Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

alabu
8. dec 2010

@annamary27 ahoj...co to citam? ☹ to sa moze stat ze po 10 dnoch je to OK a po 14 nie? no "super" ☹ citam ze si si poplakala a chce sa mi tiez......je mi to luto aj ked to ti asi nepomoze, viem ze ked mne povedali 4x po IUI ze nic som prve dva razy vravela ze ideme dalej a potom som uz len plakala..a slova utechy su fajn ale nepomozu...a kedze niekedy bud tyzden mam aj ja IVF tak dufam ze na krv pojdem po Vianociach lebo to budu asi tazke Vianoce ☹ trosku sa obavam ze ako nam to pojde lebo mam pocit ze mi vajka nerastu ako cakali po stimulke pri IUI...zase mi zvysili davku pregnylu...uz pomaly zacinam panikarit ☹ tak v piatok uvidim...
@ericka007 v akom si stadiu stimulky? mozno sa stretneme 😉 ja mam v piatok kontrolu, dufam ze poslednu a bud cez vikend alebo zac. buduceho tyzdna mam "zakrok".

annamary27
8. dec 2010

@alabu dakujem 🙂

kikus77
8. dec 2010

@annamary27 diky,
Ja tiez zvazujem tu vceliu kasicku, vela bab o nej pise a najviac preferuju od forever living, posielam link: https://www.foreverliving.com/marketing/Page.do...

smejko
8. dec 2010

@annamary27 ten medik, volala som s kamoskou, este ho má trošku doma a je od fy Robínia malacky

annamary27
8. dec 2010

@smejko dakujem za info 😉

ericka007
8. dec 2010

@alabu
Ahoj. Ja som bola v pondelok na kontrole a dr. mi povedal že to vyzerá ok a na budúci týždeň by som mala isť na zákrok. Zajtra mám ísť na druhú kontrolu tak uvidíme.

alabu
8. dec 2010

@ericka007 ja mam kontrolu v piatok...tak sa mozno na zakroku stretneme..ak by nie, drzim palce 😀

ericka007
8. dec 2010

@alabu
Ďakujem. Ja sa zajtra ozvem ako som dopadla na kontrole a spýtam sa dr. na kedy ten zakrok vidí presnejšie. Tiež držím moc palce 🙂 🙂 🙂

solinka
8. dec 2010

@annamary27 ☹ ☹ veľmi ma to mrzíííí 😒 nechápem 😒
veľa síl aj naďalej mojka 😉 posielam ti objatie ..... 😒 🙂

annamary27
8. dec 2010

@solinka nechápem ani ja 😒 dakujem.zajtra ideme s mm k liečitelovi a mrazáčikov necháme zatial tak. 😵

gabinkaa
8. dec 2010

@annamary27 to je mi veľmi ľúto, že Ti to nevyšlo, držala som palce, aby sa šťastíčko na Teba usmialo s plným priehrštím, ja sem už málo chodím, lebo sklamanie bolo veľké, ale čítala som, že idete s mm k liečiteľovi, môžem Ťa poprosiť o kontakt? myslím že to stojí za úvahu vyskúšať, držím palce, aby si to rýchle prekonala

annamary27
8. dec 2010

ahoj,dakujem ti 😉 ,kontakt na liečitela v Nitre :0905275450,ale meno neviem,ja sa čudujem tomu mojmu mm,šak bol u neho 4krát a meno mu nevie,ale so spermiogramom mu pomohol a pomohol aj veľa párom.

demeeri
8. dec 2010

@annamary27 Materskú kašičku som si kúpila v predajni s bio potravinami.Ale dá sa objednať aj v internetových zásielkových obchodoch.Mne to odporučila mama.Ináč som o tom už počula,ale som doteraz nevenovala tomu pozornosť.Odteraz však budem papať.Med aj tak mám veľmi rada! A je to vynikajúce aj na krásu a mladistvý vzhľad. 🙂 🙂 🙂

annamary27
8. dec 2010

@demeeri ja som si ju dnes kupila v Bille,neštudovala som ktorá je naj.Mali tam 1druh a v návode napísané,že 1čaj.lyžičku dvakrát denne.Hned som si ju aj s manželom šupla a budem nám ju dávkovať ráno a večer,je to dobré aj pre chlapov. 🙂 🙂 🙂 🙂 a fakt to chutí,mnam,dala by som si aj viac.hi hi

demeeri
8. dec 2010

@annamary27 Ten liečitel čím lieči?Bylinky,čaje alebo pod.?Povedali ti v Gynfiv príčinu,prečo asi sa nepodarilo? Mne nikdy nič nevraveli,preto sa pýtam.Ja by som chcela vedieť príčinu. 😒 Som rada ,že sa nevdávate a idete ďalej do ďalšieho boja.Držím ti palce. 🙂

demeeri
8. dec 2010

@annamary27 To naozaj? 😲 V Bille? 🙂 Tak skočím hneď .No ja beriem iba raz denne.Tak to bolo písané na letáčiku.

annamary27
8. dec 2010

@demeeri tak minule mi dokina vravela,ked sme prišli na konzultáciu ohladom 2.ivf,že pri prvom nevie prečo to nevyšlo,proste je to tak ,taká je príroda,že ked je niečo zlé tak to vyradí a možno nebolo embryjko už v poriadku tak ho telo odmietlo.Ja si myslím,že vždy lepšie takto ako v niektorom mesiaci či týždni,či nedaj Bože pri pôrode.
Ten liečitel ťa premeria a potom si tvoje telo vyberie liečiky,ktoré vyzeraju ako homeopatiká,my tomu hovoríme šušníky. 😀 😀 😀 😀 😀

annamary27
8. dec 2010

@demeeri možno máš koncentrovanejší druh 😕

demeeri
8. dec 2010

@annamary27 Je tam písané,že je 30 g mede 1 g materskej kašičky. 🙂

annamary27
8. dec 2010

@demeeri ja mám písané,že jedna čajová lyžička obsahuje 50mg materskej kašičky.

demeeri
8. dec 2010

@annamary27 Tak to je jasné.Je to menej o polovicu. Vieš,teraz ,keď si písala tú zlú správu,všetko sa mi vidí také neisté. 😢 Bojím sa. ☹ Ja už si nedávam nádeje. 😢 Ak tebe to nevišlo...veď si taká pozitívne naladená! Som si bola istá,že tebe to určite vyšlo.Som z toho strašne mimo. 😢 ☹

annamary27
8. dec 2010

@demeeri moja,nebuď z toho mimo 😠 ,pekne mysli pozitívne,hladkaj bruško,rozprávaj sa s nimi,čítaj rozprávky a teš sa ,že ich máš v brušku. 😵 😵 😵 😵 a šetri sa.možno je u mna nejaký pes zakopaný alebo nebol ešte ten správny čas,vraj nám veštica vyveštila,že teraz nám to nevyjde a až na jar a budeme mať viac ako jedno mimi. 😀

demeeri
8. dec 2010

@annamary27 Jééj,naozaj ti to vyveštila? 🙂 Tak budete mať dvojičky!!!

solinka
9. dec 2010

@annamary27
nepochopím kao ti možu povedať že si tehotná a o 4 dni že nie si tehotná 😒 troška zahrávanie 😠
ale teší ma že sa tu pozitívne ladíte ....len sa ladte 😀 pomáha to 😎 😎

ericka007
9. dec 2010

@alabu
Ahoj. Moja, dnes som bola na kontrole a zajtra mam prísť zasa. Takže sa asi stretneme 🙂 Nevieš koľko kontrol sa musí absolvovať?

demeeri
9. dec 2010

@solinka Tak čo povieš na moj story: bola som na Hcg teste u nás doma.Poslali to do labáku do NZ.O tri dni ešte stále nemám výsledok.Sesrička telefonuje do labáku.Nadiktujú jej výsledok,že som tehotná.Sama som tomu neverila,spravila som domáci test.Negatívny.Rovno som išla pre výsledok do labáku do NZ.Na papieri bol moj pozitívny výsledok.A ešte tomu pekne vysoké Hcg.Telefonovala som do Gynfiv,sesra nechcela tomu veriť.Zdalo sa mi to také čudné,že som išla za mojim gynekológom a spravili sme ešte raz test Hcg.Tentokrát bolo negatívne.Ževraj to bola chyba počítača v labáku. 😒
annamary27 mohla mať najprv vysoké Hcg,potom však to začalo klesať.je to možné.

matiasko
9. dec 2010

@demeeri
@solinka ano je to mozne ,lebo ak sa embryjko prestane vyvyjat,tak aj HCG prestane rast a klesa ☹
tak preto 😒

pici
9. dec 2010

baby.. mam taku otazku... aky je optimalny pocet embryiok ktore vkladaju pri IVF?

ericka007
9. dec 2010

@pici
väčšinou sa vkladajú dve 🙂

pici
9. dec 2010

@ericka007
a daval si niekto aj jedno? ci?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre