• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

25. marca 2017 
@balinka ja by som chcela,ale doki povedala ze nie,ze iba dve
11. okt 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 takze budu dvojky :wink: aj mne asi vlozia dve,ale drabek tam nieco mlel aj o troch :wink:
11. okt 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 a kedy by ti mala prist mrcha?ci nam to nahodou nevyjde spolu :astonished:
11. okt 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka az okolo 25.-eho,....kazdy hovori ine a je to jeden CAR,...ale este sa opytam embryologicky na 3 embryjka,ja by som chcelaaa,tak uvidim...
11. okt 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby..tak mne dnes vlozily 3 embryjka ani som ich prosit nemusela..su slabucke tak preto povedali oni sami,ze 3 :frowning2:
11. okt 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a este som zabudla...zakrok mi robili v tom kumbalku
11. okt 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ahoj,aj mne tam robili zakrok. Drzim ti palce. Mna od vcera pobolieva brusko. Asi dostanem mrchu.
11. okt 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel neverim :astonished: tak to sa urcite podari,takychto kumbalkovych deticiek je tu vela :wink: :wink: :wink:
11. okt 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana110 a kolko dni si teraz od ET a kolko a ake embryjka ti vkladali? niekedy pobolieva brusko ked sa embryjka zhryzkavaju ..Dakjem aj ja tebe drzim palce :wink: :slight_smile:
11. okt 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka inac trebalo mi hrozne cikat..tak som si predtym musela ist len tak trochu cvrknut :grinning: a zasekla som sa na vecku..kricla som tam ako najata..jedna baba ma potom otvarala :grinning: :grinning:
Transver mi robila Behunova..ked som sa pytala..ze ci ma potom neskontroluje ultrazvukom tak povedala,ze je to zbytocne,ze aj tak tam nic nebude vidiet :confused:
11. okt 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel dnes som 7 den po KET. Vkladali mi dve -4 bunkove.
11. okt 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel no to je svetove :astonished: :astonished: :astonished: ze netreba skontrolovat,vsak naco,zbytocne sa predsa pani doktori nebudu zatazovat :angry: :angry: :angry: kasli na to,mas bublinky v brusku a to je dolezite :wink:
11. okt 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ten 14 den kedy sa ma ist na krv,sa pocita od toho dna kedy to robia alebo az od druheho?
11. okt 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana110 asi od toho dna ked robia KET.. :wink:
11. okt 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute. :wink: Bola som na druhom teste dnes ráno.Krv poslali do laboratória do NZ,tak výsledok budem mať v stredu. :confused:
Ja už si nedávam žiadne nádeje.Zatiaľ neviem,kedy by som išla na KET.Mám z toho celého plné zuby. :pensive:
11. okt 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri negativne myslenie je asi to najhorsie co moze byt :grinning: a urcite ti v tom vsetkom nepomoze.nemyslis,ze tomu vsetkemu treba aj verit?nepodarilo sa to teraz,tak musis veri,ze nabuduce :wink: su tu babulky,ktore uz boli aj styrikrat a stale bojuju :grinning: tak skus sa niecim pozitivnym naladit :wink:
11. okt 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka okej,neboj sa je mi fajn.Akurát sme se vrátili z Talianska. :slight_smile: Strávili sme nádherný výkend vo Verone. :sweat_smile: Som veľmi veľmi šťastná. :grinning: Viem,že som bola dosť krutá,nemyslela som to tak.
A vrátime sa pre tie babulky. :wink:
11. okt 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri tak si mala krasny vikendik :wink: nacerpana novych sil a dufam,ze pozitivne naladena :wink: tak hor sa do dalsieho boja :wink: :wink: :wink:
11. okt 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka kvoli comu si bola na hematologii? Toto vysetrenie sme neabsolvovali :angry:
12. okt 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ahoj moja :slight_smile: To ti oni povedali ze su slabucke? Preco ich nenechali este trocha sa vyvijat nech vidia co a ako a neodlozili transfer o nejaky dnik? Ci to sa pri KEte nerobi?
12. okt 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 ahoj :slight_smile: iba chcem vediet,ci mam dobru zrazanlivost krvi,to mi poradila yeliel :wink: nic za to nedam a aspon budem vediet,ci je vsetko ok :wink:
12. okt 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka a to preco? Ved to sa predsa robi v ramci predoperacneho, ci nie? Inak by nas nemohli dat do narkozy
12. okt 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 to neviem ci v ramci predoperacneho,ja som bola na hematologii a vysledky budem mat o mesiac,tak si myslim,ze to su nejake specialne vysledky :grinning:
12. okt 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka asi blba otazka...., ale ma moze to nieco ovplyvnit z hladiska uhniezdenia a celeho tohto kolotoca IVF/ KET?
12. okt 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 fuuuuuuuha :slight_smile: myslim,ze nie,len vies ked papame tolko hormonov,tak je to asi nejake riziko.spytaj sa yeliel,jej to zistili a ona si picha fraxiparin do bruska :astonished:
12. okt 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 na hematologii ti rozoberu krv a zistia hladiny kys.lis.,zelaza,roznych vitaminov a vela dolezitych latok a ta zrazanlivost,to zistuju ci nemas trombofiliu,tiez dolezite ani nie tak na uhniezdenie ako na vyzivu babätka po uhniezdeni :wink:
12. okt 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 dakujem za vysvetlenie :slight_smile: Potom to nie je na skodu asi vediet. To mi staci ist len k obvodacke a vyziadat si hematologicke vysetrenie? Plati sa za to, nevies?
12. okt 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 za to sa neplati,len musis mat odporucenie,ja som ho mala od gynekologa :wink:
12. okt 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 ano moja to mi oni povedali..ze su slabucke...teda presnejsie ,ze ,malo kvalitne :frowning2: neviem ci sa to da pri KET ,aby ich po rozmrazeni nechali vonku dlhsie ale ja si aj tak myslism,ze v brusku im je lepsie..

A k tej hemato..tam staci ist za gynekologom a preplaca to poistovna..to vysetrenie co mi dvala robi gyn .sa vola diagnostika markerov vrodenej trombofilie..mne sa potvrdili 2 mutacie ,mam tu vrodenu trombofiliu a dalej to uz riesil hematolog,fraxiparin sa picha pri stimulke,estrofeme a tak,lebo tie hormony zvysuju riziko tormbofilie a v tehu sa picha preto aby sa dostala vyziva k babatku a ta cievka co zasosbuej embryjko sa neupchala tak neako sa to da lahko vysvetlit :grinning: :grinning: ja mam aj zvysene faktrory zrazania ale to vraj nieje strasne...cize aj je ta diagnostika markerov OK tak sa hematolog neriesi..cakala som na tie vysledky okolo 3 tyzdnov.
12. okt 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka ahoj ked si mi volala tak som este spala :grinning: :grinning: :grinning: ale uz ma drahy dostal z postele nalakal ma na pribinacika tak si idem dat :wink: :grinning:
12. okt 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok