Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
7. feb 2011

@miskab tak priechodnosť stála 50eur,ale to mi dala na ňu aj lieky,aby som ich pred zákrokom užila nech ma to tak nebolí.a po nej sme vyplnili žiadosť na ivf a čakali na schválenie,ale predtým nám doporučili ešte genetické vyšetrenie v GF a manžel bol vtedy aj u urologa.

annamary27
7. feb 2011

@solinka 😀 😀 😀 😀 😀

miskab
7. feb 2011

@annamary27 Mi sme boli tiez na genetickom vysetreni vysledky budeme mat az v marci,a to sme sa objednali skor nez sme isli na prvu konzultaciu boli sme v Nr na genetike len som nevedela ze tam potrebujem doporucenie tak ho mam poslat postou tak dufam mi to doporucenie napisu v gynfive,a ked nie tak potom pojdem k svojmu gynekologovi si ho vypytat.

annamary27
7. feb 2011

@pici asi mám hustú krv alebo tvorím zrazeniny,ktoré upchaju cievku,ktorá vyživuje embryjko,vo štvrtok budem múdrejšia,ked pojdem na tu hematologiu,tam sa spýtam.

pici
7. feb 2011

@annamary27 jemine... co clovej nezazije.. by sa mi ani nesnivalo ze taketo miniprkotoiny su tak zavazne pri pocati.. donoseni atd...

miskab
7. feb 2011

@annamary27 tak to mi asi este nebude robit to vysetrenie na tu priechodnost ked dnes som bola na krv,a s doktorkou som nebola,len ma objednali a ziadne lieky mi nedali,ci to vypijem hned tam tabletku ked mi to pojdu robit??

pici
7. feb 2011

@miskab aku tabletku? na priechodnost? nepotrebujes nic, bud ti pichnu taky mix tramal s niecim na uvolnenie svalov, alebo ti nepichnu nic iba ti urobia tu priechodnost.. neviem o ziadnej tabletke.

miskab
7. feb 2011

@pici tak to si mala dobre,ked si mala vysetrenia hotove,,,sak v podstate aj ja uz ich mam len este ta priechodnost ma caka,len neviem kedy.Stery som mala hotove uz od svojho gynekologa tiez len ultrazvuk mi robili v gynfive a spermiogram este raz nam robili.

miskab
7. feb 2011

@pici Ahaaaa ,,,jaaaj jak sa toho bojiiiim ☹

pici
7. feb 2011

@miskab ja som mala priechodnost, dve laparky, stery,manzel stery , spg , isla som vybavena :DDDDD

miskab
7. feb 2011

@pici ahaaa tak to ste tam isli uz z hotovymi vysledkami to ste mali supeeer... 😉

pici
7. feb 2011

@miskab ano to bolo super. moj doky mi vsetko nachystal, aby som isla rovno na vec :DDDD

annamary27
7. feb 2011

@miskab mne dávali bud diazepam alebo som si dávala čípok na uvolnenie svalstva,presne ti už neviem povedať,bolo to už pred rokom .

miskab
7. feb 2011

Babulky este sa chcem spytat,este sa caka niekolko tyzdnov na to aby mi schvalila poistovna ze mi nieco preplatia ci ako to je?? Ked pojdem na IUI ci musim cakat na schvalenie od zdravotnej poistovne alebo sa to podava to schvalenie len pri IVF ? Dakujeeeem

pici
7. feb 2011

@miskab na IUI necakas na nic od poistovne. na IVF cca 3 tyzdne, preplacaju tri cykly IVF, lieky a veci s tym spojene si hradis sama.. v mojej poistovni je to za lieky do 500 EUR, neviem ako inde.. a neviem ani dalsie poplatky

belusa
7. feb 2011

Ahoj tak máme 22 mm a vyzerá všetko ok ooooo

miskab
7. feb 2011

@pici dakujem ti moja za odpoved to som rada ze na IUI sa nemusi cakta na schvalenie,,,,ale uz mam obavy aj z toho IUI.....nach uz to mam za sebou ....co som citala tak vela holkam sa IUI nepodarilo som uz na nervy z toho vsetkeho 😒

pici
7. feb 2011

@miskab ale nebud na nervy. aj ja som bola sklamana... ale trvalo to asi tak den... tak som potom nebola zase sklamana ked dosla mrcha... proste ides dalej... baby ma tu povzbudili...

miskab
7. feb 2011

@pici Hmmm musime ist dalej ,,hadam sa to raz podari,,,,uz konecne ,,,,

pici
7. feb 2011

@miskab urcite ano...

demeeri
8. feb 2011

@belusa Gratulujem!!!! 🙂

demeeri
8. feb 2011

Moje bábo má už 5 cm.Všetko je v poriadku. 🙂

pici
8. feb 2011

@demeeri to je uzasne :D gratko....

rastak
8. feb 2011

Má niekto 1 injekciu (dávku) decapeptylu? Potrebujem ju na piatok som z Bratislavy. DAKUJEM 🙂

nr_martinka
8. feb 2011

@belusa blahozelam 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annamary27
8. feb 2011

@belusa gratulujem 😉 😉 😉

miriamka
9. feb 2011

Ahojte,
gratulujem vsetkym novym tehulkam 😉
Kocky,robia v gynfive zakroky aj v sobotu/nedelu ak to tak vyjde?

tinasc
9. feb 2011

@miriamka áno robia, ja som bola raz v nedeľu 🙂

mirus11
9. feb 2011

@miriamka jasne ze robia-mne IUI vysla v nedelu,tak som bola v nedelu rano na 7hod

annamary27
9. feb 2011

@miriamka robia a maju to zahrnuté v tom 100eurovom polatku ako doplnkové služby.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre