Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
5. apr 2011

@skajluk to vazne? tak to je dobre aspon ze to vedia ze to tak bolo.. a daju si na to pozor

pici
5. apr 2011

@demeeri dakujem :D ako prebiehaju pripravy?

elise
6. apr 2011

ja idem v pondelok na 9 do centra. krvácam v kuse ale už do pondelka vydržím, nie je to silné ale uvidím čo povedia. dufam že budem mať už žiadosť na IFV schválenu aby sme mohli začať. už by som chcela byť tehotná veľmi.🙂 tým že jedno dieťa máme tak priechodnosť vaječníkov nie je potrebná lebo som s prvym otehotnela prirodzene ale až po 6 rokoch.

pici
6. apr 2011

@elise krvacas mimo cyklu?

wewulka
6. apr 2011

@pici
@misi76 držím vám palce 😉

pici
6. apr 2011

konecne mam schvalenu ziadost :D

alibabaa
6. apr 2011

@pici ze uz bolo na case. gratulujem !!

pici
6. apr 2011

@alibabaa no tak to ano, ved som myslela ze bude po vklade kym to schvalia, si dali pekne nacas. este ze mi pozicali injekcie v centre. lebo teraz by som len zacinala to som 10DC zacina sa 26Dc cize dva mesiace v prdeli

alibabaa
6. apr 2011

@pici no tak to hej. super ze ti to takto umoznili 😉

pici
6. apr 2011

@alibabaa tak to sa tesim aj ja :D

sammira
6. apr 2011

kocky ktore ste podstupovali IUI robili vam den zakroku kontrolny ultrazvuk?

pici
6. apr 2011

@sammira nie zlatko, mne nerobili

elise
6. apr 2011

@pici krvácam v kuse od prvého dna brania triregolu ale sestrička mi povedala že ak to nie je intenzívne je to vraj ok, to sa sliznica pripravuje.

pici
6. apr 2011

@elise no a ktory den to beries? vsak to vsetky sa beru od prveho dna... :D

elise
6. apr 2011

@pici už dnes poslednu 21 tabletku

pici
6. apr 2011

@elise aha.. no mne sa to moc ok nezda ale tak ked doktorka povedala ze je to ok a nie je to fakt masivne tak potom to asi bude ok

elise
6. apr 2011

@pici uvidím v pondelok čo povedia a dufam že žiadosť budem mať schválenú

dorotka_
6. apr 2011

ahojte, ja som zacala navstevovat GF v decembri minuly rok a uz mam za sebou 4 IUI, bohuzial neuspesne, hoci ten uplne prvy vyzeral dost nadejne, skoda a teraz by sme mali zacat pripravy na IVF, trochu sa toho obavam a chcela som sa spytat, ze kolko sa asi celkovo doplaca, kto uz s tym ma skusenosti, nech viem na co sa mame pripravit, dik za info 🙂

misi76
6. apr 2011

@dorotka_ ahoj, každý je individuálny, možno vám bude stačiť krátky protokol, možno dlhý, možno budeš potrebovať ešte ´dalšie vyšetrenia, pozri si cenník GF na ich stránke, aby si mala predstavu

balinka
6. apr 2011

@ericka007 ahoj.super,tesim sa s tebou.som na nete velmi malo,preto tak neskoro 😲 my sa mame dobre a robime uz motyliky v brusku 😉 tak sa drzkajte a davajte na seba pozor 😉

annamary27
6. apr 2011

@dorotka_ ahoj,tak mi máme za sebou dvakrát ivf v GF a asi každý pokus nás vyšiel cca 1000eur.

alibabaa
7. apr 2011

@sammira ani mne nerobili...

wewulka
7. apr 2011

@pici super k schvalenej ziadosti 🙂

wewulka
7. apr 2011

Ahojte, mam dlhy protokol a od utorka začínam s pichanim dipherelinu 🙂

pici
7. apr 2011

@wewulka vitaj v klube :D

dorotka_
7. apr 2011

ahojte, dakujem za info, ja zacinam koncom aprila s pichanim dipherelinu, tak som zvedava ako to vsetko pojde a co mi povedia na prvej kontrole, trochu sa toho bojim, kedze este neviem co ma poriadne caka 😅, ako dobre, ze som nasla tuto temu aspon tu trochu pocitam, ako to prebieha

dorotka_
7. apr 2011

a este otazocka, kedy a podla coho viete ci mate dlhy protokol alebo kratky?

dorotka_
7. apr 2011

no uz som to nasla takze aj my mame dlhy

annamary27
7. apr 2011

@wewulka
@dorotka_ ahojte,vitajte a držím palce.niekedy je lepšie vedieť menej ,človek je potom menej vystresovaný 😀 😀 😀

wewulka
7. apr 2011

@pici ďakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre