Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nechsazadari
24. nov 2010

@misselka77 - ahojky, práve mi pred chvíľočkou volali. Zajtra o 9:30 máme vklad. Ty ideš myslím na druhú krvičku, že? Ak by sme sa minuli tak: tfuj, tfuj, tfuj aby bol zajtrajšok pre nás obe šťastný. Ak sa stretneme, tak vieš čo máš robiť! 😉 Potom ťa "popľujem" osobne 😝 😀 😀

demeeri
24. nov 2010

@misselka77 Držím palce. 🙂

demeeri
24. nov 2010

@nechsazadari Držím palce!!!! 🙂

nechsazadari
24. nov 2010

@demeeri - ďakujem krásne! 😀

misselka77
24. nov 2010

@demeeri dakujem, palceky vzdy povzbudia a potesia 😵

demeeri
24. nov 2010

V pondelok idem na ultrazvuk v 14.deň.Potom ma čaká vklad. 🙂 Zajtra ráno zavolám embriologičke,či sa nedá vybrať embriá skor na predlženú kultiváciu,ale asi nie. 🙂

lilinka81
25. nov 2010

@yeliel ahooj 🙂 ,tak zatial cakaam,zajtra krvicka 😲 ,...a ty ako moja ?

vejkasmejka8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hiva
25. nov 2010

@misselka77
@nechsazadari

drzim Vam palceky.....a dajte vediet, ako ste dopadli 😉....hlavne tebe Miska moc moc drzim palce 😉

annamary27
25. nov 2010

@misselka77 ahoj moja,dakujem za želania a držím ti na zajtra silno palce s tým hcg.aj si začala krvácať alebo len špiníš?Ja som v poho,vela ležkám,spim,čítam,počúvam rádiou a 😀 😀 😀 😀

annamary27
25. nov 2010

@hiva ahoj moja,juj je mi luto,čo tu čítam o negatívnych výsledkoch,držím palce do buducna,nech už sa rozhodneš akokolvek 😉 ale ked to bola len 1.krv,tak nehádž flintu do žita.

hiva
25. nov 2010

@annamary27 ...no bola to len prva krv, ale na tu druhu uz neverim.... 10 dni je podla mna uz dost, aby bolo HCG pozitivne 😒 ....ale tak prijemnemu prekvapeniu sa nebranim, akurat mu moc neverim ☹

ty len pekne oddychuj a staraj sa pekne o spendlicky, nech sa im u teba zapaci a nepustia sa ta minimalne 8-9 mesiacov 😉... drzim moc moc palce 😉...dufam, ze ty konecne prelomis tu smolu co teraz vladne v GynFive 🙂

misselka77
25. nov 2010

@annamary27 Dakujem za palceky na zajtra, spinim uz tri dni, ale nekrvacam zatial. 😒 Som zvedava na zajtrajsok, este stale verim, ze zazraky sa stavaju. nechsazadari nam o tebe dala vediet. vyzera to, ze je to na dobrej ceste, hned som sa potesila, ked si mala take skvele embrijka 🙂 . Tebe ked nevysiel ten prvy pokus, kedy si sa zacala pripravovat na 2. IVF. Teda prva konzultacia... atd. Vlastne vsetko od zaciatku ☹ ☹ ☹

misselka77
25. nov 2010

@hiva Ahoj moja, my sme teraz vlastne zasa na tom rovnako. Najprv sme zacali spolu stimulovat, sme si dodavali odvahu, a teraz nam obidvom vysla 1. krvicka negativne. A nemame ani ty, ani ja ziadnych snehuliacikov. Takze si musime drzat silno palceky...a nevzdavat dalsi boj! 😵 😵 😵

hiva
25. nov 2010

@misselka77 veru tak...snad to nakoniec spolu aj dobojujeme do uspesneho konca 😉....ci uz teraz, alebo v dalsom pokuse 😉 .....ja sa asi v pondelok po krvi rovno objednam na dalsiu konzultaciu a budem chciet, nech sa poda ziadost hned na dalsi pokus.... a potom hadam v marci bude moct byt druhy pokus 🙂 ....alebo sa nam dovtedy podari zazrakom aj prirodzene 😵 😵 😵

misselka77
25. nov 2010

@hiva 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annamary27
25. nov 2010

@hiva mysli pozitívne,ja mám z leta kočku,ktorá bola pozitívna až na druhu krv,dokonca aj krvácala a o 3mesiace už bude rodiť,takže pozitívne 😀 😀 😀 😀 😀

annamary27
25. nov 2010

@misselka77 moja,ked len špiníš,tak si kludne dávaj utrogestan zospodu,to len pri silnom krvácaní treba zapiť a zospodu je to vždy lepšie.

annamary27
25. nov 2010

@misselka77 koniec 1.ivf som mala 22.6. a na prvej konzultácii som bola 20.8. a kým nám schválili žiadosť bolo akurát tých 4-5 mesiacov,čo treba dodržať ako odstup kvoli telu.ale nemysli na takéto veci predčasne. 😉

hiva
25. nov 2010

@annamary27 dik za podporu.....flintu do zita nehadzem, ale nechcem sa moc upinat na tuto nadej, lebo potom budem o to viac sklamana 😒 ....ale tak v zazraky verim a dufam, ale spoliehat sa na ne neda 🙂

inak nevies, ci sa take nieco stavalo aj castejsie?

misselka77
25. nov 2010

@annamary27 OK zacnem zasa vkladat, ved to spinenie je uplne slabucke. Predcasne nechcem mysliet na take veci, len trosku informacii potrebujem. A ty si pri prvom zacala krvacat hned?

annamary27
25. nov 2010

@hiva nejak som po tom nepátrala,len čo sa prihodilo tej jednej v mojom okruhu kočiek,ktoré sme boli na jar na prvom ivfku.ale pozri sa v iných centrách chodia baby len na 14ti den,keby išli aj 10ti možno by sa tiež divili,že maju negatívne výsledky.

annamary27
25. nov 2010

@misselka77 ja som pri prvom krvácala na 10ti den po vklade,to bol aj moj normálny termín na ms a krvácala som velmi silno 2dni.

misselka77
25. nov 2010

@annamary27 no a ja som mala M dostat v utorok a presne v ten den som zacala spinit, a takto je to uz 3.den Tak uvidim este zajtra ako dopadne krvicka. Vcera mi pisala jedna kocka, co chodi do ineho centra, ze na 9. den zacala spinit, a na druhy den uz krvacala isla teda na krv, a bola tehu. Vselico sa stava...

ihlicka
25. nov 2010

@misselka77 ja som spinila na 8 den po vklade aj v ten den som mala dostat M a na 10 den mi z krvi zistili ze som tehula 🙂

misselka77
25. nov 2010

@ihlicka to je perfektne, tak prajem krasne tehulkovanie, mne zistili na 10. den, ze vysledok je negativny, tak na 14. den, teda zejtra, snad... uvidime 🙂 som velmi netrpezliva, ale stale verim, ze to mozno dobre dopadne.

yeliel
25. nov 2010

@lilinka81 drzim palceky silni silno..
ja som vo faze oddychu 😉 ale som definitivne na Antoslkej...tak po novom roku do toho parskneme a asi nasadim aj prednison aby sme zvysili sancu 😉
Nastastie sa mi cyto z IIIA zlepsila na II tak mame o problem menej. 🙂
pa 🙂

nat28
25. nov 2010

Ahojte baby, ak chcem ist na konzultaciu do nejakeho CAR-u, musim mat odporucanie mojej gynekologicky? Nechcem byt samoplatca, idealne ak by to preslo, tak cez poistovnu....tak ako to je?

alabu
25. nov 2010

ahojte kocky, potrebujem infosku 😉 tie co ste mali dlhy protokol, cca na kolky den od prveho dna mrchy ste mali zakrok (odber vajicok)? a potom je kedy vkladanie? a ked je predlzena kultivacia kolko je to dni? potrebujem si naplanovat nieco v praci tak aby som vedela 😀

alabu
25. nov 2010

@nat28 ahoj....odporucanie mat nemusis ale ak ti gynekolog robil nejake vysetrenia tak ho popros nech ti to da lebo ti potom v Car-e budu robit vsetko znovu....a to je strata casu...poistovna preplaca tri zakroky do veku 39 rokov. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre