždni to mám sledovat? 😉 😉 😉 😉 😉
majte sa krásne a dávajte naseba pozor!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

yeliel
27. sep 2010

ahojte babule 😉 viete mi niktora poradit ako mam postupovat ak chcem zamenit Drabečka 😀 za Dr.Stenovu?Na recepcii mi asi nepomozu ..čiii? 😕

balinka
27. sep 2010

@yeliel moja a preco zamenit?mas z neho divny pocit?ja som sa rozhodla,ze nejdem na KET 😉 tiez chodim knemu,on je ako prispaty,ale mne to je uz jedno 😉

yeliel
27. sep 2010

@balinka no na moj v kus n nic neriesi a ani nenavrhujse ziadne riesenia a naposledy ked sme tam boli tak som s nim mala taku mensiu vymenu nazorou a nevedel mi ani argumentovat 😀 😀 😀 Dr.Stenova ani nieje moja DR.ale vzdy mi omnoho viac pomohla..a vsetko pekne vysvetlila tak preto 🙂
A preco nejdes na KET? 😕 Si tehu? ci cooo? 😉

balinka
27. sep 2010

@yeliel nejdem,momantalne to nechcem 😲 to je ta blondinka?ja tiez viac k nemu nepojdem,ale ako sa da zmenit,to ani srnka netusi 😉 to asi musis na recepcii,povyzvedaj a daj info 😉

annamary27
27. sep 2010

@yeliel ahoj,držím palce,aby sa ti podarilo prestúpiť k mojej supriš dokinke Stenovej,podla mna by to malo byť v pohode,šak sme nepodpisovali s nimi zmluvu,že patríme len k tomu dotyčnému lekárovi. 😎 😎 😎 😎 😎 šak brnkni na recepciu a spýtaj sa ich.

yeliel
27. sep 2010

@balinka potrebujes si odpocinut...netreba to nahlit ..ja som mala IVF v maji a az teraz idem na KET 😉 Hej hej Stenova je ta blondinka 😉 ...Mam taky strašík 😀 😀 😀 😀 ze mi na recepcii nepomozu.. 😀

yeliel
27. sep 2010

@annamary27 budem sa snazit..ona je vzane velmi zlata..len sa bojim,ze ak potom nikedy natrafim na Drabečka tak bude na mna zly 😀 😀 😀 Ozaj tebe genetiku navrhla Stenova este pred IVF?

balinka
27. sep 2010

@yeliel urcite ti pomozu,ved si za to platis a ked nie si spokojna,tak ti musia dr.zmenit...Drabek je asi najhorsi dr. v GF,podla mojho nazoru 😠

annamary27
27. sep 2010

@yeliel ano navrhla nám to ona a hned nám poradila nech si vtedy objednám aj mužíčka k urologovi,lebo aj ten robieva v tom čase ako táto dokina.Ona chcela vylúčiť genetický problém našej sterility a mám na nom napísané,že po otehotnení ICSI je u mna indikovaná prenatálna genetická diagnostika a dôsledné UZ vyšetrenie plodu,to mi pani doktorka vysvetlila,že to tam preto napísali,aby som to mala potom zadara,ked to oni odporučili./to asi keby vyšetrovali mimi na Downov syndrom a pod./

yeliel
27. sep 2010

@balinka no ja neviem ci je najhorsi...nemozem povedat,ze bol na mna zly..alebo nieco..pri konzultacii sa mi vzdy venoval a aj mi vsetko vysvetlil a aj pekne zopakoval ked som nerozumela..aj sme sa spolu zasmiali v tomto smere sa naneho nemozem stazovat...ale mne vedi to,ze po neuspesnom IVF nam nenavrhol ziadne vysetrenia kde by sa mohlo prist mozno na to preco to nevyslo...proste podla mne neriesi problem len navrhuje jedno IVF za druhým a ja cakam od Doktora ,ze mi riesenia navrhne .Keby nebolo toho.ze si sama nevrhnem hemato(u mojej gyn) tak ani netusim ze mam vrodenu trombofiliu a musim si pichat fraxik 😀 😀 😀

balinka
27. sep 2010

Ked tu citam nazory na Drabeka...hmmm mam dosst 😲

annamary27
27. sep 2010

@yeliel nebudeš prvá ani posledná,ktorá zmení lekára,máme na to právo. 😉

balinka
27. sep 2010

@yeliel ja som sa v nom sklamala,ked mi po HP,urobil ET a vedel v ako strasnom stave som bola,lebo bol za mnou v nemocnici/teda sluzil v ruzinove/a aj napriek tomu to urobil a este sa ma opytal,ako som sa dostala z nemocnice,ci na revers...pomooooooooooc...nemam slov 😠

yeliel
27. sep 2010

@annamary27 vidis aka je zlata...a presne to ma serka na Drabekovi..ze nas nikam neposlal pred IVF a ani dokonca po neuspesnom IVF...prost nic neriesi 😠 Genetiku som si tiez davala robit sama a vypytala som si to tiez u mojej gyn..

yeliel
27. sep 2010

@balinka no ja si myslism..ze som pri ET nebola tiez celkom v pohode..lebo mne ho robili na 27Dc a sliznica mala len 8mm..ale nme to robil Harbulak a pri OPU som mala Stenovu tak neviem posudit Drabeka pri zakroku 😉
Ale tak myslis...ze si nebola este OK a aj tak ti spravil transver? 😕 Ked ta preustali z ruzinova tak co povedali?

balinka
27. sep 2010

@yeliel najprv mi povedali,ze to vyzera,zle,ze mam velmi zvacsene vajecniky a brucho sa mi bude tiez zvacsovat a,ze tam ostanem min tyzden a ET sa prelozi...prijali ma v nedelu vecer,o polnoci dosiel drabek,ze to sa stava a bla bla...na druhy den rano na vizite mi nikto nic poriadne nepovedal,len ze ostavam,volala som do GF,aby dali vsetko zamrazit,ze ostavam v nemocnici,tak to dali zamrazit a asi pol hodinu nato,dosiel za mnou dr.ktory sluzil a povedal mi oblecte sa a mozte ist domov a zajtra na ET,bez vysvetlenia,som sa obliekla a odisla,no je toto normalne?

yeliel
27. sep 2010

@balinka hhmmm no neviem 😕 a oni zatial dali zamrazit embryjka a potom ich zas rozmrazovali? 😕 A prepustaciu spravu ti nedali?...Viem,ze niektore baby mali podobny problem ale ET sa odlozil..ale to uz je na posudeni Dr.ci odlozit alebo spravit transver...Musime im len verit,ze robia pre nas to najlepsie aj ked ti uplne rozumiem,ze mas pochybnosti ☹

balinka
27. sep 2010

@yeliel ze to dali zamrazit,ale to bolo len na zaciatku,tak to vybrali,ja uz neverim,lebo po tychto skusenostiach,ci este mam verit,alebo nie 😲

yeliel
27. sep 2010

@balinka tak ak tam najblizsie pojdes tak sa na to Drabeka opytaj co sa to vlastne stalo..ze chces vysvetlenie...

balinka
27. sep 2010

@yeliel ja mam v stredu konzultaciu,tak sa nanho chystam chcem vysvetlenie,ak mi ho neda zmenim dokiho 😠

yeliel
27. sep 2010

@balinka no mne nevedel na vsetky otazky odpovedat ...potom uz len zacal koktat.. 😀 😀 😀 a dokola opakoval...ze ak mam este neake otazky tak mi na nich rad odpovie.. 😀 😀 😀 Tak ak nahodou budes menit dokiho tak mi daj vediet ako si postupovala 😀 😀 😀

balinka
27. sep 2010

@yeliel dam vediet a tesim sa na stredu,lebo som nanho dobre nastartovana 😠

yeliel
27. sep 2010

@balinka 😀 😀 😀 aj ja som bola vtedy na neho strasne nastartovana 😀 😀 😀 povedla som mu uplne vsetko co som mala na srdci 😀

balinka
27. sep 2010

@yeliel aj ja mu poviem vsetko,mam nanho tazke srdce...a nech ma nechce vytocit 😖

yeliel
27. sep 2010

@balinka ja som si tam zobrala aj draheho..ta sestricka tam len krutila ocami ale Drabek sa mi snazil odpovedat... 😀

balinka
27. sep 2010

@yeliel on nevie,ako ma reagovat na otazky 😲 ja tam pojdem sama,nechcem aby tam somnou chodil 😲

yeliel
27. sep 2010

@balinka no ved moj tiez nereagoval..bol tam skor preto..aby ma ukludnil..lebo ja ked idem do vyvrtky 😀 😀 😀 tak je zle nedobre 😀 😀 😀

balinka
27. sep 2010

@yeliel ani moj by nic nepovedal...preto nech zostane radsej doma 😉 aj ja som taka zla,ked ma niekto nastve a nevysvetli to co ma,ale on mi toho ma vela co povedat,tak som zvedava,ci tam nebude koktat,lebo v tej chvili menim lekara...ale ci mi potom neurobi zle,ked nanho natrafim...ach jaj 😲 no uvidime

gabinkaa
27. sep 2010

@yeliel ahojky, myslím, že vymeniť lekára nie je problém ak sa Ti nepáči, treba sa na recepcii objednať ku komu chceš ísť na konzultáciu a oni Ti povedia voľný termín, ja by som to takto riešila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre