• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

19. októbra 2017 
@kikus77 co to je hatching?takze dvojky? :slight_smile: tak potom odovzdas stafetu :wink: mysli pozitivne a potrebujeme tu uz nejaku tehulku,nejako to to posmutnelo :astonished: ano krati,v piatok pojdem na kontrolu,ako to len leti :astonished:
29. okt 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka hatching je ze narezu obal embrya aby lahsie vyliezlo- ulahci to uhniezdenie.
Myslim pozitivne, ale ked uz sedis zabalena v deke lebo krize a brucho tak sa to moc neda :unamused: Dufam, ze to aspon jeden bojovnik zvladol!!!
A ako zvladas vcelicky?
29. okt 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 ja nepicham vcelicky,papam estrofem :astonished: mne tiez budu vkladat dve,tak sa uz tesim :wink: dufam,ze to vyjde :wink:
29. okt 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka ides na KET?
29. okt 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 prvy krat ET nevyslo,ale ja som mala hyperstimulak,tak som aj rada,ze to nevyslo,lebo babulko by asi bolo chore :frowning2: a teraz idem na KETko a verim,ze to vyjde :wink:
29. okt 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka urcite to vyjde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Kolko mas mrazacikov?
29. okt 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 mam este 8 snehuliakov :wink: a ty este kolko mas?kto ti robil vklad?
29. okt 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka no to je super!!! My uz nemame, mali sme 3 a jeden nezvladol rozmrazovanie :frowning2: ET aj KET mi robil Harbulak :wink: :wink: :wink:
29. okt 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 tak ty uz mas svoje lasky v brusku a urcite sa im bude u maminky pacit :wink: velmi ti to prajem,aby si mala dvojky a tesim sa uz na vysoke hcg :wink:
29. okt 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka dakujem si zlata :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nechsazadari dakujem, no citim sa fajn, len nechcen nieco prehnat...
29. okt 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikus77 ahoj..nebojkaj a neber tie priznaky neako velmi vazne :wink:
Skus byt v pohodicke aj ked je to tazke...
Mas krasne 8a 6 bunkove embryjko a aj hatching ,inac ako dobre to nemoze dopadnut :wink:
Drzim palceky :slight_smile:
29. okt 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misselka77 ahoj miselka.....tak od vcera uz aj ja stimulujem :slight_smile: ...fostimon mi nakoniec picha manzel doma :slight_smile:

baby....chcela som sa spytat, co mate skusenosti s fostimonom.....ja mam brat 2 ampulky....a chcela som sa spytat, to mozem riedit obidva prasky iba v tej jednej tekutine alebo musim pouzit obidve tekutiny?.... cize 1ml alebo 2ml? .... sestricky som sa zabudla opytat a v pribalovom letaku bolo, ze sa mozu aj 2 ampulky zriedit v jednej vodicke.....tak by ma zaujimalo, ako Vam to kazali v centre??? :confused:
29. okt 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva ahoj :slight_smile: aj ja som si pichala 2 ampulky a riedila som si 2 prasky a jeden fizak-voda :wink: takze mozes :wink:
29. okt 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka diky :wink: ....nejak som sa nestihala sestricky na nic opytat, lebo mi to hovorila iba cez telefon ked som si volala kvoli vysledkom :unamused: :sweat_smile:
29. okt 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva ahoj, aj ja to mam tak isto, beriem dva prasky, a riedim ich len v jednej tekutine. Ja idem v utorok na kontrolu. Drzim palceky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. okt 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misselka77 ....tiez idem v utorok na kontrolu :sweat_smile: ....tak sa mozno stretneme :wink: ...drzim palce, nech foliky pekne rastu :wink: :grinning: :grinning: ....inak tebe uz aj hovorili, kedy priblizne by to vyzeralo ze budes mat punkciu??? ....mne totiz manzel odchadza 9. a 10. oktobra na sluzobku, a mam silne obavy, ze to vychadza zrovna na vtedy :confounded: ...ako ak to budem vediet dopredu, tak sluzobku zrusi....no ale neviem, ako skoro mi to budu vediet povedat :frowning2:
30. okt 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no... mozno sa stretneme. :confused: mna v utorok vezie ocino. Este mi zatial nehovorili kedy pojdem na punkciu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Predoperacne mam uz hotove, tak hadam ze do takych dvoch tyzdnov urcite. Ide aj o to, ako budu foliky rast. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. okt 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa ahoj ako si dopadla na OPU?
30. okt 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ahoj, no inak ako minule, zasa dve embryjká, nebude PK, zajtra idem na vklad, mám veľký strach
30. okt 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa a kolko si mala vajicok? mali ste aj ICSI?
a minule si mala tiez 2 embryjka?
30. okt 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa neboj teraz to dopadne dobre..musis tomu verit... :wink: :slight_smile:
30. okt 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel teraz som mala 4 vajíčka, z toho 3 boli možné oplodniť a zostali dve embryjká, minule som mala 9, z toho 8 oplodnovali a zostali 2 embryjká po PK, teraz nebude PK, snažím sa veriť, že to dobre dopadne, ale nemôžem sa zbaviť veľkého strachu, že to nedopadne dobre
30. okt 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa a embryjka sa oplodnili prirodzene alebo ste mali ICSI?
Neboj niekedy sa lepsie uchytia tie embryjka bez PK :wink: v brusku im bude lepsie :slight_smile:
Viem,ze je to tazke a strach tam bude vzdy ale musime verit..
30. okt 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa musis verit
30. okt 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel mali sme ICSI, prirodzene to nejde, naozaj sa snažím dúfať, aj preto, že žena si pri tomto veľa vytrpí a ruky mám teraz samú modrinu, lebo mi nemohla do žily pichnúť ihlu kvôli narkóze
30. okt 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 snažím sa myslieť pozitívne a nič iné si nepripúšťať, len podvedomie pracuje,
30. okt 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa budem ti drzat palceky aby si bola tehulka :slight_smile:
30. okt 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 ahoj a tebe je ako? :wink: :slight_smile:
30. okt 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ďakujem pekne, veľmi to potrebujem
30. okt 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok