Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

chruminka
8. apr 2009

mayka to mi povedali po UTZ ked mi davali vystupne papiere ze kedy a ako mam postupne vysadzovat,oni to rozhodnu podla velkosti plodu
ja moc do tych novembroviek nechodim,lebo tam nemam vobec prehlad je nas tam strasne vela a ja nestiham a aj tak si myslim ze moje deticky sa narodia skor september/oktober, tak dufam,ze nas pipiny nevyhodia,lebo aj ja sa tu s avmi citim dobre,len skoda ze my uz riesime trosku ine veci ako su injekcie teda skoda pre nove pipiny a pre nas vdaka bohu 🙂

mayka
8. apr 2009

nas to vyslo cez 30 000. A pomohla aj poistovna tak ako pise mici

mayka
8. apr 2009

mimi, nepreplatia ti vsetko. Cast si hradis sama . Ale aj tak ta to vyjde lacnejsie ako keby si isla ako samoplatca

chrumi , ja som si myslela ze to budem brat az do konca 1 trimestra
presne v novembrovkach je plno a je to tam take uz neosobne. 😉 A tu je tak teplucko.

mimi37
8. apr 2009

aj nas to výšlo cez 30 000, ani mi nezostali žiadne embrya, mala som len 4, dve mi vložili a dalšie dve dalej nerastli.

katherinesand
8. apr 2009

ahojte pipky 🙂
tak ste mi chybali zaltinka moje, uz som na vas zavisla 😵
rano som bola na gynde, lebo mam nejaky zly vytok, tak som si tam odsedela 4 hodiny, porazi ma 😝
ale mam kremik, tak sa tesim, ze sa hned vyliecim, aby sme mohli zase skocit na snazenie 😀

zukrik 😵
pytala som aj mojej gynekologicky na nevolnosti a ona tiez odporuca tie tablety Ginger - zazvorove, alebo si kup cerstvy zazvor, nastruhaj a zalej horucou vodou, nechaj vychladnut a pi studene. ze vraj velmi pomaha. 😉

mayka, chrumi- tehule nase 🙂

mayka
8. apr 2009

mimi to my je luto. Bohuzial stoji to kopec peniazkov a tiez si viem predstavit nejaku peknu dovolenku zato ale co uz narobime ked to inak nejde.
Ale vraj vo ferticente to vychadza lacnejsie. Skus sa popytat. Je tu tema "ferticent"
Moc ti drzim palce. nabuduce to vyjde, neboj. 😉

chruminka
8. apr 2009

baby ja mam asi chut na palacinky 😕

mimi37
8. apr 2009

mayka dakujem ti, možno to ešte vyskušame, 🙂

mayka
8. apr 2009

kathy mojaaaaaaa,
ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj . Akurat som na teba myslela ze kde dnes trcis. 😀
Aj ja som zavislacka. Niekto by mi mal kepnut po prstoch.
A ty sa zatial pekne nakremikuj aby si mohla such sem such tam. hehe 😀
JA uz ani neviem co to je a ako sa to robi. Ten utros tam dole ked si predstavim ... 😀
Fuuuj zazvor ja som ho nemohla zacuchat ani ked som nebola v tom a uz ma napinalo. 😀

mayka
8. apr 2009

chrumi,
mnam take dobre s marhulkovym dzemom 😉
Ja zasa neviem co budeme dnes s muzikom papat.Dnes mi je kazdu chvilu zle.

katherinesand
8. apr 2009

aj ja chcem palacinky alebo sulance s makoooooom 😝

mayka, kazda si uzivame nejake vyhody a aj nevyhody v nasom stave. 😀

mayka
8. apr 2009

kathy 😀
ja som dnes videla na prechadze mamicky s detickami vo vozikoch a normalne ma to dojalo. Este take dievcatko sa na mna usmialo v bugine ci ako sa tomu nadava - no to rok nemalo to malinke. Ale normalne som bola na makko ako vajce. 😀

chruminka
8. apr 2009

mayka presne ako si vedela s mojim domacim marhulovym dzemom,nastastie som nasla este v4ks v mrazaku tak uz dve rozmrazujem 😝
akoj Katheri ,no veru len sa daj do poriadku a potom sup sup na to 😀

luly3
8. apr 2009

aj ja ceeeeeem babo 😉 😕

katherinesand
8. apr 2009

ja som na makko uz asi tri roky 😀
teraz este aj ta suseda je tehotna, tak som trosku v depkach, ze vsetci okolo mna ano len ja nie. ☹
ale esteze je uz takto krasne, tak je hned po depke. 😎

chruminka
8. apr 2009

katheri tak to poznam 😒

katherinesand
8. apr 2009

ale ste tu vy micky moje, tak je hned ten zivot krasnejsi 😀 😵

chruminka
8. apr 2009

slniecko svieti 😎

katherinesand
8. apr 2009

😎 😎 😵

mayka
8. apr 2009

chrumi,
mnam domaci marhulkovy. Aj ja robievma ale uz nemam. Minuly rok nebola uroda tak som nerobila ale vcelicky pomocnicky uz nase marhule pilne opeluju tak sa na ne spolieham a prihovaram sa nech to neodflaknu. 😀

kathy tie depky doverne poznam. Som mala obdobia kedy som tie baby nemohla ani len vidiet. ☹

kathy my budem na teba plut pravdielne takze za chvilu bude zle aj tebe od zaludka. 😀

olympia
8. apr 2009

Mam za sebou neuspesne IVF, chcem sa spytat, po akom case ste sa dali na druhy pokus. Stacia tie styri mesiace? Mrazacikov zial nemame. ☹

katherinesand
8. apr 2009

ahoj olympia,
ja osobne si mylsim, ze tie styri mesiace stacia. a hlavne ked si das nejaku ocistnu kuru, napr. aloe vera berry.
ja som bola vo febr. na IVF, ale na dalsi chcem ist najskor v auguste, nech si uzijem leto.
drzim palceky 😉

katherinesand
8. apr 2009

mayka, aj ja si myslim, ze uz pri vas sa nieco na mna prilepi. 😉
len aby ma skor neosral nejaky vtak 😀 to bude moje stastie. 😀

mayka
8. apr 2009

kathy 😀

mayka
8. apr 2009

no idem sa pobalit a prcham domov. Este sa zastavim v zahradnictve pokochat sa rastlinkami a mozno kupim nieco pre radost do zahradky. Tak s tesim ked to tam budem vysadzat.
Tak zatial sa majte pekne . Pridem vas neskor skontrolovat. 😉

olympia
8. apr 2009

Katherine, diky za reakciu, aj ja ti drzim palceky. Este ma ten neuspech velmi boli, ale nevzdavam sa.

katherinesand
8. apr 2009

mayka, tak sa kochaj 😎 pa 😵

katherinesand
8. apr 2009

olympia, aj mna to boli, aj ked to niekedy vyzera inak. 😢
aj dnes som bola u mojej gynekologicky a hovorim jej, ze som bola na IVF,a potom som isla dodat, ktore inak nevyslo a ani som to nevedela povedat a ked ona hned, ze je jej to luto, tak uz som mala taku hrcu v hrdle 😔
ale to je zivot, a kazda si musime vyslapat svoj chodnik ku stastiu inak. ale urcite kazda dospejeme tam kam chceme. 😉 😵

olympia
8. apr 2009

Katherine, aj mne je hneď do revu, ale mas pravdu, kazda mame svoj chodnicek a snad nas vedie k cielu, aj ked je dlhsi alebo krivolaky. 😉 Budem ti drzat palce, ja pojdem mozno znova v septembri. 😉

katherinesand
8. apr 2009

olympia, presne tak 😉
uzijes si leto, a nikdy nevies, mozno to pride aj samo 😉
aj my s muzom sme teraz naladeni tak, ze verime, ze to pride prirodzene. aspon to budeme skusat. 😉
a ked nie, tak asi v auguste´druhe ivf.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre