Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nr_martinka
31. dec 2010

@belusa a ved aj v centre hovoria ze aj keby si krvacala aj tak mozes byt tehotna.neboj urcite si tehotna.drzim ti palceky🙂

pici
1. jan 2011

baby chcem sa spytat na prvej konzultacii vas aj vysetrovali?

belusa
1. jan 2011

@nr_martinka dakujem uvidím v pondelok sú výsledky ale neverím aj sa tak cítim už, že nie aj som mala krče v bruchu dosť veľké štvrtok, piatok mi bolo veľmi zle ale dám vedieť a dakujem za podporu pá

annamary27
2. jan 2011

@ericka007 ahoj,gratulujem k výsledkom hcg,len tak dalej 😀 😀 😀 😀 a šťastný nový rok.

annamary27
2. jan 2011

@306 ahoj,teraz som prišla na net a ano počula som o tom a poznám kočky,ktoré mali na 10ti den negatívny výsledok hcg,aj krvácali a na 14ti den mali hcg pozitívne a dokonca o pár mesiacov už budu aj rodiť.mohli sa embryjká zachytiť neskor a preto sa to ukázalo v krvi tiež neskor.Držím palce,aby bolo všetko v poriadku,dávaj na seba pozor.

annamary27
2. jan 2011

@alabu ahoj,aj ja som dnes navrhla manželovi,aby sme si kupili lyže a že budeme chodiť lyžovať,uvidím či to aj dodržíme,hi hi 😉 😉 😉 😉 inak šťastný nový rok ti želám 😵 😵 😵 😵 😵

annamary27
2. jan 2011

@pici ahoj,na prvej konzultácii nás nevyšetrovali,vypísali kartu a navrhli čo bude dalej.Manžel mal prísť na spermiogram a ja na krv 3tí den cyklu.,až na druhej konzultácii ma kukla pani doktorka.

pici
2. jan 2011

@annamary27
dakujem za odpoved.. manzel ide na spermio pred konzultaciou :D

306
2. jan 2011

@annamary27 No, zajtra idem na krv. vysledok bude asi len v utorok. To caka nie je najhorsie. Mam rozne pocity, ked sa trochu vycerpam, hned citim brucho. Uz sama neviem, ci si to len namyslam alebo sa fakt podarilo. Uvidime...

nr_martinka
2. jan 2011

@belusa netreba stracat nadej ja som sim tiez myslela ze po tretej iui zase nebudem a tiez som sa tak citila ze nic a ked mi povedali ze som tak som tomu neverila.len skoda ze sa to tak blbo skoncilo.zajtra sa ozvi ako si dopadla.

ericka007
2. jan 2011

@annamary27
Ahoj a ďakujem. Aj tebe prajem šťastný nový rok a aby bol hlavne úspešný 😀

ericka007
2. jan 2011

@alabu
Ahoj moja. Prajem ti krásny, šťastný a ešte lepší nový rok 😝 Ako dopadla druhá krvička? Ja sa cítim pod psa. Zajtra idem k dr. chytilo ma hrdlo a plný nos našťastie nemám teplotu tak dúfam že bude všetko ok 🙂 Je to ako naschvál pretože chorá som nebola dva roky ☹

alabu
2. jan 2011

@ericka007 ahoj Ericka, aj vam vsetko dobre v Novom roku, hlavne vela zdravia a kludu a nech drobcek alebo dvaja vydrzia 😉 ....dufam ze to bude len prechladnutie, asi by si mala zostat doma, pit cajik s medom a pripadne nejake homeopatika....hlavne pozor na seba, choroba takto zavcasu nie je dobra 😒 a to je to ze teraz telo riesi nieco ine, preto je vacsia sanca na chorobu...nezvyknes sa davat ockovat?
moja krvicka negativna, uz som dostala aj mrchu takze teraz hltam ibalgin a 18.1 som zvedava na pokec s doktorkou...a o 2 tyzdne ideme skusit tu lyzovacku 😀

alabu
2. jan 2011

@annamary27 aj tebe stastny novy rok...nech nam prinesie to na co tak dlho cakame 😉

to lyzovanie...potom daj vediet ako ste na tom 😉 ..my by sme mali ist o 2 tyzdne k svokrovcom a tam pojdeme lyzovat..tak dam potom info ao to po 15 rokoch islo 😀 😀 😀

demeeri
2. jan 2011

Šťastný nový rok vám všetkým prajem! Mám otázku.Začala som krvácať na vianoce,ale iba trošičku,potom to prestalo.Dnes zasa to isté.Niekedy mám pocit,ako pred menštruáciou.Čo to može byť? Je to zlé?

demeeri
2. jan 2011

Baby beriem Utrogestan po dve každých osem hodín.Myslíte,že sa to dá aj zvyšovať,aby som nekrvácala? Alebo to sa už nedá? Medzi sviatkami som nebola u lekára.Neviem,čo mám robiť. Do gyn fiv nepojdem teraz na kontrolu,pojdem k svojmu gynekologovi na ultrazvuk.Mám to s ním dohodnuté na 10.jan.Neviem,či by som nemala ísť hneď.

annamary27
2. jan 2011

@demeeri ahoj,podla mna by si mala isť hned zajtra ,možno by ti dal aj niečo iné na to krvácanie,lebo utrogestan nedokáže všetko.

ericka007
2. jan 2011

@alabu
Aj som doma a pijem čaj papám ovocie a pijem ovocné šťavy. Neviem aké lieky si môžem dať tak to nechám zajtra na lekára. Dávam som sa očkovať dva roky ale priznám sa, že teraz bolo toho riešenia okolo gyn-fivu že som na to úplne zabudla ☹ No dúfam že ak nemám teplotu, tak to bude len prechladnutie a drobca(cov) to neohrozí.

alabu
3. jan 2011

@ericka007 ja som pred vianocami bola prechladnuta, bolelo ma hrdlo ale to po 2dnoch preslo a potom som dost kaslala tak som bola v lekarni a dostala som homeopatika. ak nie je teplota su homeopatika fajn a to mozu aj tehotne....to je len zmes byliniek 😉 ja som sa dala zaockovat tesne pred zacatim pichania...to som sa este radila v GF ci mozem ci nebude nejaky problem ze hned si zacnem pichat dalsie injekcie tak ze nie, ze kludne... 😉
tak snad to bude len prechladnutie a pekne to vylezis a bude dobre... 😉 ked uz drobci doteraz vydrzali tak im pekne dohovor, nech sa drzia 😀 😀 😀

balinka
3. jan 2011

ahojte baby 😉 tyzden som bola bez netu,tak som nemohla podat info 😒 ale poslusne sa hlasim a som TEHU 😉 😉 😉 na druhu krvicku som uz nemusela a 18 na utz,kolko drobcov sa uchytilo 😉 😉 😉
@ericka007 gratulujeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀
@306
@alabu babulky je mi to strasne luto a prajem vela sil do dalsieho boja ☹ ☹ ☹

pici
3. jan 2011

@balinka
gratulujeeeeeeeeeeeeeeem, kolko drobcov ti vkladali?

balinka
3. jan 2011

@pici dakujem 😉 vkladali mi troch mrazacikov,tak som strasne zvedava 😉

pici
3. jan 2011

@balinka
jejda... tak som zvedava ze kolko prckov bude... a to si chcela? alebo to je bezne?

balinka
3. jan 2011

@pici nieje to bezne,ale oni boli stvorbunkaciky bez PK asi preto,je to jedno kolko,len nech su zdravucke 😉 😉 😉

pici
3. jan 2011

@balinka
neviem sice co je PK ... ale jasne.. hlavne nech su zdravi...

belusa
3. jan 2011

@nr_martinka a ako si dopadla?HCG 140 na 14 deň tak neviem 20.01.mam ist na ultrazvuk a stale krvacam tak ja fakt neviem

belusa
3. jan 2011

a vie mi niekto poradit kolko má byť HCG 14 den po transfere?

solinka
3. jan 2011

🙂 🙂 🙂
ahoj pipiny 🙂 🙂
všetko krásne a podľa predst áv Vám prajeme do roka 2011

annamary27
3. jan 2011

@solinka ahoj,ďakujeme a všetko dobré aj Vám v novom roku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

demeeri
4. jan 2011

@annamary27 Ahojte.Bola som u lekára,to krvácanie nemusí znamenať nič zlé.na budúci týždeň ultrazvuk.Som už strašne zvadavá,čo to ukáže.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre