• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

22. mája 2017 
@kikus77 Vcera som sa sem uz nedostala ale ako citam-super. No vidis. Su to bojovnici. Drzim palce!!!!
20. okt 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 :wink: :wink: :wink: :wink:
ahjojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj moja :slight_smile: celkovo som na nete málo ,,, ako sa darí Vám?????
my rastieme,- mali sme UZ a malinkaté robilo tajnosti :slight_smile: ukázalo chrbátik a riťulu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sme prstíky porátali ,.- potom si dalo rúčku na tváričku ,- zlatunkéééé
máme sa kráááááááááásne a moc ho už čakáme
VÁM PRAJEME NECH SA TO PODARÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!
20. okt 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinka - Ahojky, tak si sa konečne ozvala... Gratulujem, že krásne rastiete a že ste šťastní... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Prajem všetko naj naj najlepšie, nech všetko dobre dopadne :slight_smile:
20. okt 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri Ako si dopadla???
20. okt 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri tak ako si dopadla? Ake mas HCG?
20. okt 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel
@annamary27
tak mam to za sebou:slight_smile: vlozili mi 6- a 8 bunkove embryjko, obe su po hatchingu tak uz len cakat :slight_smile: A dokonca mi to robili na operacke, do "kumbaliku" som si sla len lahnut, takze som fazulky videla, su tam a dufam, ze aj ostanu

Drzte sa baby :slight_smile:
20. okt 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 to je super, ze ti ich ukazali :slight_smile: drzim paste :sunglasses:
20. okt 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 gratulujem,takže si od dnes tehulka :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 jeeeezis, to znie krasne!!!! Dakujem moja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. okt 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulka555 dakujem, dakujem, dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. okt 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanka1111,zuzana110 : :cry: Som po ultrazvuku u mojho gynekológa a po 3. hCG teste.Je to negatívne. :frowning2:
žial,stalo sa niekde chyba,podľa laboratória bola to chyba v počítači... :unamused:
Je to celé také čudné.Hneď som volala do Gynfiv,oznámila som to sestričke.Ona na to,ževraj si myslela ,že niečo nie je v poriadku s tými výsledkami.Ani sa nečudovala.Mám vynechať lieky,a čakať na mrchu. :confounded:
Objednala som sa na konzultáciu k doktorke.Teda som sa rozhodla,že hneď pojdem na KET. :confounded:Bol to krásny pocit,aj keď so tomu neverila,pocit,že som tehotná s dvojičkami... :slight_smile:Stretneme sa v centre.Vydržte,nakoniec všetko dobre dopadne . :wink:
20. okt 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 gratulujem..tak teraz uz len oddychuj.. :wink: :slight_smile:
20. okt 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri ahoj zlatko..to je mi luto..
Ale urcite budes po KET tehulka.. :slight_smile:
20. okt 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel dakujem za info.
20. okt 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nr_martinka nemas zaco ...ja uz ani neviem za ake :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri velmi ma to mrzi, ale hlavu hore, KET to uricte isti :slight_smile:
20. okt 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel vykonam :slight_smile:
a ty sa ako citis? V pondelok by si uz mala ist na testik , ci?
20. okt 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ten hatching.
20. okt 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 jo jo pondelok idem do GF...citim sa uplne normalne,,len dnes ma zacalo boliet brusko ako pri mrche a zajtra som 28Dc :frowning2: No a mam trampoty z uchom tak chodim,kazdy den na krcne..
Ozaj a do kumbaliku si si presla hned po zakroku? a kto ta oplodnoval? :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel jejeje, silno budem drzat paste!!! Ked mam byt urimna tak mna uz 3 dni pobolieva brucho ako keby som ich uz mala a to som dnes 17DC. Budes si robit aj test? Do kumbaliku som si odkracala hned po zakroku, "oplodnoval ma Harbulak, robil mi aj OPU aj ET a je to aj moj lekar :slight_smile: Bol velmi mily, hned ma privital so slovami, ze no tak co, pripravili sme si dvojicky :slight_smile: :slight_smile: Mam z toho dobry pocit, uplne inak to prezivam ako pri ET, som kludna, v pohode a hlavne nestresujem, teda zatial :slight_smile:
20. okt 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel
@kikus77 ďakujem.Verím,že to už pojde naostro. :slight_smile:
20. okt 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 jej aj ja som mala KET na 17DC :wink:
nooo ja uz trosku stresujem :grinning: som rozhodnuta,ze test nebudem robiť ...
Pri prvom pokuse som mala aj ja Harbulaka a tiez bol v pohode..ukazal mi aj bublinky a poprial vela stastia..teraz pri Dr.Behunovej to bolo bez slov ..prisla spravila odisla :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri jasne, ze pojde, musi !!!!!!!
20. okt 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ja som mala Behunovu teraz na kontrole sliznice pred KET a teda nic moc,ked som sa pytala , ze ci mi mozu vlozit vsetky 3 ak preziju tak ma doslova odpinkala ze aby som moc nedufala,ze nikto nevie ako dopadne rozmrazovanie.Mala toho vela a niekam sa ponahlala, ale....
20. okt 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri no teda :frowning2: taký škaredý omyl. Určite by bolo lepšie, keby si vedela správny výsledok ako toto :pensive: Zdá sa mi to čudné. Vyhovárať sa na chybu v počítači, no neviem...Je mi to ľúto ale treba bojovať a možno pôjdeme na Ket spolu :slight_smile: Ja idem ešte v piatok na krv ale myslím, že to tiež bude negatívne a tiež by som hneď chcela ísť na Ketko a dáme vložiť dve embryjká :wink:

@kikus77 držím palce :wink:
20. okt 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 ahoj mne v GF rozmrazovali 3 a všetky 3 prežili tak mi ich vložili :wink:
ale je to velké riziko bo ak sa ti ujmú všetky 3 tak tam je vysoka pravdepodobnost
potratu alebo že to nedonosíš...,preto to neradi robia
20. okt 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ahoj a ako si dopadla?..mne tiez teraz pri KET vlozili 3..ale povedali,ze su malo kvalitne a boli len 3a4 bunkove
20. okt 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ja som otehotnela ale potratila som :wink:
20. okt 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel a kedy si mala Ket??? držím palce nech ti víjde :wink:
ja teraz chodím do Brna
20. okt 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 to ma mrzi a vies aj kolko bubliniek sa uchytilo?
20. okt 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok