Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lilinka81
14. okt 2010

@yeliel ahooj,...urcite by som sa chcela s nimi porozpravat,..teraz si dam este KET v GF,lebo uz som v priprave u nich,ale keby nevyslo,tak dalsi uz v Heliose ....

demeeri
14. okt 2010

Robila som si test doma.Negatívny. ☹ Čo to má byť???? 😢 😢 😢
Som z totho úplne mimo!!!!

yeliel
14. okt 2010

@demeeri a tu krvicku na hcg ti kde brali?

demeeri
14. okt 2010

Na gynekológii,poslali to laboratória.Zajtra pojdem tam,a vypýtam si výsladky.Dúfam,že sa nepomýlili.

yeliel
14. okt 2010

@demeeri no tiez ma to napadalo..ci sa nemohla nahodou stat niekde chyba..lebo ak si dpbre spominam tak v GF ti povedali,ze negativne a potom si bola na dalsiu krvicku na Hcg v Nz?

december
14. okt 2010

Ahojte, viete mi poradiť kolko stojí teraz Ket v Gyn five, nakolko v cenníku som našla len 120 Eur, len neviem či je to konečná suma, plus nejaké tabletky ešte alebo aj nejaké iné poplatky, majú tam toho veľa v cenníku neviem čo všetko to obnáša.dakujem 🙂 🙂

yeliel
14. okt 2010

@december ahoj...KET stoji 120euro a k tomu je este estrofem a utrogestan..
utrogestan stoji cca 3eur balenie
estrofem cca 1,08eur balenie
ziadne ine poplatky tam niesu

annamary27
14. okt 2010

@demeeri nepanikár,ja som tu prečítala jednu celú tému o tom ako mali tehotné baby negatívne testy a niektoré dokonca až do tretieho mesiaca tehu a tie čo neboli tehu mali testy pozitívne,takže to je záhada.treba veriť krvičke,nie testíkom doma. 😉

demeeri
14. okt 2010

@annamary27 Jaj,díky annamary. 🙂 To ma mi ulavilo teraz 🙂 Už som z toho hotová úplne.Odvtedy,čo som si robila ten blbý test len plačem.Ale načo potom predávajú také testy? 😠
Zajtra pojdem do toho laboratória,a chcem mať už konečne výsledok v ruhách. 😖 naozaj som retaz úlplne zapanikárila.Dodnes mi to bolo skoro jedno,ale teraz už nie.

yeliel
15. okt 2010

@demeeri ahojcek...tak co uz mas doma vysledocky?

demeeri
15. okt 2010

Všetko je v poriadku.Mám výsledky v rukách.Bola som v laboratórii. 😉 🙂 🙂

yeliel
15. okt 2010

@demeeri tak to je super 😉 🙂

gabinkaa
15. okt 2010

@demeeri gratulujem k dobrej správičke, vyšlo to, ešte tak dvojičky a už je dvojitá radosť na svete, no a mala si obavy alebo dokonca si pochybovala, tak to pekne vyšlo

annamary27
15. okt 2010

@demeeri no vidíš,gratulujem 😎 a nepýtala si sa,že v čom to môže byť ,že doma bol test negatívny? 😉

demeeri
16. okt 2010

@annamary27 Nie,nehovorila som o tom.Ten test ne je presný,ani náhodou.Sú to vyhodené peniaze. 😠

annamary27
16. okt 2010

@demeeri presne a preto ani ja nebudem testovať pri mojom druhom ivf a nechám to na krvičku 😎 😎 😎

annamary27
17. okt 2010

@solinka , ahoj ako sa máš?chodíš ešte sem na koníka?

hanka1111
17. okt 2010

ahojte baby. Chcem sa len opýtať, som 11 deň po ET a tehu test je negatívny. ☹ Je ešte nejaká nádej. Mrchu nemám, beriem utrogestan a estrofem...

andriss23
17. okt 2010

@hanka1111 nádej mááááš,nestresuj sa z testovania a počkaj si na test z krvi 😉

demeeri
17. okt 2010

@hanka1111 Aj ja som mala negatívny na 11.deň.A potom na 16.pozitívny.
Ja som žiadne nádeje nedala.
Ani tabletky som si nedala dopredu predpísť,akurát som ich minula.Ešte,že sestrička mi dala zo svojich zásob.
Len ber ďalej tabletky,a ani náhodou nerob si doma test! Ja som na to doplatila!

yeliel
17. okt 2010

@hanka1111 ahoj,,,tak ako aj baby pisu,nestresuj sa testikom ja som to tiez robila po ET a nebolo to na nic dobre..teraz po KET ani nahodou nebudem testovat..krvicka je najspolahlivejsia takze hlavu hore 😉 😵

demeeri
18. okt 2010

Bola som pre lieky u svojho gynekológa.Ukazovala som výsledok hCG.Povedala som,že som si robila testík doma,a ako dopadol.Doki trval na tom,aby sme robili ultrazvuk,ževraj už by to malo byť vidieť.Toho som sa obávala,ale čo už.Radšej vedieť naisto.Na ultravzvuku nebolo vidieť nič.Spravili sme tretí hCG test.Zajtra bude výsledok.Konečne,zajtra už mám defitívny výsledok.Napíšem vám,ako dopadlo.

annamary27
18. okt 2010

@demeeri juj aké napínavé,to je strašné byť v takej neistote,veľmi ti držím palce,aby bolo vyskoké hcg a čoskoro aj srdiečko. 😵

hiva
18. okt 2010

ahojte dievcata....mohla by som sa Vas opytat na nazor?.....teraz som momentalne po IUI a cakame na vysledok, ale moc velke sance tomu nedavam.... v stredu by som mala ist na krv.....a vo stvrtok som potom objednana k Drabekovi s tym, ze by som chcela uz dalsi cyklus IVF.....ziadost uz mame schvalenu.....predpokladam, ze MS mi pride bud v piatok alebo potom cez vikend.....myslite si, ze sa to da stihnut tak, ze od mrchy zacnem rovno so stimulaciou?....ked vo stvrtok Drabek dovoli IVF dalsi cyklus, daju sa hned aj zohnat lieky na stimulku alebo sa na ne caka? a beru sa lieky v lekarni, alebo mi ich daju rovno v cetre? a zacina sa stimulka vlastne na prvy den cyklu alebo uz aj predtym?...a su potrebne pred samotnym IVF aj nejake specialne vysetrenia? (napr. interne predoperacne, alebo nieco podobne)? .... a je mozne hned za cyklom IUI robit IVF?

ak by ste mi vedeli poradit, bola by som moc vdacna 🙂

demeeri
18. okt 2010

@annamary27 Ďakujem,si zalatá.Kedy ideš na KET?

hiva
18. okt 2010

@demeeri ...prave som precitala par stran dozadu.....gratulujeem 😵 😵 😵 ....to si mala teda fakt dobru detektivku 😀 😀 😀

demeeri
18. okt 2010

@hiva Ešte nie som na konci.Ja som si už nedávam veľké nádeje.Zajtra sa uvidí.Držím ti palce.

yeliel
18. okt 2010

@hiva ahoj..to co sa to da stihnut od mrchy zalezi od toho aky budes mat protokol ak dlhy tak zacinas pichat cca 21Dc ak kratky tak az ked sa spusti Ms...
Injekcije zozenies hned k odberu dole v lekarni co je v GF ale ktorakolvek lekaren ti ich vie objednat a mas ich na dalsi den 😉
Vysetrenie su potrebne pred OPU pukcija vajicok,odbery krvi u teba a aj u partnera a tvoje predoperacne (interne
)
Myslim si,ze po IUI mozes ist hned do cyklu IVF.
Vsetko podrobne co a ako bude prebiehat a postup budes mat v protokole ktorý ti da Drabecek 😀 papiere maju sikovne popisane takze ak si ich precitaas budes vediet co ta caka 😉
K tomu vsetkemu este potrerbujete overit jedno tlacivko u notara 🙂

hiva
18. okt 2010

@yeliel dakujem......nikdy som nechapala, v com je rozdiel medzi dlhym a kratkym protokolom 🙂...a nevies, podla coho ktory odporucaju? ....inak ak ides na dlhy protokol a zacinas teda 21 DC, to beries v tom cykle aj nejaku antikoncepciu?....alebo je zakazane snazenie?....lebo sak co ak by sa predsa len zadarila ovulka 😅

inak ja mam PCO vajecniky a manzel ma zly spermiogram.....tak neviem, ktory protokol sa nam ujde 😒 ....asi budem dufat v ten kratky, aby sme mohli zacat uz hned teraz 😀 😀 😀

yeliel
18. okt 2010

@hiva no asi ta nepotesim ja mam problem ako ty PCO a drahy tiez zly spg a je som mala dlhy protokol vraj pri PCO je to lepsie spon mne to tak Drabek povedal,ja som mala obe stimulky dlhy..ten 21Dc sa pohybuje niekto zacina aj na 24Dc ja ti len pisem ako som to mala ja 😉
Snazenie sa nezakazuje 😀 😀 😀
Ja osobne som mala antikoncepciu ale cykus pred stimulkou aby bolo iste ,ze mi mrcha dorazi lebo mne bez liekov alebo agolutinu nepride..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre