• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

23. septembra 2017 
@balinka
Aha. Tak to som nevedela. Ale asi zavisí aj od dávky akú si pichneš či nie?
19. dec 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 urcite to zavisi od davky :slight_smile: budeme tehu a hotovo,ved su vianoce :wink:
19. dec 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka
jasnéééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 prave som volala s kamoskou ktora ma termin porodu 24.12 :grinning:

@balinka tak teda ako? 2 tyzdne po vpichnuti pregnylu sa moze ukazat..potom by to uz malo byt OK a test by mal cosi ukazat?
19. dec 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka presne:slight_smile:))))))))))))))))
19. dec 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu moze pregnyl skreslit testik,ale to nebude tvoj pripad :wink: mysliet pozitivne :wink: :wink: :wink:
19. dec 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu
To je aké dobré, že dieťatko priamo pod stromček :slight_smile:
19. dec 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 vsak..uzasne...kebyze sa mala narodi na Vianoce tak 27 ich pojdeme pozriet do porodnice :grinning:
19. dec 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka tak zeby som aj ja testla? doparoma baby ste ma nakazili :grinning:
19. dec 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu
práve čítam tému http://www.modrykonik.sk/forum/tema/pregnyl-ako-dlho-v-moci/
a po 11až 13tom dni je to už viditeľné .Takže vo štvrtok to asi risknem.
19. dec 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 tak ja si kupim test tiez a uvidim ci naberiem odvahu :grinning:
19. dec 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu
Ok. Na dnes končím bo zajtra treba ísť do práce. Po piatej sa ti ozvem ako som dopadla v GF :grinning:
19. dec 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 ok...papa :slight_smile:
19. dec 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som tu nova a mam strach, v piatok som bola na transfere a už dnes ma bolí brucho ale hlavne ma to pichá len na jednej strane, mám obavy či to nieje mimo maternicové je aj toto možné??Prosím poradte mi dakujem
19. dec 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belusa ahoj,len sa neboj,ked sa mimi zahryzkáva do sliznice tak to niekedy bolí,možeš mat pocity ako ked máš dostat mrchu.Ja som dokonca aj špinila a bolo všetko ok :slight_smile: len si pekne hladkaj bruško,oddychuj a neboj,všetko bude ok :slight_smile:
19. dec 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem si zlatá a aj ked to bolí len na jednej strane?Ja už som bola mimo maternicovo preto sa bojím...
19. dec 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belusa kočky tu nedávno písali,že vraj sa bruško nemá hladkať,lebo to vyvoláva nejaké sťahy.
19. dec 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri drzim ti palce a cakam pozitivne spravicky :wink:
20. dec 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 my hladkáme bruško od začiatku :wink:
20. dec 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 ahoj, no ako si dnes dopadla? dufam ze lepsie ako ja :frowning2: nase vajka sa v GF prestli delit :frowning2: s tymto som vobec nepocitala..tak ma to dost vzalo...aj som si poplakala a teraz uz len dufam ze tie dve v brusku sa budu drzat...dnes ma zacalo brucho boliet ako keby som mala dostat mrchu...tak teraz neviem...viem ze to moze byt priznak zahniezdenia, stale dufam...ale pocut v telefone zle spravy je uplne hrozne a preto som sa rozhodla ze den pred krvickou testujem...nech som na zle spravy radsej pripravena..a ak by boli dobre budem stastna :wink:

@belusa vitaj medzi nami...tak si bola na transfer ked mi s ericou...bola si na OPU v pondelok v GF?

@zufalka a ty uz mas potvrdeny pozit. vysledok?
20. dec 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belusa ahoj ja som bola 2krat na iui a na treti sa to podarilo.nechcem ta strasit ale aj mna bolela strasne lava strana a v siedmom tyzdni po strasnych bolestiach mi na pohotovosti zistili mimomaternicove a dnes som uz bez laveho vajcovodu a asi tyzden po operacii.drzim ti palceky a dufam ze toto nebude tvoj pripad.ahoj
20. dec 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu
Ahoj moja. Strašne ma mrzí že to vzdali :frowning2: , ale neboj nič tie čo máme v brušku sú poctivo vybraný géniovia :grinning: . U mňa to dve vzdali a dve mi ešte zmrazili, ale ja verím že ich tak skoro potrebovať nebudem :slight_smile: No a napokon to musí vísť, veď s kým si budem dopĺňať infošky, veď obe sme nováčikovia v materstve :grinning: :grinning:
20. dec 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu je mi to luto,ze snehuliacikovia to vzdali :frowning2: ale najvacsich bojovnikov mas predsa v brusku :wink:
20. dec 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm mi zakazal kupit si,co i jeden test,fnuk :frowning2: urobim to potajomky :grinning:
20. dec 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 jeeej, super...tak ich mas tusim 8 ze? vyborne..tesim sa s tebou....dufam ze ich nebudes potrebovat ale ak by nahodou ano, tak budem drzat palce :wink: a neboj nic...pisat budeme dalej...potom budes radit ty mne ak by si ma predbehla :grinning:
ja som sa uz ukludnila, mm mi spravil naladu aby som nesmutila a prave mi dava do stojanu vianocny stromcek tak sa idem vysantit :grinning: zial mam bolesti ako na mrchu tak sa pomaly zmierujem s tym ze asi nic z toho, kazdopadne si test kupim a ked mrcha do 26 nepride tak si ho spravim...po tom telefonate mi to prislo tak strasne luto :frowning2: musim byt pripravena a hotovo :grinning:

@balinka tak nakupuj natajnasa:slight_smile: kedy budes testovat? uz vo stvrtok?
20. dec 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu
Nie sedem, ale aj tak stále verím že ich nebudem potrebovať. Ja zatiaľ necítim nič ale mrcha má prísť zajtra. Tým že sa mi to posunulo o 5dní tak je možné že príde až v nedelu. A ty by si ju mala dostať niekedy teraz?
20. dec 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu chcela by som vo stvrtok,to budem desiaty den,ale nervy mi uz pracuju na plne obratky :astonished:
20. dec 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 ja by som mala dostat tak stvrtok-piatok....tak neviem :unamused: to je vyborne ze nic necitis....mne bolo rano zase na vracanie...som si musela v aute otvorit okno :fearful: ....tak mam z toho take divne pocity :unamused:
20. dec 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka mi hovor :grinning: a to som si myslela ze pohoda...mam za sebou 4xIUI a vtedy som to vobec tak neprezivala....ale teraz ked si predstavim ze som si pichala 28 dni....tak ti poviem ze opakovat sa mi to nechce :cry:
20. dec 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu
Neboj všetko dobre dopadne a to že ti býva zle a bolí bruško, veď každá z nás je iná to nemusí ešte nič znamenať a ani neznamená. Veď sme nejaké bojovnice :grinning: takže embrijká majú po kom byť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. dec 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok