• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

23. októbra 2017 
@demeeri juj,držím silno-silno pästičky,aby bolo všetko v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jan 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinka - aj Tebe všetko najlepšie v novom roku 2011! Držkajte sa, nech máte už čoskoro Váš pokladík v náručí... Veľa veľa zdravíčka želám. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. jan 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belusa ahoj no mala som to mimo.ja som mala po 14 dnoch po iui slabo pozitivne ale kolko som mala to mi nepovedali.neboj urcite si.
4. jan 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bublina_dd aj tebe bublinka :wink: a ďakujeme :wink:
4. jan 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka
Gratulujeeeeeeeeeeeem :slight_smile: Aj ja mam 18 januára utz. Mne vkladali dve po PK tak som tiež zvedavá :grinning: A vieš aké hcg si mala?
5. jan 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nechcem zbytočne vstupovať do diskusie, len mám otázočku... pracujú v gyn fiv aj cez víkendy? konkrétne myslím, či vykonávajú zákroky ak vyjdú niekomu na víkend, vopred ďakujem za odpoveď....
5. jan 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 dakujem :wink: ked som dobre rozumela,tak 151 :slight_smile: mne vkladali troch a bez PK,ja som proti tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka aj blahozelaaaam :grinning: :grinning: :grinning: trojicky...to bude sila :wink:

@ericka007 ahoj Eri, ako sa mas? choroba ustupila? :wink:
5. jan 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu dakujem :wink: jedno staci :wink:
5. jan 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alabu
Ale v pohodke. Mám len upchatý nos ale inak mi už nič nieje.Dúfam že to nieje tehu nádcha pretože aj to existuje a určite po tom netúžim. Najhoršie je to že mi predpísal Bioparox ale ten mi vôbec nezaberá. Dávam si olynth raz za deň a cítim sa ako znovuzrodená aj keď by som nemala ale to mi zaberá. Inak by som sa asi udusila :angry: A čo ty lyže nachystané?
5. jan 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc
Ahoj áno robia zákroky aj cez víkendy. Je to napísané v dohode o súborových vyšetreniach :grinning: Vlastne si za to zaplatila :slight_smile: Jedine čo nerobia cez víkend je pichanie injekcií počas stimulácie.
5. jan 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 ďakujem za odpoveď veľmi ma to upokojilo, lebo som nevedela, či má význam brať lieky na stimuláciu, keď mi kontrola vychádza na piatok a následne zákrok cez víkend... ešte raz dík :slight_smile: ...
5. jan 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc
Nemáš za čo kľudne sa pýtaj poradíme čo vieme :slight_smile: Aj ja som sa tu toho veľa dozvedela :slight_smile:
5. jan 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 a tá dohoda o súborových vyšetreniach je niekde uverejnená na ich stránke? alebo kde sa k nej môžem dostať? lebo o ničom takom neviem...
5. jan 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc
Platila si 100eur za doplnkové vyšetrenia?
5. jan 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 aha tak nie... mala by som zaplatiť, inak to pre mňa neplatí? mám sa na to najbližšie opýtať?
5. jan 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc
No neviem ale ja som platila a dostala som papier kde je rozpísané čo všetko obsahuje tento poplatok. Presne tam mám napísané súbor doplnkových vyšetrení pre optimálny priebeh IVF cylku. A už berieš lieky na stimulku?
5. jan 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak možno to platí len pre IVF ja zatiaľ chodím len na IUI takže možno pre takéto prípady to neplatí...
5. jan 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc
Áno moja :slight_smile: to až pri IVF. Ale držím palce aby IUI vyšlo :grinning:
5. jan 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 aj tak ďakujem za odpoveď :slight_smile: ... a tiež držím palce, aby všetko išlo tak, ako má :slight_smile:
5. jan 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka Ahoj, balinka! Aj sa pripajam a graaaatulujem. Zelam vela stasticka, aby vsetko islo hladko! Ja pojdem predsa pojdem na ket. Druhy test bol pozitivny, ale treti zas negativny. Riadna haluz. Maternica teraz oddychuje a o mesiac ju znova nastartujeme. Mam tam este troch mraziacikov, tak uvidime...
6. jan 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@306 dakujem :wink: :wink: :wink: verime,ze vsetko bude v poriadku.tak drzim ti palceky,aby sa ti to uz podarilo a shehuliaci poriadne zabojovali :grinning:
6. jan 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby je tu niektora z vas s diagnozou endometrioza a partner spermio v poriadku, ktorej odporculi aj IUI alebo rovno IVF?
8. jan 2011 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby.Videla som srdiečko na ultrazvuku!!!! :sweat_smile: Embrijko má 11 mm a 7 týždňov. :slight_smile: Nechcela som tomu veriť doteraz.Som tehotná! :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri blahoželáme :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri gratkoooooooooooooo, drzte sa :D
10. jan 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri
Gratulejééém a držím palčeky aby ste to dobojovali do šťastného konca :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. jan 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme dneska boli s manzelom prvy krat na konzultacii. hned mi bral hormonalny profil, od utorka zacinam stimulku na IUI
10. jan 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri super spravy...blahozelam :grinning:
11. jan 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici No,to je super! Držím ti palce! :wink: :wink: :slight_smile:
11. jan 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok