Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katherinesand
14. apr 2009

babulka, to nie je daleko, supis, urcite vyskusam 😉 napises mi potom do ip adresu a meno? dik.
a este mam otazku.
meskala ti babulka, po neuspesnom ivf MS? myslim ten dalsi mesiac. lebo ja uz mam 5 dni meskania.
tak neviem
😒

mayka
14. apr 2009

luly, ty nasa kaca. SI pozitivna a basta. 🙂 Keby sme sa aj spoznali dnes taaak by som ta poplula.... 😀

luly3
14. apr 2009

mala si šaty????

babulka123
14. apr 2009

katka.. nooo ked som bola negativ tak mi chodila ako hodinky presne , stale, ziadne meskanie...
takze..nooooo ak mas byt z coho moze byt, vela bab tak ostalo, lebo boli este nastimulovane hormonmi.. sak skus test..

a adresu poslem ..

luly3
14. apr 2009

že žlta 😀 😀 😀 😀 😀 ja som žlte nemala ništ

zukrik
14. apr 2009

Mayuška super,len sa pekne opatruj 😀
Kedy ideš svojej gyn. teda vlastne na poradnu?

zukrik
14. apr 2009

Kathy,možno si už tehu 😀 😀 😀

mayka
14. apr 2009

luly nemala som saty. mala som tmavomodre rifle, cierne triko a sedy kabatik kratky. A odchadzala som odtial vyskerena ako orech

mayka
14. apr 2009

zukikbuduci tyzden vo stvrtok som objednana k obvodnej gynekolozke. Takze mimi znovu uvidim. 😀 O tyzden vacsie.

mayka
14. apr 2009

kathy bodaj by si bola tehu 🙂

babulka123
14. apr 2009

mayka hehehe tak to si viem predstavit ako si sa skerila.. asi ako kazda

katherinesand
14. apr 2009

babulka, dakujem 🙂

no asi urobim test zajtra. ale ja uz som dost skepticka, takze stale mylsim, ze je to nieco ine.
ani sa mi nechce verit, ze by som mala take stastie 😔
a ani prsia nebolia. ale vobec. a to ma pred MS stale bolia. teraz nic. len take tlaky v podbrusku, ziadna bolest, skor take neprijemne, az uplne dolu ako mam nohavicky.
😒

och
14. apr 2009

mayka a vsimla si si taku strapatu ospatu kocku opretu v rade o stenu na odber, ako si cita knizku 😉

zukrik
14. apr 2009

Mayka,ja idem budúci štvrtok do GF 😀

luly3
14. apr 2009

mayka tak to som ta nevidela ☹
och aj ty si tam bola????

mayka
14. apr 2009

babulka, ved kto by sa aj neskeril potom vsetkom. hehe 😀
och ty si tam bola tiez? nevsimla som si . Ja som bola taka vystresovana ze len aom cumela na tie dvere a opakovala si to moje cislo podla ktoreho volaju aby som to nepresvihla. Skoda rada by som s tebou pokecala. Ale v tom prfile si taka malinkata .... 😀
Ja som sedela.

Zukrik tak buduci stvertok bude tiez dobry den. 😉

och
14. apr 2009

luly hej 😀 😀 nema mi kto pichat menopur tak chodim k nim 😀 😀 nebodaj si stala predo mnou 😀 ja som bola dost neskoro asi o 8:15

luly3
14. apr 2009

asi nie ja už som bola na ceste domou o takom čase 😅 😅 😅

och
14. apr 2009

mayka ja ani nemam pamat na tvara, takze vsade kam pridem mam strceny nos v knizke, a ked ma niekto spozna tak sa tesim a nevyrabam trapasi 😀 😀 zivot ma naucil 😀 😀

jujuju
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
och
14. apr 2009

ja som dnes zaspala 😀 😀 preto tak neskoro 😀 😀 😀

mayka
14. apr 2009

och ani ja si nepametam tvare. Potom som ako take trdlo. Akle v piatok prides na stretko , vsak?

och
14. apr 2009

mayka pokusim sa 😀 ste sa dohodli do polusu v piatok o kedy? tusim v pizerke ze?

lewica
14. apr 2009

Mayka, gratulujem. ....musi to byt uzasne!!! Ja idem vo stvrtok na ultrazvuk, tak som zvedava....trochu sa aj bojim.....stale totiz nemam ziadne priznaky, nic ma neboli, nie je mi na vracanie...len sa mi obcas kruti hlava ...a na bruchu sa mi zacala robit ta tehotenska ciara 🙂
Kathy, zazraky sa deju....ved vies 😉....tak skus ten test....drzim palce.

och
14. apr 2009

lewica tak sa potom mozno vo stvrtok uvidime na utz 😀 ak nezaspim 😉

lewica
14. apr 2009

Och, asi sa neuvidime....lebo ja uz nechodim do GF, ale ku svojej gynekologicke do Karlovej Vsi....jedine, ze by si isla na ultrazvuk tam 🙂

katherinesand
14. apr 2009

lewica, ahoj 🙂
no uvidime. nejak sa tomu neda verit. po tolkych rokoch a len tak zrazu 😀
zajtra sa rozhodne. 😉

och
14. apr 2009

lewica 😀 😀 😀

kathy to budes cumet co 😀 😀 😀 ak by nahodou 😕 😕 ta potom vyhlasime za zarak roka 😀 😀 😀

mayka
14. apr 2009

och ano v piatok v poluse pri pizzerke cca o 17,00 . Ja budem asi aj skor ale asi sa tam trosku poflakam. 😉

lewica, budem drzat place. Negrckam ani ja len mi vsetko smrdi, a tu ciaru na bruchu som si este nespozorovala. Musim sa na nu kuknut. hehe 😉
lewica ked si mala pozitivny test tak bude aj obrazok. 🙂

Kathy, inak podla mna tie nase vajecniky mozu byt este zblbnut z tych hormonov. Sak sme ich aj riadne nabudili potvorky lenive.

katherinesand
14. apr 2009

mayka, presne to myslim aj ja.
ale minuly mesiac tesne po IVF mi dosla MS na 32 DC a dnes som uz 34 DC a nic. aj som sa vysetrovala
zdola a mam taky biely vytok husty aj bielkovy. ale inak cista, ani naznak spinenia.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre