• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

18. októbra 2017 
autor
no tak som už zvedavá na tie fotky :slight_smile: , neboj, niečo tam už vylúštime :wink:
homeopatiká sú v pohode, ja chodím k dr. a do lekárne ako nejaký ožran do krčmy :grinning: - veeeeľmi často :frowning2: :grinning:
8. apr 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och aj nasej micine sa uz meni par tyzdnov srst za letnu tak len vycesavame a vysavame ako besni :angry:

katarinka este ze mam taku karticku ku nam do lekarne a za kazdy nakup mi tam nabiehaju dake centy a potom ma aspon zlavu
8. apr 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Takže ideš aj Ty :wink: ? Tak si to tam uži :wink: ! A hlavne sa nedochrám :wink: . Koľko budete?
Mi hovorte o tých chlpoch... Nad nami majú susedia veľkého čierneho labradora a každý deň vytriasajú chlpy z iného okna. Celé parapety mám chlpaté :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
8. apr 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj ja taketo nechutnosti teda nerobim,mam sice kratkosrstu micinu,ale vycesavame ju vyhradne na daky papier a potom sa tie chlpy vyhodia alebo splachnu a zvysok sa povysava
8. apr 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja tiež nechápem, prečo si to z toho gauča alebo odkiaľ radšej nepovysávajú, asi šetria. Ale asi ich budem pravidelne volať umývať nám parapety, potom si to možno rozmyslia :grinning: .
Ja takú zľavu nemám, tiež by som tam určite nazbierala krásnu sumu, veď by to mohla byť moja vkladná knižka :grinning:
8. apr 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja som dnes 9 den po KET dala som si zobrat u kamošky krvičku a HCG
mam 5,28 to je nizke čo????
8. apr 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a zasa som tu. :grinning:
Katarinka co mas nove?

Ja som si bola kupit melon. Baby taky je super. Normalne som prekvapena. Chuti ako v lete taky je sladucky. mnaaaam
8. apr 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly,
ty si neuveritelna. vydrz este. Ved mas ist az v utorok. Dovtedy narastie. :grinning:
Ty trdlo. :grinning: Si tehotna a basta. Ty si horsia ako ja to by ti aj nasa katherinesand potvrdila. hehe :grinning: :grinning: :grinning:
Neviem ako to je po KET.
8. apr 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly3,
precitaj tu http://www.emimino.cz/pages/story/1140

tam mas tabulku co je v norme a co nie. :wink:
8. apr 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Luly, tak si daj odobrať aj zajtra krv, a keď stúpne, budeš vedieť na čom si. Nie je až tak dôležité, aké je v tom ktorom dni vysoké, ale či stúpa. Hlavne, že nie je negatívne. P.S: a gratulujem :slight_smile: !
Pozeráš hokej? Aj dnes MOSÍ Skalica vyhrať :grinning:?
Mayka, ahoj! Mňam, aj ja by som si dala melón :slight_smile: . Nerob mi chúťky, lebo budem musieť poslať Marušku (môjho manžela) za dvanástimi mesiačikmi :grinning: :grinning: .
Nové nemám nič, neustále behannie po lekároch, fakt ma to už nebaví :frowning2: ..
8. apr 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja neviem podla tabulky som v norme a pokial
by hcg rastlo ako ma tak v utorok mam 43
8. apr 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka sak som aj vahala ci ho kupit. Za 1kg pytali skoro 3 eur ale som si povedala ze lepsie nez slaninu asi dat na veceru . :grinning:
Ale je fakt dobry. Tesim sa na leto ked bude lacny.
8. apr 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dnes sme sa s kolegyňou bavili, že niektorí liečitelia odporúčajú jesťlen sezónne ovocie a zeleninu, a my by sme napríklad vôbec nemali jesť exotické ovocie, lebo je to pre nás - európanov neprirodzené. Čiže melónik by si mala papkať až v lete, nuž ale odoprieš niečo tehotnej :grinning: ?
8. apr 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly, bude dobre, neboj, budeš tehulka, mysli pozitívne a uvidíš, že budeš!!! Držím palčeky!!!
8. apr 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky tak som tam dala to foto z UTZ :slight_smile:
8. apr 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Chruminka, peknučké :wink: . Ani sa nenazdáš a budeš dávať do albumu novonarodené bábätká :wink: .
8. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrumi,sú nádhernéééééééééééééé :grinning:
Babatka sú celá maminka :grinning: :grinning:
8. apr 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,som tu dlhšie nebola,ale kukla som malé chruminčatá ,no super,držím všetkým palčeky
8. apr 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko pipinky,

chrumi,
to je parada. Aj ja chcem takeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Chrumi a uz sa ti aj brusko vyduva vsakze? :confused:

ja mam pocit, ze mne hej aj ked sa mi to zda akosi skoro ale aj svagrina mi povedala vcera ze tusim mi rastie.

chrumi dnes ti nabehol 11 tt . WAUuuuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile:
9. apr 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka :dizzy_face:

chrumi, krasne foto :slight_smile:
9. apr 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipinky :slight_smile:
Mayka také chute si mi včera narobila s tým melónom, dnes som si utekala kúpiť a teraz ho papkám :slight_smile:
Nie je zlý,ale nie je to ešte taký ten letný sladučký melón
9. apr 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky z marsu :grinning:

tak som vcera vydrhla cely byt a potom som sa celaaaaa vysypala no parada to bola :grinning: :grinning:

chrunik :grinning: su krasne tie babuliatka :grinning: a zda sa mi ze sme sa vcera minali rano na chodbe v GF :astonished:
9. apr 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aho sivusa :slight_smile:
aj ja mam chut na melon, ale stale odolavam, lebo viem, ze to este nebude to prave orechove.
ale kupila som si redkovku a ta bola mna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

och, nemas na hodou nejaku alergiu? zeby na upratovanie? :grinning:
9. apr 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky. No neviem ale ten moj melon chutil ako v lete uuuuplne sladucko a stavnato. .Dam vam typ kde ho kupit? :grinning:
Zachvilu ho idem dojest na obed domov.
Alergiu na upratovanie mam aj ja ale nevyhadzujem sa. :grinning:
9. apr 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kathy dens si kupim redkovku ertsvy chlebik a masielko a budem mat super veceru. mnam
9. apr 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kathy :grinning: :grinning: fuj ani mi nehovor neznasam umyvanie kupelne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: radsej okna ako kupelna :grinning: chvala bohu ale okna su v celku ciste a mozno aj tak nebudeme doma tak naco :wink:

baby a co dnes obedujete? nemam nic vymyslene ale skuste nieco vitaminove niaky ze ceaser salat alebo tak, som zase zacala zanedbavat to pol kila zeleniny/ovocia denne :pensive:
9. apr 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem papat. Ja si dam melonik. A asi roztek s niecim. Zasa nemam na nic chut. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, babulenky. Len vam chcem vsetkym zazelat krasne velkonocne sviatky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja sa mam dobre....som v 8. tyzdni /rovnako ako Mayka/.....zatial nemam ziadne tehotenske nevolnosti.
Pred tyzdnom som bola na ultrazvuku...."dutinka" sa zvacsila z 0,38 na 1,1 cm....takze vyzera, ze je vsetko v poriadku.... O tyzden mam ist na odbery a potom by som uz mala dostat aj knizku....tak sa velmi tesim.
9. apr 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lewica ahoj :grinning: to bola ale rychlovka :wink:
9. apr 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lewica, super :wink:
tesim sa s tebou.
tvoju story rozpravam kazdemu, kto straca nadej. ze ako si uz mala vsetko pripravene nma IVF a cakala na MS a nic. a uz si bola v tom. :grinning:
aj tebe krasne sviatky. hlavne vela pohody y a oddychu.
pa, :wink:
9. apr 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok