• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

25. marca 2017 
@demeeri dakujeme :grinning:
16. dec 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 neboj vsetko je OK, bola som svoje telo pripravit na zajtra :grinning: :grinning: :grinning: vianocne trhy, ciganska....co dodat, uzasne :grinning:
16. dec 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu
To je supéééééér :grinning: Aj si sa pýtala koľko sa ich drží?
16. dec 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka dakujeme....dame po vianociach info ze co a ako :grinning:
16. dec 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 no kedze som sedela v office....tak som sa len potisku opytala ze ako to vyzera....tak som dostala odpoved ze uvidime zajtra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty vies?
16. dec 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu
Nenabrala som odvahu :frowning2: Dúfam že čo najviac. Dnes som sa rozprávala s jednou známou o tom hladkaní bruška čo som sa tu dočítala. Ona mala problémy s maternicou mala ju padnutú. Bola u bylinkárky, a tá jej vravela že hladkanie bruška vplýva na maternicu tak že padá dolu a hladkanie podbruška že stúpa nahor. Neviem čo je na tom pravda tak pre istotu sa ho ani nechytím.
16. dec 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 asi by ti aj tak nepovedali :grinning: ....lebo povedala nieco v zmysle ze sa to uvidi az zajtra :grinning: a stym bruskom suhlasim...ja budem na tom rovnako :grinning: :grinning: :grinning: musime sa niecim zamestnat aby sme sa na to prilis nesustredili :wink: a 27 sa vidime na krvi :grinning:
16. dec 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu dufam,ze 27 budeme tehule :wink:
16. dec 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu
OK :grinning: Zajtra sa necháme prekvapiť :slight_smile: Dúfam že ma nenechajú ležať na niečom takom ako naposledy :angry: pretože všetky čo sme tam boli si dali PK, tak si myslím že sa tam zasa stretneme :slight_smile:
16. dec 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 teraz tusim budes lezat este na horsom...mylim ze rovno na koze :grinning: tak zajtra... :wink:
@balinka budeme :wink:
16. dec 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu
@ericka007 ahojte kočky,vy pojdete na testíky 27.12?krásny den,môj den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak čakám samé dobré správy,aby som Vám mohla pripiť na zdravie a šťastie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky dostala stie niektorá aj o 10 dní skôr menzes?bo ja na prekvapenie som mala mať až 25.12. a prišiel už včera?
17. dec 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu
Ahoj. Tak dopadlo to zatiaľ dobre :grinning: Zo šiestich sa udržali všetky :grinning: :grinning: Dve embrijká sú už v brušku a na ostatné si mám zavolať v pondelok a ak sa neprestanú vyvíjať tak ich zmrazia :slight_smile: Dr. čo mi robil ET bol fakt super :wink: Po rozhovore s embriológom ma poslali na stacionár kde ležali štyri baby ktoré práve čakali na OPU. Takže skús uhádnuť kam ma dali ležať po zákroku na 20min? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A ako sa darilo tebe?
17. dec 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary
Ahoj. Prvá krvička je 27-ho takže dúfam že ten deň bude naozaj krásny :slight_smile: aj keď najkrajší bude ak to potvrdia druhý krát :grinning:
17. dec 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 ahoj...u nas rovnako,z 5 sa nam delia 5...dve su u maminky a tri do pondelka nechaju delit sa :grinning: doktor bol zlaty...to je Harbulak...super ze ukazali kde ich mas vlozene....aj ti povedali kolko su bunkove?
s tym lehatkom to je sranda :grinning: no tusim ti je sudene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som lezala v tej miestosti kde robia IUI...som tam normalne zasala :grinning: hlavne ze som ti vravela ze na mna diazepam neucinkuje :grinning:

@annamary27 ty mas 27 nejaky sviatok?..tak to bude pre nas kazdopadne krasny den....ale silvester bude este krajsi...dufam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu
Embriolog. mi povedala že štvorbunkové. Aj oddychuješ? Nie že by som sa namáhala ale bola som so sestrou na nákupoch pretože sa mi nechce len tak ležať a nič nerobiť :slight_smile:
17. dec 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 ja som dosla domov a zaspala som do 14:30 :grinning: mne hovorila ze 2 mam 14bunkove a tri 12bunkove.dnes budem len doma urcite ale zajtra uz normalne fungujem :wink:
17. dec 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu
môže byť že som jej aj zle rozumela. Ja som sa skôr sústredila na to aby mi oznámila že sa aspoň nejaké udržali :slight_smile:
17. dec 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 jasne..tiez myslim...4bunkove by bolo malo po tolkych dnoch...ja si zase velmi nepamata co mi vravela ked ma prisla prebrat a doniesla mi spravu...zaregistrovala som len slovo chripka...ziadne lieky a rontgen :grinning:
17. dec 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu 12 a 14 bunkove...fiiiiiiiiha,dobre si rozumela? :astonished: :astonished: :astonished:
17. dec 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka ano..preco?
17. dec 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu
Na mňa ten diazepam má asi opačný efekt. Som plná energie a vôbec sa mi nechce spať. Mne vravela sestrička že tú správu mám nosiť stále pri sebe a ak by sa mi niečo stalo aby ma liečili ako tehotnú.
17. dec 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu lebo som to tu este nepocula,8 bunkove je blastocysta,aspon tak tu baby pisali...ale 12 a 14... :astonished: :astonished: :astonished: mozno sa mylim :unamused:
17. dec 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 jaj...no super:slight_smile:)))))))))))))))))aspon viem...toto som nejako neregistrovala :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka tak co ti poviem...je mozne ze som zle pocula? ako nehadam sa :sweat_smile: ...diazepam robil somnou dnes divne veci :grinning: :grinning: opytam sa v pondelok... :grinning:
@ericka007 tak nakoniec si ty pocula asi dobre..a nie ja:slight_smile: ze mame 4 a 2bunkove :grinning:
17. dec 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu fakt neviem,ved uvidis,dolezite je,aby sa uchytili :wink:
@ericka007 dvoj a stvor je ok,tak pocula si dobre :grinning:
17. dec 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu
Mne presne povedala že dve mi vložia a ostatné sa pomalšie vyvíjajú, tak som sa hneď zľakla a pýtala som sa či po vklade je veľké riziko že sa prestanú vyvíjať a ona povedala že tie čo mi vkladajú sú také aké po štvrtom dni majú byť ale tie ostatné si chcú byť istý predtým než ich zmrazia. Veď v pondelok sa dozvieme. Ale ja si myslím že keď tie naše embrijká toho už toľko zvládli tak určite budeme počuť dobré správy :slight_smile:
17. dec 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka jasne...hlavne nech sa drzia :grinning: lebo co som citala tak baby bez PK mali okolo 4 buniek...ale OK, v pondelok zistime :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 mne povedala ze nie vsetky sa musia delit rovnako rychlo...ze to nic neznamen...takze tak to beriem a inu moznost ako uspech si nepripustajme :grinning:
17. dec 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu
No vidíš a to zasa nepovedala mne. Ešte že chodíme spolu a vzájomne si dopĺňame infošky :grinning:
17. dec 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok