• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

26. mája 2017 
@hiva cauko, ja som si tiez tento tyzden pichla prvy krat v zivote injekciu (tiez dipherelin). najprv mi to robila sastricka, ale naucila som sa to sama a je to pohodlnejsie. aspon nemusim nikam chodit. :slight_smile: do bruska je to v pohodke, ale tie do zadku, to asi sama nezvladnem :frowning2: Inak tiez mi zistalo trosku tej vodicky v tej ampulke, ale asi to neva...
23. okt 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana110 dakujem dakujem :slight_smile: :slight_smile: . teraz to tak rychlo vsetko ubieha. tie cakacky na vsetko boli asi najhorsie.
23. okt 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute pipinky :wink:

iba otazocka, pred KET sa nepicha Pregnyl?

dik
23. okt 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misselka77 tak to si dobra. Ja som to nedokazala. Chodila som kazdy den k mojej obvodnej. Pre mna bolo najdlhsie cakat na testy z krvi.
23. okt 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulka555 nie,iba lieky na sliznicu a jja som mala este utrogestan.
23. okt 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana110 ok dik, utros mam a teraz budem asi jeden zapijat a jeden vkladat
ty sa ako citis?
23. okt 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana110 ten utrogestan je na sliznicu, nie? a cez vikendy a sviatky ti to kto pichal?
23. okt 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulka555 citim sa fajn,len prsia mi idu vybuchnut
23. okt 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misselka77 utrogestan je na udrzanie tehotenstva.Cez vikendy som chodila na pohotovost.
23. okt 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulka555 preco jeden zapijas a jeden vkladas?
23. okt 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulka555 ahoj,,,ty sa pripravujes na KET?
23. okt 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ahoj :wink: ako sa cítiš???
23. okt 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ahoj...tak konecne ma prestalo boliet ucho..kazdy den som chodila na krcne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inac sa citim normalne..ziadne priznaky ,,akurat sa mi chce stale spat ale to sa mi chce vzdy ked beriem utros :sweat_smile:
A co ty? ako sa mas?
Ozaj ked si isla do reprofitu dali ti z GF kartu?
23. okt 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misselka77 ahojky,ja začínam tento piatok tiež na 24dc.držím ti palčeky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. okt 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 cavelo :wink: ako bolo na oslave?
23. okt 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel na oslave bolo dobre,som napapaná a napitá/3hrušky a tri poháre šampáňa/,už sme odišli,lebo manžel ma robotu na PC a moc to tam nemusel,lebo väčšinou sa tam rozprávalo maďarsky a on nerozumie,smial sa,že´sa cíti jak na oslave v Číne.
23. okt 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ja som si nepítala kartu :confused: ja som všetky vyšetrenia a IVf čo som tam mala :slight_smile:
mala aj u seba takže v GF ani nevedia že som v reprofite :wink:kolky si den dnes???
23. okt 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 mnaaam sampano :grinning: chudak manzel :sweat_smile:
23. okt 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 mne nikdy nic z GF nedali...mas aj neake papiere o priebehu stimulky? alebo vysledky HP?
Dnes som 12 den od KET.
23. okt 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel dlho chudákom nebude,ked sa mimi narodí,bude sa zarovno s ním učiť túto reč,nech je viać krát človekom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel iba čím som stimulovala :wink: a s akýma dávkama.výsledky HP mám
ktoré mi robili hned na začiatku ked som tam prišla.
a testovala si :slight_smile: už by ti to mohlo ukázat niesi zvedavá????
23. okt 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 tak mne teda nedali ani tie.. :grinning:
Som zvedava som...ale tak rozhodla som sa ,ze nebudem testovat a ani na to nemam odvahu :sweat_smile:
23. okt 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 noo mas to dobre vymysleneee :wink:
23. okt 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel fúha to ja by som určite nevydržala, minule IVF som testovala
už na 3 den :grinning: a hladala som ducha a nist tam nebolo :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misselka77 ...tak to sme na tom orvnako....ja teraz tiez cakam na mrsku a 4 DC idem na ultrazvuk :dizzy_face:

inak dnesnu injeksiu som uz zvladla v pohode....ani kapicka nikde nezostala :dizzy_face: ...a je to celkom pohodka :sweat_smile: :dizzy_face: ....ale na pregnyl asi pojdem na pohotovost.....zadok sama urcite nezvladnem a myslim ze je to aj blbost skusat to sama....je to predsa do svalu a ihlu treba rychlo a silno pichnut.....a to je asi tazke spravit sam sebe :confounded: ...t.akze pohotovost to isti :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva ahojky :slight_smile:
pregnyl do svalu ano ale nemusis do zadku staci ak pichnes do stehna :wink:
mne ho pichol moj manzel doma a aj fostimon mi tam pichal :sweat_smile: on sa s toho normnalne vytesoval ,ze sa moze hrat na doktora :grinning:
24. okt 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matiasko ...super. ze ti to picha manzel..... moj pri pohlade na striekacku ozelenel a zmizol prec :grinning: :grinning: :grinning: ....takze od neho sa asi takejto pomoci nedockam :sweat_smile:

a inak fostimon sa tiez picha do svalu, alebo iba pod kozu do brucha?
24. okt 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva fostimon do svalu ako pregnyl :wink:
no on sa s toho vytesoval :grinning:
kludne mozes pichat do stehna tam to zvladnes :wink: nemusis do zadku :wink:
24. okt 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 dakujem, dnes mi prisla M tak v utorok startujem na prvu kontrolu. :slight_smile:
24. okt 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva ja mam jednu milu tetu co robila sestricku a tu pri nas byva, uz som sa s nou dohodla, ze mi to bude pichat ona. Drzim palceky. :slight_smile:
24. okt 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok