Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nr_martinka
19. jan 2011

@pici mna iui nebolelo len to bolo take neprijemne a k tomu spineniu dva krat nic a po poslednom som spinila.

demeeri
19. jan 2011

Ja som mala slabé krvácanie dvakrát po KET.Trvalo to iba pár minút.

pici
19. jan 2011

@nr_martinka
@demeeri
ja som z toho taka cudna... ked to nevide, co je docela mozne, tak si neviem predstavit absolvovat to znova..mame naplanovane dva cykly IUI potom IVF

nr_martinka
19. jan 2011

@pici ved uvidis ja som bola iui 3 krat a posledne sa podarilo ale bolo to mimomaternicove a v pondelok sme sa dohodli s lekarom ze este skusime iui.a mozno budes mat stastie a podari sa ti na prvy krat 😀 .

306
19. jan 2011

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci neviete, kde sa v Ba cvicia Mojzisovej cviky. Na KET idem az po hematolog. testoch, tak by som to chcela aspon dovtedy vyskusat. Vdaka za radu 😵

wewulka
19. jan 2011

Ahojte, som po laparoskopii a teraz sa musim objednat do Gynfivu, mam odporucanie od mojho lekara, tak ked si vo february podame prihlasku v marci by som sa uz mohla pridat k vam. Chcela som sa spytat ci niektora nemate skusenost s p. doktorkou Behunovou. dakujem

alabu
20. jan 2011

@wewulka ahoj...uz sa mozes pridat kludne teraz 😉 ja chodim k Dr. Behunovej...pytaj sa ak nieco chces vediet...podla mna je fajn... 😉

@ericka007 jasne budem informovat..a ty tiez pekne pridavaj infosky a fotky po kazdom UTZ 😀

@pici asi by som hodila rec s lekarom koli tej bolesti...pretoze potom budes mat bolesti aj pri IVF ked ti to budu vkladat...robi sa to rovnako len ti uz vlozia deliace sa bunky a nie spermie... 🙂 a mozno to bolo len prvy krat...mozno stres a z toho ta bolest, aj ked to by bolo zvlastne ze by to az tak bolelo 😒

demeeri
20. jan 2011

@pici Mne najprv chceli robiť IUI,ale nakoniec z toho bolo IVF.Neľutujem to.Aspoň som nemusela pretrpieť.Našťastie.IVF bolo v našom prípade istejšie.

pici
20. jan 2011

@alabu doky hned pozeral ze preco ma to tak bolelo.. este sa mi ospravedlnoval, ale ze to kvoli krcku, ze ale neratal ze ma to tak zobere.. ale dneska ani neviem ze som tam bola... IVF robia pod narkozou, tak to snad by som takto neprezivala...
@demeeri nam odporucili dva cykly IUI a potom IVF, tak uvidime ako to vypali cele :DDDDDD

mirus11
20. jan 2011

@pici ja len po tom zakroku iui ale len trosku.ze ono to moze byt po tom,ako ti urobia iui.

pici
20. jan 2011

@mirus11 dneska mi je neporovnatelne lepsie.... vcera som bola presvedcena ze do dalsieho IUI by som nikdy nesla.....

mirus11
20. jan 2011

@pici to bolo aj u mna tiez tak isto.aj ja som sa na druhy den citila uz dobre,a to som bola este aj v praci,ale od utorka som sa potom dala vypasat,lebo som robila dost tazku robotu.a vies vysvetlovat niekomu nieco na to som nemala naladu.ty si na pn?

mirus11
20. jan 2011

@wewulka mne robila prve iui a uspesne.ona je velmi prijemna a mila.i ked ja som chodila Drabekovi.ale iui mi robila ona.

pici
20. jan 2011

@mirus11 nie. ja som doma :D od novembra som nezamestnana :D takze aspon v tomto smere mam stastie...

mirus11
20. jan 2011

@pici aha.no ja som vypisana na rozikovom a v robote sa zenicky aj tesili,ze som dalsia ubudla,ked źe je teraz teda bolo pomenej roboty.a ze tie starsie aspom budu mat viac roboty.ale ja vobec nelutujem.ved oni si to prezili,tak teraz sme na rade mi mladsie.

pici
20. jan 2011

@mirus11 ja som dosla necakane o pracu.. ale vobec mi to nevadi, lebo som aj tak chcela odist... a venovat sa babatku. vedela som, ze by som tak ci tak musela byt pn a ostatne veci, a to by mi v novej robote sotva tolerovali...

mirus11
20. jan 2011

@pici vies ale aj keby si bola na pn,ta by si dostavala aspom zo socialky neake peniazky.i ked je to len nieco,aj to je dobre

pici
20. jan 2011

@mirus11 ja som na podpore :D a vysla mi celkom dobre :D a potom sa uvidi...

mirus11
20. jan 2011

@pici jaj,tak mala si 3 roky odrobene?alebo ako je to teraz,po kolkych odpracovanych rokoch ma clovek narok na podporu?a ved to je dobre.ale aspom nieco.a v tej robote si mala zmluvu na urcito?

pici
20. jan 2011

@mirus11 je to po 3 rokoch odpracovanych mas narok na pol roka podpory, ja mam 6 rokov odpracovanych :D nemala som na dobu urcitu, proste firme sa nedarilo a prepustili ma...

mirus11
20. jan 2011

@pici aha.lebo my sme mali v robote jednu pani,vies ona tak dobre poznala zakony,tak sme sa od nej vselico naucili.a ved to aj u nas dost zien poprepustali,tak tie starsie zeny nas mlade stale posielali na matersku.ale uz som bola nahnevana na to,lebo keby to bolo take jednoduche,tak by sme tam uz viacere neboli.no nie?

pici
20. jan 2011

@mirus11 hej hej aj u nas cakali ze odidem na matersku... a nejako som neodchadazala tak ma vyhodili :DDDD

mirus11
20. jan 2011

@pici o ved to je to.cim viac clovek chce,tak tym to bolo horsie.aspom u nas to tak bolo

pici
20. jan 2011

@mirus11 v podstate aj u nas.. ale teraz sa tesite uz z fazulky v brusku ...

mirus11
20. jan 2011

@pici jezis ani nehovor,moj nastavajuci manzel ten stale ci nieco nechcem,ci nechcem jest,ze malo jem.ale ved ked nieco chcem,tak si to zoberiem.ved nemam chrome ruky.a to mi svokra stale hovori,ze nech beriem zivot normalne.a jej syn ten s toho robi taku vedu.no teraz cez vikend tam ideme,a ze uz povieme,ze budeme mat mimino.velka radost ☹

pici
20. jan 2011

@mirus11 a preco ten smajlik dole? a manzel chap... to je z velkej radosti

mirus11
20. jan 2011

@pici no lebo ja tam moc nemusim.zasa mi bude svokra vypravat,nech to beriem normalne,ale pritom to ani tak nevnimam,ze som tehotna.ale inak ona nie je zla,len niekedy to az prehanas tymi radami

demeeri
20. jan 2011

@mirus11 Ja som to zatiaľ ešte neprezradila nikomu.Iba mama o tom vie.Vieš sama tomu nechcem veriť.Ešte stále nemám tehotenské príznaky,tak ja neviem.Ale dúfam,že všetko ide,ako má byť.

demeeri
20. jan 2011

@wewulka Ahoj.Dr.Behúňová mi robila IVF,teda vklad Mrazených embrií.Vobec som to necítila.Myslela som si ,že ešte ani nezačala,stále pri tom rozprávala so mnou,a už aj bolo to tom. 🙂

pici
20. jan 2011

@mirus11 aha... no tak to nejako prezijes. my sme nastastie so svokrou velke kamosky... ale tiez obcas predtym ako sa nam nedarilo sa ma stale pytala ci nie som tehotna... ale nie preto ze chcela buzerovat, ale chcela velmi dalsie vnuca... a az ked som isla do nemocnice s vecnymi otazkami prestala.. a vlastne cela rodina...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre