Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

alibabaa
4. apr 2011

@vivi ahoj, bola som 26.3... tak sa mi to cakanie uz krati, ale stale sa mi zda take dlheeee 😖

@pici v pohode.. no saaakris to musim cakat az do pondelka?? a to idem na krv rovno, ci si mam robit test doma, ci ako???? uz som tu precitala tolko prispevkov, ze sa mi to, priznavam dobrovolne bez mucenia, vsetko motaaaa...

alibabaa
4. apr 2011

@demeeri tak to je super, gratulujem !! 🙂

vivi
4. apr 2011

@alibabaa Ja si počkám až na krv, tak budem mať istotu. Ale ak nemôžeš vydržať, tak si kľudne sprav testík. Na krv musíš ísť tak či tak.

demeeri
4. apr 2011

@vivi Ďakujem

demeeri
4. apr 2011

@alibabaa Ďakujem.Podľa mňa vyčkaj radšej krvný test.Aspoň ja by som takto robila.
Vieš čo?Prezradím ti,celé tehotentvo som sa neodvážila na domáci test.Až teraz v 19 týždni som si spravila,len ab som už aj ja mala doma. 😅

alibabaa
4. apr 2011

@demeeri to fakt??? tak to ta obdivujem 🙂 vydrzat, ine asi neostava...

vivi
4. apr 2011

@demeeri presne, doteraz som nemala šťastie na pozitívny test, tak som sa rozhodla, že od teraz netestujem, aby som nebola sklamaná. Počkám si na krv, aspoň budem mať dlhšie nádej 😉 A ak krv bude pozitívna, tak si vychutnám testík

misi76
4. apr 2011

@demeeri teším sa s tebou 🙂 🙂 🙂

skajluk
4. apr 2011

@pici tak zajtra idem na prvú do centra a potom už doma...dakujem za podporu si zlata

demeeri
4. apr 2011

@alibabaa
@vivi Stalo sa to pri prvom IFV,že krvný test mi nejak pomiešali v laboratórii,a vyšlo mi také vysoké Hcg,že povedali,že to budú dvojičky.Po tomto teste som spravila doma test.Vyšlo to negatívne.Bola som z toho zmatená. 😒 Od vtedy nerobím test doma.Síce mi to pomiešali v labáku a dali mi falošný pozitívny.
Keď po KET mi oznámili,že som tehotná,neverila som.Bála som sa,že to zasa pomiešali,že to nie je pravda.Netestovala som doma.Čakal som na ultazvuk.Dokonca aj po ultrazvuku som cítila pochybnosti.Bála som sa,že odíde dieťa,alebo ani neviem,čoho som sa obávala.Našťastie tie týždne mám už za sebou. 🙂

pici
4. apr 2011

@skajluk parada... a kedy ides rano? ja idem tiez :D

nr_martinka
4. apr 2011

@demeeri blahozelam ze je vsetko ok 😀 😀 😀

huginka13
5. apr 2011

@alabu ...dobré ránko,hmm asi iba to,že boli nezrelé bol problém...niekady sa mi zdá,že to nie je až také komplikované,niekedy zase,že všetko je ťažké.....snažím sa to brať pozitívne a ťešiť sa....uvidíme...prajem ti pevné nervy,držím palčeky

pici
5. apr 2011

vsetkym dobre ranko :D

alibabaa
5. apr 2011

@demeeri to je ako zly scenar filmu. aj to sa este v dnesnej dobe moze stat?? to je sila. tak nastastie je vsetko v poriadku. a nech tak aj nadalej ostane. budem drzat palceky 🙂

skajluk
5. apr 2011

@pici ahojky...ja som bola rano o pol deviatej tam.....je to vpohode, to zvladnem aj doma si pichat....

demeeri
5. apr 2011

@pici Ahoj,tak ako?Bola si v Gynfiv?

wewulka
5. apr 2011

@demeeri To je super, že výsledky vyšli v poriadku 🙂

skajluk
5. apr 2011

@misi76 ahoj chcela som sa ťa spýtať, či mi nevieš kedy si ísť dať spraviť tie predoperačné....nakoľko som tam čítala, že nesmú byť staršie ako tri týždne

skajluk
5. apr 2011

@misi76 sakra píšem ako tatar.....či mi nevieš poradiť....

annamary27
5. apr 2011

@skajluk ahoj,ja som si vybavovala predoperačné asi týžden po začatí pichania injekcií pri IVF.

pici
5. apr 2011

@demeeri ano bola som. vo stvrtok mam kontrolu a vyzera to tak ze dalsi tyzden je OPU juchuuuuuuuuuu

pici
5. apr 2011

@skajluk no vidis , si sikulka, s cim zacinas, tym dipherelinom ze?

skajluk
5. apr 2011

@pici áno začínam dipherelinom......som zvedavá ako na to budem reagovať, nakoľko ja veľmi reagujem na hormony....a musia si dať pozor na hyperstimuláciu....

pici
5. apr 2011

@skajluk a to ako vies? mas skusenossti?

misi76
5. apr 2011

@skajluk no ja som si začala robiť predoperačné vyšetrenie na začiatku cyklu. Okrem moču mi urobili všetko.
@pici ja tiež asi budúci týždeň mám OPU tak možno spolu. Ja len veľmi pomaličky stimulujem, moje vajká nie a nie rásť a potom vybehnú v priebehu jedného dňa. Tak majú v GF zo mňa radosť. Pred dvomi rokmi som bola na OPU až na 18 DC.

skajluk
5. apr 2011

@pici mám pri prvom IVF ma najprv 4x hyperstimulovali kym prišli na to, že mi musia dávať polovičné dávky

a prvé inekcie viem, že som brala nejaké iní ale už neviem aké to boli a fostimon mám ako prvý krát.....

demeeri
5. apr 2011

@pici
@misi76 No tak vám budem držať palce! 🙂

skajluk
5. apr 2011

@pici
@misi76
a držím vám palce na budúci týždeň

pici
5. apr 2011

@misi76 jeeeeeeeeeeeeee to by bolo supeeeeeeeeeeeer

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre