• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

16. januára 2017 
@lilinka81 ano,je to pekne,lebo mas na co spominat :wink: mne to v kumbale nerobili a ani nebudu :wink:
13. okt 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka
@lilinka81 baby co mam robit s tou mojou migrenou...inac ja ako som vcera celu noc grckala som si nedala ani estrofem lebo aj tak by som ho bola hned vygrckala :frowning2:
13. okt 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ja som predminulu noc tiez objimala zachodovu misu,ale ja som bolesti hlavy nemala :astonished: neviem co by ti na to pomohlo :astonished: a este ta boli hlava?
13. okt 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel
@balinka ............baby ja som mala bolesti hlavy az migreny ked som vysadila vsetky lieky ,asi tyzden ,nic mi nezaberalo :frowning2: ,..ale uz je dobre,mna inak hlava nebolieva ,ale ten tyzden....no nic moc :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka
@lilinka81 hej este boli ale uz negrckam...chudak moje bublinky...drahy hovoril,ze im robim zemetrasnenie ..
13. okt 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel tak snad ta prestane boliet :wink: a bublinky trosku potancuju :wink: :wink: :wink:
13. okt 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes som sa testovala a su DVE.
13. okt 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka sa len bojim ci to nieje predzvest niecoho zleho :wink:

@zuzana110 jupi..to je paradicka a ktory den po ET si?
13. okt 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana110 jeeeeeeeeeej :wink: dalsia tehu :wink: mas foto testika? :wink:
13. okt 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel predzvest tvojho tehu :wink: :wink: :wink: traja musketieri bojuju :wink: :wink: :wink:
13. okt 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel dnes som 9. AJ tebe strasne silno drzim palceky. dufam,ze ten kumbalik mi pomohol. Lebo ani mne nerobili ultrazvuk.
13. okt 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kumbalkove zmrzlinky bojuju :wink: jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii,tak to ma byt :wink: ci aj ja mam prosit o kumbalik :wink: :wink: :wink: :wink:
13. okt 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana110 tak si ma teraz trosku ukludnila :grinning: ty si po KET? tusim ti vkladali 2,,4bunkove embryjka..ze?a kto ti robil KET? mne Dr.Behunova
13. okt 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka no ja neviem,,,tutu jedna babenka pisala,ze vzdy na 3den od KET dostala migrenu a uz vedela,ze je zle :frowning2:
13. okt 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel neboj,vsetko dobre dopadne :wink:
13. okt 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka nie nemam. Som trochu opatrna. Uz raz som takto mala pozitivny TT ale asi som potratila. To bolo este pred tym ako som zacala chodit do centra. Asi to bolo slabucke a odislo. Takze v pondelok mam krv a uvidime. Ale najradsej by som si zakricala od radosti .
13. okt 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka tak ja ti teda verim :wink: :slight_smile:
13. okt 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel mna tak picha v bruchu,ze koniec :astonished: presne ako ked som bola po ET.na mrchu este skoro a neviem co sa tam deje,alebo nejake dozvuky po injekciach...?ale to asi nie :astonished:
13. okt 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ano presne tak. Mam v sebe dve-4 bunkove. Robil mi to Drabek.
13. okt 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana110 verim,ze v pondelok budes kricat od radosti :wink: drzim palceky :wink: :wink: :wink:
13. okt 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka ziadne dozvuky po injekciach :grinning: :grinning: :grinning: to bol tvoj drahy sikovny a si tehu :wink: to preto to pichanie :sweat_smile: :grinning:
13. okt 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana110 aj ja mam 4 bunkacika..ale mne embryologicka povedala,ze su malo kvalitne.. :frowning2: moje boli mrazene hmed po OPU..Drabek je aj moj doki ale este nikdy mi ziaden zakrok nerobil
Strasne moc drzim palceky aby bolo krasne Hcg :slight_smile:
13. okt 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel bodaj by si mala pravdu :astonished: :astonished: :astonished: ale vcera vecer som si nevedela najst miesto,toto som nikdy nemala,okrem toho po ET.uvidim v utorok,ako sa mrcha rozhodne,ale ja tak strasne tomu verim,ze uz nedojde,ze aj keby dosla budem plakat :cry:
13. okt 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka beriem ta za slovo. Uz po tom vsetkom,co mam za sebou,by bolo na case.
13. okt 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka ty tomu tak krasne veris,ze nedojde ..ze ani nemoze dojst :wink: a aj keby predsa tak mas kopec mrazacikou :wink:
13. okt 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel velmi tomu verim,lebo ked nam nic nieje tak preco to nejde,ale teraz po hormonoch je to tam :wink: :wink: :wink: veriiiiiiiiiiiiiiiim tomu :wink: vcera sa ma pytal muzik,ako sa ma bublinka :wink: aj on tomu veri :astonished:
13. okt 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka aj moj veri...ze uz ma 3 muskatierov :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel tvoji su uz v brusku :wink: :wink: :wink: tak musite verit :wink:
13. okt 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana110 Gratulujem,Dávaš nám nádej všetkým.
13. okt 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri dufam,ze to dopadne dobre a vy ostatne ma nasledujete. Lebo tych ran pod pas uz na mna staci.
13. okt 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok