Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

moncici
22. mar 2011

ahoj neviete mi poradiť v piatok idem na IVF povedali mi že si mam vziať pyžamo a papuče .to nič ine nepotrebujem 🙂 🙂 dakujem

annamary27
22. mar 2011

@moncici ahoj,ked ideš na výber vajíčok tak nočná košela a papuče ti stačia,ja som si nechala aj ponožky,lebo som taká uzimená a môžeš si zobrať aj časopisy alebo knižku,aby ti čas rýchlejšie prešiel,ale my sme kecali s babami celý čas,tak sme nič nepotrebovali .držím palce,aby všetko dobre dopadlo 😀

miskab
22. mar 2011

@annamary27 A to sa tam zostava spat ci ako?? Ja ze to len odoberu a idem domov ci??

annamary27
22. mar 2011

@pici
@nr_martinka
@demeeri Kočky držím každej palce,aby všetko bolo o.k. a dopadlo dobre 😉 Myslím na Vás aj ked sa tu už tak často neobjavujem,PC ma len oberá o čas,tak sem len tak sem-tam nakúkam.

annamary27
22. mar 2011

@miskab vyplníš dotazník pred uspaním,prezlečieš sa,postupne Vás zavolaju dnu,uspinkajú a potom 2hodinky ležkáš,príde setrička pozrieť ako sa vám darí,odmeria tlak a pak môžeš vstať.embryolog ti povie kolko bolo vajíčok a čo dalej a potom musí tvoj doprovod podpísať papier,že si ťa preberá a ideš dom.Takže prichádzaš tam na siedmu a odchádzaš okolo 12.00-13.00.

pici
22. mar 2011

@annamary27 dakujem, si moc zlata...

demeeri
22. mar 2011

@annamary27 Ďakujem.

babulka555
23. mar 2011

@pici dalo sa to prezit, trosku slz ku koncu, ale aj smiechu bolo dostatok, pretoze sa manzel hral na sestricku 😀
uroda bola dobra po stimulke, 11 oocytov 😎

pici
23. mar 2011

@babulka555 no ja tam budem asi bez manzela :D

pici
23. mar 2011

baby mozno odveci otazka, ale pri transfere sa neda uspat?

moncici
23. mar 2011

@annamary27 Dakujem lebo ked mi volala sestrička tak mi to tak rýchlo hovorila a už som cela popletená s toho ,ale dakujem si zlatá je to super ked ti niekdo poradí 🙂

pici
23. mar 2011

@annamary27 to znamena ze na OPU nas tam mozno bude viac? to by bolo super....

ivica7793
23. mar 2011

zdravím...držím všetkým palce čo idú na OPU, resp. ET, KET...alebo už čakajú na výsledky po....včerajší UTZ potvrdil 8tt a jedno malé 1,03 cm zlatíčko 😀 😀 😀

miskab
23. mar 2011

@annamary27 dakujeeeem moja si mooooc zlata 🙂

miskab
23. mar 2011

@ivica7793 jeeeeeeej gratulujeeeeeeeeem mooooooooooc 🙂

pici
23. mar 2011

@ivica7793 gratko... velike

annamary27
23. mar 2011

@pici môže byť aj nemusí byť viac.Nás bolo pri prvom pokuse 5,ale z toho myslím jednej robili ET,lebo tam bola krátko a pri druhom pokuse sme boli 3.Pri prvom pokuse sme boli všetky také vyklepané,asi väčšina bola prvýkrát,tak sme celé tie hodiny nič nerozprávali a pri druhom pokuse sme boli dve staré priekopníčky,tak sa nám pusy nezastavili a porozprávali sme si všetky možné zážitky a skúsenosti a čas len tak preletel 😀 😀 😀

annamary27
23. mar 2011

@ivica7793 ahooooj,gratulujem,paráda 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

annamary27
23. mar 2011

@pici prečo chceš prespať vklad embryjka 😀 😀 😀 😀 šak ty si odvtedy tak trochu už mamina 😵

pici
23. mar 2011

@annamary27 lebo ma to bolelo aj pri IUI a ten transfer sa robi rovnako nie?

pici
23. mar 2011

@annamary27 tak to ma tesi, dufam ze tam nebudem sama... a ked ano tak budem spat

annamary27
23. mar 2011

@pici ja som na iui nebola,tak neviem či je to úplne to isté.

pici
23. mar 2011

@annamary27 no cez krcok ti tam vopchaju ten kateter... nie?

ivica7793
24. mar 2011

@annamary27 dakujem...dúfam, že aj Tebe sa to podarí ...kedy začínaš?

ivica7793
24. mar 2011

@pici dakujem....kedy máš ET? Skús sa na to opýtať doktora, či je možné to robiť v narkoze...ja som osobne nič necítila, ked mi tam vkladali embryjká, ....vklad mi robila Dr. Behunová ..a bolo to rýchle.
@miskab dakujem...ako sa darí?

babulka555
24. mar 2011

@pici nepotrebujes narkozu pri transfere, vobec nic necitis. je to ako ked ides na klasicke vysetrenie ku gynekologovi, najprv ultrazvuk a potom ani nebudes vediet, kedy ti vlozili embryjka. po vklade ich niektori ukazuju na obrazovke ultrazvuku, na ktorej vidis take malinke bodky 😅

pici
24. mar 2011

@ivica7793 to este neviem. zajtra len zacinam pichat :D opytam sa, bude asi kukat ci mi nejde ze co zase vymyslam

pici
24. mar 2011

@babulka555 no dobre. ked vravis ze sa to da zvladnut tak snad to zvladnem aj ja

babulka555
24. mar 2011

@pici jasne zvladnes 😀 neboj

pici
24. mar 2011

@babulka555 akurat som zistila ze diphereline ide pod kozu a nie do svalu tak som bezala do lekarne vymenit ihli lebo som kupila muskularne a tie su dlhsie a hrubsie.. ach jaj... a zajtra si necham ukazat ako sa to picha a budem si to sama ked je to do brucha

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre