Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gabinkaa
11. nov 2010

@annamary27 ďakujem Ti, dúfam, že to embryjká alebo embryjko vydrží a hcg stúpne závratnou rýchlosťou, pondelok sa rozhodne

cherryl
11. nov 2010

@hiva zozbieraj peknú úrodičku 😉

hiva
11. nov 2010

@cherryl dik....posnazim sa 😀 😀 😀

inak baby.....Vam z Pregnylu nebolo trosku blbo??? ...mne je dnes nejak zle....normalne ma trosku napina 😖 ....snad to nebude OHSS a zajtrajsie OPU bude v pohode 😒

balinka
11. nov 2010

ahojte pipinky 😉 babulky su v brusku a teraz uz len cakat a verit,ze sa pekne zhryzkaju 😉 😉 😉

misselka77
11. nov 2010

@gabinkaa mala som 6, co je PK?

misselka77
11. nov 2010

@annamary27 Ajoj, dnes cinkli, som uz taka napata 😀 Zajtra o 8.30 idem na to.

gabinkaa
11. nov 2010

@misselka77 to je predĺžená kultivácia, embryjká nevkladajú na 2. deň ale až na 5. ja som tak mala minule, teraz som nemala PK, Teba sa nepýtali?

misselka77
11. nov 2010

@gabinkaa Aha, ano mala som PK. je tam vraj vacsia pravdepodobnost. No uvidime 🙂

gabinkaa
11. nov 2010

@misselka77 a kedy ideš na ET alebo si už bola?

misselka77
11. nov 2010

@gabinkaa dnes mi volali, ze zajtra mam prist na ET.

gabinkaa
11. nov 2010

@misselka77 super, tak držím palčeky, aby sa to vyšlo O.K. a embryjkám sa u Teba páčilo, to čakanie ET je dosť ťažké......

misselka77
11. nov 2010

@gabinkaa ja viem, to cakanie je na nevydrzanie, strasne som nervozna, Dakujem za povzbudenie, ja tiez tebe drzim palceky. Vkladali ti jedno alebo dve?

gabinkaa
11. nov 2010

@misselka77 ja už nemôžem vydržať do pondelka, dúfam, že hcg bude stále stúpať, že si to embryjko nerozmyslí alebo obidve, vkladali mi dve a bola by som rada ak by sa ujali obidve, Tebe budú koľko vkladať

misselka77
11. nov 2010

@gabinkaa Tiez mi budu vkladat dve, strasne si prajem, aby sa ujali obidve. A si PN, alebo chodis do robotky?

gabinkaa
11. nov 2010

@misselka77 prajem Ti aby Ti to vyšlo.......bolo by to super.....nie nie som PN, mám vlastné podnikanie, tak sa teraz viacej šetrím, ale troška pracujem, Ty si PN?

misselka77
11. nov 2010

@gabinkaa po OPU som isla na druhy den normalne do prace, ale teraz po ET rozmyslam ze pojdem na PN. Mozem sa opytat ako si to spravila s tym poloplnym mocovym mechurikom.

gabinkaa
11. nov 2010

@misselka77 jéééééj to bola katastrofa, doma som vypila čaj, po ceste som si na benzínke dávala čípok, lebo mi cesta trvá asi 1,5 hodiny, takže to by bolo dosť dlho podľa pokynov, tam som sa vycikala, zobrala som si z domu vodu tak som ju vypila, tak to bolo akurát, ale keď som ležala po ET, nemohla som vydržať, ešte že tam na tom kresle majú tú misku, tá mi veľmi pomohla, ostuda 😀

misselka77
11. nov 2010

@gabinkaa nejako to musim vyspekulovat 😅 Ale co by to bola ostuda 😒 Takze treba to pitie naplanovat tak, aby som nebola smadna, a aby sa mi ani nechcelo cikat. alebo tak nejak. no s tym cipkom tiez asi budem musiet niekde stat na pumpe. Toto inak su take sranda veci, co?

gabinkaa
11. nov 2010

@misselka77 veru sú, nie si z BA?

mychalkaa
11. nov 2010

@misselka77 Ahojcek 🙂 to s tym polopnym moc.mechurom nieje az taky problem, sestricka nam po punkcii povedala ako to spravit 🙂 A vraj stací ked tak hodinu a pol pred transferom sa vicikas a potom vypijes tak 5 deci vody...ja som tak spravila a bolo to v poriadku 🙂
Drzim vsetky palce nech to víde🙂
Ja uz mam po a v pondelok mam ist na krv,tak snad sa moje male dve pusinky chytili a pustia sa az za 9 mesiacov 🙂

misselka77
11. nov 2010

nie, nie som... dochadzam. Dnes sme tu tusim len my dve...prajem pekny vecer. Zajtra nieco napisem, ahoj

misselka77
11. nov 2010

@mychalkaa dik za kazdu radu... 😉 aj tebe drzkam palceky 🙂 gabinkaa @ idem sa psychicky pripravovat na zajtrajsok, majte sa krasne "pipinky"

gabinkaa
11. nov 2010

@misselka77 tak pekný večer, tak tfuj tfuj aby zajtra všetko dobre dopadlo........

annamary27
11. nov 2010

@misselka77 ahojky,držím na zajtra pästičky 😀 😀 😀 😀 😀 .Neviem či som to tebe už písala,ale ja som si kvoli zápche na dialnici dávala čípok rovno v centre a musela som sa tam aj po príchode vycikať,lebo som myslela,že pustím do gatí.Tak som hned po vycikaní vypila 4deci vody a asi za 15min som už ležala na sále.Nikto nič nekomentoval,nič ma nebolelo pri zákroku . 😎 😎 😎 máte aj nejakých mrazáčikov?

annamary27
12. nov 2010

@misselka77 o pol hodinku už máš babule v brušku,myslím na teba 😀 😀 😀 😀

misselka77
12. nov 2010

@annamary27 Ahoj, uz su v brusku 🙂 🙂 🙂 , aj som ich videla na monitore, robila ma Dr. Behunova. Tak teraz idem pekne odpocivat, aby sa pekne uhniezdili v mamickinom brusku. Je to taky zvlastny pocit... 😵

annamary27
12. nov 2010

@misselka77 juj,to som rada, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a čo mrazáčikovia,ostali nejaký? 😀 teraz si vlastne teoreticko-prakticky tehu 😵 😵 ,lebo máš embryjká u seba 😎 😎 😎

misselka77
12. nov 2010

@annamary27 Uz som na pocudovanie neni ani taka nervozna... A zostali nam 4 embrijka, ale este su zatial neni zmrazene, v pondelok po 11-tej volam embriologicke. Neviem preco ich nedali zmrazit uz dnes, som jej povedala, ze mam o to zaujem, povodne som jej mala zavolat zajtra, ale je sobota, tak az pondelok. Vy ste nemali mrazacikov, ked si teraz na 2. IVF?

annamary27
12. nov 2010

@misselka77 my sme nemali mrazákov,z 9tich napichnutých sa vyvíjalo 7 a v den ET boli 2blastocysty čo mi vložili ,ostatné sa vyvíjali pomalšie a na druhý den som mala volať či sa nejaké zmrazili a nič. ja za chvílku budem volať,že kedy mám prísť na kontrolu. 😉

annamary27
12. nov 2010

@misselka77 kontrola v nedelu o siedmej ráno 😀 😀 budeme musieť niečo vymyslieť,kde sa potúlame kým otvoria ochody,chceli sme aj čo to nakúpiť 😎 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre