Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ericka007
15. dec 2010

@alabu
Ahoj moja. Ja mám ešte bolesti v brušku ale je to lepšie ako to bolo včera 🙂 🙂 a predvčerom ani nehovorím 😀 Ja by som skôr išla v piatok a celý víkend oddychovala ale jeden deň hore dole 🙂 Veď zajtra si dáme vedieť ako sme dopadli. Myslíš že nám povedia zajtra či sa udržali všetky a ak nie tak koľko sa drží?

alabu
15. dec 2010

@ericka007 ja myslim ze povedia ze kolko...minimalne ja sa urcite opytam...vsak predpokladam ze ak ostanu viac ako 2 tak ze nam povedia ze ich zamrazia...myslim 😀
ale jasne jeden den hore dolu...len som si chcela v piatok ozdobit stromcek 😀 to su plany, co 😀 😀 😀

balinka
15. dec 2010

@alabu ja som mala o 11tej,aj tebe vkladali v pondelok?

alabu
15. dec 2010

@balinka jaj tak to sme sa nevideli..to ja som sa v tom case v stacionari preberala z narkozy 😀 bola som na OPU 😀

ericka007
15. dec 2010

@alabu
Ani mi nehovor. Ja práve vyrábam ozdoby pretože som si povedala že tieto vianoce chcem mať stromček ozdobený v štýle starých mám 😀 A ak ostanú tak nám ich určite zmrazia 😉 🙂

alabu
15. dec 2010

@ericka007 😀 😀 😀 vidim ze sa snazime kadeco stihnut 😀 😀 😀

rastak
15. dec 2010

@alabu bambulky, tak nech Vám to výborne dopadne..... veľa šťastia a ďakujem za odozvu. 🙂

ericka007
15. dec 2010

@alabu
veď jasnačka 🙂 Od piatka alebo soboty si chcem len hladkať bruško a prihovárať sa, aby ma embrijká nechceli opustiť 😀

alabu
15. dec 2010

@ericka007 mam presne rovnaky plan 😀 😀 😀

@rastak dakujem za obidve 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mima263
16. dec 2010

čafte,
omylom som klikla na Vašu tému, ale čítam že chcete hladkať brušká ... Minulý týždeň ma v nemocnici (moje tehu po KET skončilo spontánnym potratom) zdrbali, že ani náhodou nemám chytať bruško, hladkať atď. Maternica vraj na to reaguje takým sťahom, či ako to nazvali. Vraj sa to fakt nemá robiť. Predtým som o tom nepočula. Držím palce

annamary27
16. dec 2010

@mima263 zaujímavé,dakujeme za radu 😉

demeeri
16. dec 2010

@mima263 A ja som to tiež počula od mojej tehotnej kamarátky.Niekomu dokonca lekári zakázali,aby muž hladkal matkin brucho.

mima263
16. dec 2010

@annamary27 @demeeri baby tak ja som z toho bola dosť prekvapená. Celý čas som si držala bruško, hladkala ho. Od začiatku som mala nižšie hcg, ktoré síce stúpalo ako má, ale potom prišlo krvácanie a bol koniec. Vraj to sa to po KEt-kách stáva, ale aj tak ... Ak budem mať nabudúce šťastie a nájdem // bruška sa už nebudem dotýkať

annamary27
16. dec 2010

@mima263 ked tak rozmýšlam,ja som si tiež hladkala bruškomhlavne ,ked som mala nejaké bolesti,tak ked skočíme na Ket v novom roku,budem múdrejšia.Prečo nám nemôžu povedať všetko čo by sme mali vedieť a dozvedáme sa to už po ,,funuse,, 😝

@demeeri aj ten liečitel u ktorého som bola vravel,že má z tých centier niekedy pocit,že vedia,že by nás mali poslať do prava,ale pošlú nás do lava a tak to aj potom dopadne. 😠
Inak ako sa máš? 😉

alabu
16. dec 2010

@mima263 to vazne? to co je za info? to som este nepocula....tak ok...ani sa ho nedotknem...aj ked to neviem ci sa da...ale co...vsak asi ani nebudem mat nejako cas ...ako mne povedala dr. Behunova, ak nie je fyzicka namaha ani zostat doma okrem toho dna kedy je vkladanie netreba....clovek na to aspon zbytocne nemysli, skor mu prejde cas a ked sa to ma chytit tak sa chyti aj keby co 😀

balinka
16. dec 2010

a dosla nam 100 % vcelia materska kasicka 🙂

ericka007
16. dec 2010

@alabu
Ahoj. Tak ja idem zajtra na 8-smu🙂 Ty uz vies?

balinka
16. dec 2010

@ericka007
@alabu drzim Vam palce,aby sa embryjka pekne zahryzkali a uz sa nepustili 🙂

ericka007
16. dec 2010

@balinka
Dakujem🙂

demeeri
16. dec 2010

@balinka Ja mám med s materskou kašičkou.Videla som aj 100% matersku kašičku,ale to sa mi nejako nepozdávalo.Myslím,že by som nevedela odhadnút dávku.Nechcem sa zasa predávkovať.Ani nie je vhodné pre tehotné a pre malé.Tak asi može mať aj vedľajšie účinky z predávkovania...

demeeri
16. dec 2010

@mima263 ja si myslím ,že je to prehnané.Je to iba mýtus.Blbosť.Neboj sa,nič sa ti nestane.

demeeri
16. dec 2010

@annamary27 Vieš,ja si to myslím od začiatku,ako som sem začala chodiť.Akoby im išlo iba o prachy,nie o to,aby sa nám to čím skor podarilo... 😒Ďakujem za otázku,mám sa fajn.Ako vždy.nikdy žiadne ťažkosti som nemala.Dokonca ami pri OPU,ani keď som si pichala hormóny.Sa sa mám vždy rovnako.Som šťastná.Máme už svoj vysnívaný bytík na dosah.Dnes nám schválili hypotéku.Zajtra to ideme podpísať,a byt je náš. 😅 😀 😀 😀 😀 😀

demeeri
16. dec 2010

@alabu
@ericka007 Držte sa baby!

balinka
16. dec 2010

@demeeri je tam odmerka,takze predavkovanie asi nie.a niektora je vhodna aj pre tehotne 😀 😀 😀

demeeri
16. dec 2010

@balinka Naozaj?A to ako? Podľa čoho sa to rozlišuje,či je vhodná alebo nie pre tehotné?

balinka
16. dec 2010

@demeeri neviem,ale su aj take aj take 😲 mozno,ze to zalezi od koncentracie,ale ked budes tehu,mozes to aj skonzultovat aj zo svojim gynekologom 😉 ci to mozes papat

ericka007
16. dec 2010

@demeeri
Ďakujem 🙂

annamary27
16. dec 2010

@demeeri ja som minule skoro hodila tyčku po tej kašičke,spominala som,že ja som mávala ťažkosti po mede,ale zatial kašička bola v pohode,len ked som si u našich dala guláš a potom som si doma na to dala kašičku,juj juj juj, zrazu sa mi začali tvoriť sliny vo velkom množstve a ja som hodila šprint na WC,ale chvalabohu som nič nevyvrátila,stačilo pár pľuvancov 😀 .Ja od kedy som tu kašu kupila v Bille,odvtedy novu nedostali,asi sa budem musieť pozrieť po inom zdroji.

ericka007
16. dec 2010

@alabu
Moja dúfam, že je všetko ok 🙂 Ak sa zajtra nestretneme tak ti držím palčeky 😀

alabu
16. dec 2010

@ericka007 tak sa vidime..aj ja idem na 8mu🙂)))))))))))))))))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre