• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

23. septembra 2017 
@ericka007 ahoj,štítna o.k,hematologia o.k,toxoplazmoza o.k,ešte čakám na výsledky z protilátok v GF,ale bola som u liečitela aj s mm a pomôže nám asi k tehu prirodzene,takže mrazáčikovia zatial ostanú na chládku a dufam,že nám všetko vyjde ako má. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 super ze mas zatial dobre vysledky...
25. feb 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici :grinning: :grinning: :grinning: a ty ako?
25. feb 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27
Tak to sú dobré správy že je všetko ok :grinning: a aj protilátky musia dopadnúť dobre :wink: Držím palčeky aby liečiteľ pomohol :dizzy_face:
25. feb 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka007 dakujem,keby protilátky dopadli dobre,tak nevieme kde je pes zakopaný,že prečo sa nedarí uchytiť embryjkám,tak primárka na mojej hematologii mi povedala nech sa k nej vrátim a urobí ešte špéci testy.
25. feb 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27
Tak to máš super :slight_smile:Nám v podstate okrem mm oligo...nič nezistili, tak sme sa mm rozhodli že ak budeme plánovať druhé mimčo tak podstúpi operáciu semeníkov pretože to je asi príčina jeho diagnózy a potom pôjdeme na to prirodzene :wink: Len škoda že to nevedeli skôr :angry:
25. feb 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 vies co ? ja do utorka nijako :DDDDDD uvidime co povie krv :D
26. feb 2011 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici tak budem silno držať palčeky :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
26. feb 2011 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ked ide manžel na druhý spermiogram 7.3 koko by sme sa predtým nemali milovať? ako je to najlepšie?
26. feb 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise myslim ze odporucaju 3 dni predtym nesexovat.
26. feb 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise Doktorka nám v Gynfiv povedala,že to vobec nie je pravda,netreba vynechať sex.Každý si to myslí,že treba.
26. feb 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise moj mm mal lepší spermiogram ,ked sme den predtým mali sex ako ked sme ho 3dni nemali.
26. feb 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayka dakujem :wink:
26. feb 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri ale to sa asi zníži množstvo spermií ak by sme to den pred odberom robili aspon si myslím
26. feb 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 ja dufam že bude lepší ako ten prvý spermiogram
26. feb 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise No,možno áno.My sme mali na pláne IVF,tak nám to nevadilo,lebo im stačilo pár spermií na oplodnenie.Ak plánujete IUI,tak radšej sa vzdajte sexu tri dni predtým.
26. feb 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri ano chceli by sme IUI ved uvidíme ako sa podarí
26. feb 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Som tu nova. Citam Vas uz dost dlho, ale zatial som nemala odvahu zapojit sa. Vsetky Vase prispevky mi velmi pomohli, poskytli cenne informacie a niektore aj dodali optimizmus :slight_smile:. Dnes som absolvovala ET a uz teraz mam hrozu z toho cakania. Cely buduci tyzden som na PN, tak snad mi to cakanie ubehne rychlejsie, ked si s niekym pokecam a podelim sa o pocity. Drzim paste vsetkym snazilkam :slight_smile: (aj sebe :slight_smile: )
26. feb 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frogiina ahoj,vitaj na koníkovi .držím ti palčeky a neboj,ubehne to ako voda,hlavne sa niečím zamestnaj a moc sa nesleduj a ešte jedna rada,mysli pozitívne. :wink: :dizzy_face:
26. feb 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 dakujem krasne :slight_smile:. asi sa idem ucit strikovat alebo hackovat... :grinning:
26. feb 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frogiina ked sa nalepíš na koníka,ani nezistíš ako ti den prešiel :grinning:
26. feb 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved v tom dufam...ale dnes je nejaky "hluchy" vecer... :confounded: ..a ty si v ako stadiu "snazenia sa"...ak sa smiem opytat...
26. feb 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frogiina my sme minulý rok podstúpili 2krát IVF,embyjká sa ujali,ale neudržali,druhá krvička bola vždy negatívna,tak mi porobili kopec testov,zatial všetko o.k,ešte čakám na výsledky ohladom tvorby protilátok.Máme v centre ešte 3mrazáčikov,tak chcem vedieť kde je pes zakopaný,kým si po nich pojdem.a inak snažilkujeme aj doma,čo ak motyka vystrelí :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 jooooj....tak to sa nedobre pocuva...co si clovek nevytrpi pre malych bobakov...aj jedna sestricka mi povedala, ked som chodila pichat injekcie: "tolko si vytrpite a tie deti potom len nervy zeru" :grinning:.... no tak ale to uz musi teraz vyjst...to co by uz bolo, keby nie... :wink:
26. feb 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frogiina tak keby to ani teraz nevyšlo,tak to by bol asi osud. :confounded:
Mne ich pichávala mama a bolo ich neúrekom,3druhy injekcií,smiali sme sa,že si vypichá takto vnúčatá. :dizzy_face: ale ešte si musí chvílu počkať.
našťastie som to niesla celkom statočne,po prvom sme šli hned na dovolenku,lebo to bolo v júni,tak som trochu vypla a po druhom,to bolo nedávno v decembri som hned nastupila do roboty,pred sviatkami bol frmol,tak som nemala čas na to myslieť.
26. feb 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 inak...3 embryjka zamrazene, to je krasne...aspon je s cim pracovat. ja som z 11 vajicok mala 10 zrelych a len 3 sa podarilo oplodnit...ale dakujem bohu aj za tie...2 vraj boli ukazkove-4 bunkove, tie mi dnes vlozili a kvoli tomu jednemu si mam zavolat v pondelok, ci bude vhodne na zamrazenie. dufam, ze ano, lebo ak to teraz nevyjde a mam tie pichacky absolvovat znovu....juj, no nic moc...
26. feb 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frogiina no my sme pri prvom ivf mali 19vajíčok,zrelých 9,oplodnených 7 ,vložili mi 2 a nič neostalo na zmrazenie,tak preto bolo repete ,ale so zmenenými dávkami injekcií a potom som mala 15vajíčok,z toho 13 zrelých,opäť 7oplodnených,2vložili a tri zmrazili,takže zmena dávkovania injekcií zabrala dobre,tak sme už verili,že všetko je na dobrej ceste.Pri prvom som začala krvácať v den menštruácie,pri druhom som nekrvácala,tak aj preto som dufala,že to vyšlo.ale nie,ešte mám byť asi skúšaná osudom :dizzy_face:
26. feb 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 no. ja tiez nejak tak tomu verim. ak to ma prist tak to pride, a je to nejak mimo nas dosah. ak sa to ma ujat, tak mozem tu aj stojky a premety robit a ujme sa to...a ak nie, tak mozem aj mesiac v klude lezat a nic... :grinning: . no idem si ja lazkat aj s mojimi mini babatkami. dakujem ti velmi velmi krasne za pokec. dufam, ze aj nabuduce.
26. feb 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frogiina jasnačka,dobrú noc,šetri sa tieto prvé dni :dizzy_face:
26. feb 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky moje dufam coskor napieseme vsetky ze sme tehulky moooooc vam to prajem zo srdiecka a aj samozrejme sebe nech sme vsetky tehu....... :slight_smile:
27. feb 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok