• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

16. januára 2017 
@alabu aj mi ideme v utorok na krvičku,tak sa možno vidíme,ja bývam väčšinou prvá :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. dec 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kúpila som si med s materskou kašičkou.Ževraj je dobré aj na neplodnosť,obsahuje plno vitamínov a hormóny.Škoda,že som to neužívala doteraz.Možno by sa zvýšila šanca.Má sa užívať jeden mesiac,aby sa dostavil pozitívny výsledok na organizmus.Každý večer pred spaním jednu malú lyžičku.
4. dec 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri tak ty budeš mať sladké sníčky :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri ja som ten med tiez uzivala ale kazde rano na lacno.Tiez davam tomu zasluhu,ze sa nam to na treti krat podarilo a este som cvicila cviky p.Mojzisovej sama doma na spevnenie maternice.
4. dec 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 miláááááčkúúúúúúúúúúúúúúú objíííímámmmmmmmmmmmmmmmm Váááásss
už 2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: wau wau wau ...blahoželáme s celého srdcaaaaa
4. dec 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 ďakujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 opatrujte sa!!!a šetri sa moja !!!!!!!
4. dec 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinka dakujééééém za objatiaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 jej to je super, muselo to byt neskutočne krásne ked ti to povedali. moc moc ti držím pršteky aby bolo všetko už len OK, a na koľký pokus to vyšlo?
6. dec 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 GRATULUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vravela som Ti, ze to je uz tentokrat tutovka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. dec 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 dakujem,toto bolo naše druhé ET,pri prvom na jar to nevyšlo a ani mrazáčikov sme vtedy nemali,teraz máme aj 3zmrzlinky. :grinning:
6. dec 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. dec 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Som po KET. Vklad robili na operačke :slight_smile: potom sme ležkali 40min.Ukazovali mi aj vkladané embriá na monitore. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. dec 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri drzim mikulasskym embryjkam moc moc palceky :wink:
6. dec 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matiasko ďakujem
6. dec 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri gratulujéééém,tak nech sa pekne zahryzkajú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 Ďakujem.Myslela som na teba. Hádam aj mne sa to podarí.
6. dec 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, potrebujem infosku....dnes som bola na kontrole v GF a dalsiu budem mat asi v stvrtok alebo piatok...ako to riesite tie ktorym nema kto pichnut pregnyl? pretoze ak by som si v piatok potrebovala pichnut pregnyl budem na vianocnom vecierku v BA a teda neprichadza do uvahy aby som sla domov 20km od BA, dala si to pichnut susedke a potom naspat :grinning: :grinning: :grinning: ...lebo ak dobre viem pohotovost je len do 22:00....napadol ma centralny prijem v nemocnici...mate niekto s tymto skusenost? :grinning:
@annamary27...asi som ta tam dnes zahliadla....mala si cervene pruzkovane tricko? :grinning: len som bola v takom behu a ked som vysla uz ta nebolo :grinning:
@demeeri tiez drzim palce :wink:
7. dec 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 kedy ides na daľší test hcg?
7. dec 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu ahoj,nie-nie ,ja som bola na krvičke uplne prvá a mala som modrý rolák s čiernym dlorukávovým tričkom pod ním,asi okolo 7,30 sme už z GF odchádzali.
7. dec 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 ahoj,dnes som bola a po 14tej možem začať vytáčať GF o výsledok. :dizzy_face:
7. dec 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 ahoj. Ja mám endometriózu a aj PCO a boli sme na ICSI, lebo manžel má zlý spr. Nám to nevyšlo, mám za sebou 1xET a 1xKET 2 embryí a ešte máme dvoch mrazáčikov, po tie si ideme v januári.
Ja som estrofem normálne brala a nič mi z neho nebolo, že by sa endometrióza nejako zhoršila, takže tohoto sa vôbec obávať nemusíš :wink:
Budem vám držať palce, aby to všetko dopadlo // :wink:

@annamary27 :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 Držím ti palce!!!!! :slight_smile:
7. dec 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 tak nech je hcg čo najvyššie, a potom poprosím pár tehu vírusíkov :grinning:
7. dec 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 tak chvalabohu ze som nikoho neoslovila :grinning: ta baba by asi dost pozerala... :grinning: :grinning: :grinning: ale podla fotky by som povedala ze si to ty :grinning:
7. dec 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri
@zuzancek22 dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@alabu ja som taká dirty dancing brčula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 tak mas dvojnicku:slight_smile:))))))))))))))))
ako dopadlo HCG?

nemate nikto info ohladne tej injekcie?
7. dec 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu ja som si tam raz dala pichnut :wink:
a nerobia s tym problem vsak mas doporucenie na pichnutie :wink: aspon v Gyn Fiv ho davaju ak nie vypytaj a kludne mozes ist pichnu ti ho :slight_smile:
7. dec 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu hcg dopadlo zle,krpci to vzdali :frowning2: :unamused: :angry:
7. dec 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok