• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

11. decembra 2017 
@yeliel Chápem ťa.Aj ja som rozhodnutá meniť car,ale ešte raz to skúsim tu v Gynfiv. Ja by som išla do Iscare.
27. okt 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri ahoj.preco musis cakat?kolko mas este mrazacikov? :wink:
27. okt 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri Ahoj, ked sa mozem opytat, ty si preco rozhodnuta menit CAR?
27. okt 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 ahoj Kika. Ty si dnes tusim 9 den po KET,ze? Uz si sa testovala?
27. okt 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana110 ahoj moja :slight_smile: dnes som "iba" 7, chyba mi strasne odvaha testovat, ale tak by som to uz chcela vediet!!!!! Pobolieva ma brucho, ale utesujem sa Tebou, ze aj Tebe bolo ako pre mrchou :wink: Ako si dopadla u lekarky?
27. okt 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 ani sa nepytaj. Velmi zle. Vcera som zacala spinit,tak ma hned pozrel a povedal,ze to je len slabucke. Dal mi nejake lieky a uvidime. Ale,ze je to strasne malinke a co sa ma stat,to sa stane. Teraz musim len lezat.Hned ma vypisal na rizikove. A mimochodom su tam dvojicky. A este aby toho nebolo malo,tak mi nasiel miom na maternici.
27. okt 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana110 Zuzi to je super sprava!!! Po tolkych rokoch snazenia a hned dve naraz!!!! Hlavne nepanikar!!! Sestricka po KETe mi teraz povedala ze spinenie a slabe krvacanie je bezne az do 4 mesiaca. Tym ze je to strasne malinke myslel co? Babatka?To teraz popri utrosi beres este nieco?

27. okt 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 ano,ze su este malinke a do 3 mesiacov je im tazko pomoct. Mozu dat len nieco na udrzanie a to my mame. Nic len estrofem. A mozno mam ten miom aj z tych vsetkych hormonov co do mna pchali. Velmi sa bojim
27. okt 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 a dal mi este nieco proti krvacaniu
27. okt 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana110 Zuzka neboj sa, to si iba zbytocne ublizis, ked sa uz raz malinke chytili, neverim , ze by to nezvladli- to by bola strasna nespravodlivost a ja tomu jednoducho neverim, takze ani ty si to nepripustaj!!! Su dve- bojuju o miesto, budes mat doma bitkarov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Co Ti povedal na ten myom, ako je velky?
27. okt 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 ked som sa ho opytala co s nim,tak mi povedal,teraz nic a nemam sa nad tym zamyslat.
27. okt 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana110 moc o tom neviem, ale viem , ze existuje kopec bab co mali myom na maternici, dokonca rastol do maternice, ale donosili deti v poriadku. Citala som o jednej babe co ho tiez mala, zistili jej to v 10tt a v 5mesiaci jej ho vyoperovali- porodila zdrave dievcatko....Nerozmyslaj nad tym, ked svojmu lekarovi veris tak to neries, nezamyslaj sa co ak....nohy na stol a usmev na tvar, nic ine nemozes a hlavne nesmies robit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zuzka neboj sa, vsetko bude ok :slight_smile:
27. okt 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 dakujem za podporu,to potrebujem. A cakam coskoro dobre spravy,,,od teba,,, :slight_smile: :slight_smile: :wink:
27. okt 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana110 no dufam, ze Ti o tyzden poviem tu najkrajsiu spravu na svete ..... a Zuzi, HLAVU HORE , vsetko je a aj bude v poriadku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. okt 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 dakujem a drzim palce. Prave som sa najedla a je mi trochu zle.Idem odpocivat.
27. okt 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana110 mne je zle po kazde ked sa najem, tlak mam v prsiach ze dovidenia, pichaju ma vajecniky a pobolieva brucho.....ze aky je zo mna hypochonder :wink: :wink: :wink: :wink:
27. okt 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 aj ja som mala take tlaky ale trochu to ustupilo. Sice bolia ale menej. Urcite Vam to vyslo,ani nepochybujem.
27. okt 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana110 tiez si nepripustam neuspech a az sa niekedy bojim aka som pozitivna, aby som to nezariekla :unamused:
27. okt 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka Mám tam 6 mraráčikov.
27. okt 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 Nejako sa mi to v Gynfive nezdá.vedela by som uviesť kopu negatívneho,ale zatiaľ to nechcem rozoberať.čakám na KET,a svoj život vložím do ich rúk.
27. okt 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri tak to je super,ze este mas :astonished: tak snad ich tam nenechas.ja mam este osem a 12.nov.si idem pre svoje bublinky :wink:
27. okt 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka Fú,tak ti držím palce!!!
27. okt 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri dakujem :wink:
27. okt 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mam jednu otazocku... Mozem cvicit ak stimulujem?
27. okt 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri tak ešte pokračuješ v GF, ja som dnes bola na krvičke, končím so stimulkou, v piatok bude I. deň D
27. okt 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misselka77 Kludne.Jasné,že možeš.Veď nie si chorá!
27. okt 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa Držím palce!
27. okt 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri ďakujem moja, potrebujem to
27. okt 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misselka77 - ahojky, ide aj o to ako sa cítiš a v akom si štádiu stimulky. Pri konci by som sa zbytočne nenamáhala, aby to neublížilo vajkám. Ale ak si v pohode...Ideál je spýtať sa lekára. Držím palce s výsledkom snaženia! :wink:
28. okt 2010 o 01:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky :wink: moze sa mi uz aj snivat o GF?ja sa tam bojim ist,co zase bude a to uz je co povedat :astonished: :astonished: :astonished:
28. okt 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok