Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

belusa
24. jan 2011

@pici dakujeme veľmi pekne!!!

belusa
24. jan 2011

@wewulka dakujem velmi pekne!!!

belusa
24. jan 2011

@demeeri ahoj a v kolkom si týždni, že už má 22mm?moje má len 6mm...

demeeri
24. jan 2011

@belusa Som v 10.týždni.

miskab
24. jan 2011

@annamary27 Dakujem velmi pekne,,,zajtra napisem ako sme dopadli 🙂

belusa
24. jan 2011

@demeeri dakujem za odpoved držím palce

annamary27
24. jan 2011

@demeeri ty si ale číslo,bud rada,že nemáš nevolnosti,možno,že ťa dobehnú v dalšom trimestri 😀 😀 😀 😀 😀

demeeri
24. jan 2011

@annamary27 Áno,teraz som už rada! 😀 Aj lekár sa mi smial,že stále chcem nejaký dokaz. 😀

miskab
25. jan 2011

No prva konzultacia dopadla vyborne,,,uvidime co bude dalej 🙂

pici
25. jan 2011

@miskab komu patris a ako ste pochodili?

annamary27
25. jan 2011

@miskab tak to je dobre,že si spokojná 😵

pici
25. jan 2011

@annamary27 myslis ze ma vyznam testovat pred tyma ko mam ist na krv ?

annamary27
25. jan 2011

@pici neviem či si ma čítala niekedy predtým,ja nemám dobré skusenosti s testami,doma mi vyšli 4negatívne pri prvom ivf a krv bola pozitívna.Tak pri druhom ivf som už pre istotu netestovala,aby som nebola pomýlená alebo sklamaná z tých testov.

miskab
25. jan 2011

@pici K doktorke Behunovej,partnerovi robili spermiogram, mne ultrazvuk a na 3 den cyklu idem na krv a potom podla vysledkov budeme riesit co dalej .....a este mi budu robit teda pozerat priechodnost vajecnikov,ci ich mam priechodne to sa ako robi?? dufam nie laparoskopia?? 😒

pici
25. jan 2011

@annamary27 ja mam z toho mismas... tak radsej ani ja nebudem... ale uz ma to trosku laka....

miskab
25. jan 2011

@annamary27 No zatial z prvej konzultacie super prijemny pristup 🙂

pici
25. jan 2011

@miskab no robi sa to v ramci laparky alebo nazivo.... ja by som isla radsej na tri laparky ako si to zopakovat. mne to robili zaziva

miskab
25. jan 2011

@pici a to nazivo asi moooc boli ze?? a to mi urobia a idem domov ci musim zostat v nemocnici ? a aky je v tom rozsiel pri laparoskopii ma uspia a operuju ci ako??

pici
25. jan 2011

@miskab kazdy ma iny prah bolesti. mna to velmi bolelo. myslim ze ked ti to budu robit v GF tak v ramci jednodnovej chirurgie... ale myslim ze ked mas len priechodnost, laparoskopiu ti robit nebudu kvoli tomu..... jedine keby si mala laparku tak ti to mozu v ramci nej spravit

annamary27
25. jan 2011

@miskab mne to robili normálne bez laparky,dala som si predtým diazepam alebo čípok na uvolnenie,presne už neviem a potom mi to robila dr na ambulancii na koze,to bolo ako také výplachy.zaviedli hadičku,cez ktorú sestrička vstrekovala roztok a dokina to kukala cez ultrazvuk,že či to prechádza dobre.Moja menštruácia je bolestivejšia ako to vyšetrenie,lenže ja som mala všetko o.k,takže ma to nebolelo.

pici
25. jan 2011

@annamary27 ja som mala tiez vsetko ok a brutalne ma to bolelo.... to bolo ako 100krat kramy... vazne... ale ako hovorim, kazdy to inak znasa....dostala som predtym injekciu taky mix tramal a este nieco. a prd mi to pomoholo....

annamary27
25. jan 2011

@pici na mna doktorka aj kukala,že aká som hrdinka,aj pred manželom básnila,že ako som to zvládla 😀 😀 😀 😀

pici
25. jan 2011

@annamary27 tak to je super ze si to tak zvladla... ja som bola stastna ze to mam za sebou a bolo mi do revu... to som povedala ze by mi nikto za ziva nemohol robit.. o co horsie bolo zistenie ze to iui ma bolelo rovnako.... asi som nejaka precitlivela, ale ked mi tam dral kateter cez krcok tak ma to neskutocne bolelo. som aj revala

miskab
25. jan 2011

@annamary27 Dakujem velmi pekne za vysvetlenie si zlata ,,,a to si isla hned potom domov nie?? No asi aj mne to bude robit takto lebo laparoskopiu nespominala iba ze mi skontroluje priechodnost a pohlavne organy

miskab
25. jan 2011

@pici Hadam to vydrzim , budem musiet 😒

pici
25. jan 2011

@miskab vydrzat to vydrzis, to som vydrzala aj ja. ale mam z toho neprijemny zazitok.... co ale urcite nemusi byt tvoj pripad

miskab
25. jan 2011

@pici No to urcite budem mat aj ja neprijemny zazitok ale budem musiet to vydrzat ,ja sa bojim ked mi idu len krv brat idem odpadavat a nie este hento ale nevadi zvladnem to nejak...

annamary27
25. jan 2011

@miskab ano išla som hned domov,manželovi v ten den robili kontrolný spermiogram a po mojom vyšetrení ho zavolali dnu,hned boli aj jeho výsledky a riešili sme čo dalej,to vyšetrenie trvalo asi 15minut.
laparoskopiu by mi robila až vtedy keby na ultrazvuku nebolo vidieť ten pohyb tekutiny.

pici
25. jan 2011

@miskab zvladnes to... ja som nevedela do coho idem :D

miskab
25. jan 2011

@pici Dakujem za povzbudenie .... 😉 No sak zvladnem musim 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre