Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
11. apr 2011

ahojte tak od dnes pichám Diphereline 0,1 mg, 4 balenia po 7 ampuliek (3 balenia mi požičali)potom mi dali Utrogestan - 3 balenia a pregnyl5000 3 balenia a jedno balenie zinnat
Mám dlhý protokol, robím si predoperačné vyšetrenia a musím na matriku overiť podpisy.

pici
11. apr 2011

@elise neboj, nebudes pichat mozno cely. mala som tiez dlhy protokolo a pichala som nakoniec len 15DNI

elise
11. apr 2011

@pici povedal mi že mrcha sa spušťa že toto je len špinenie že ked to bude intenzívne tak mám za 2 dni prísť hned ráno kontrola a postup čo dalej.uvidíme ako to bude ale povedal že na prelome apríla a mája bude transfer tak sa vytešujeme ako malé deti 😀

miskab
11. apr 2011

@pici No uz nech to mam za sebou to pichanie.....A tebe drziiiim mooooc palceky moja ty uz budes zachvilocku tehu 🙂 tesiiiim sa s tebou ,,,,drz sa moja 😉

pici
11. apr 2011

@miskab ani neviem ako mi to ubehlo..

misi76
11. apr 2011

@pici jéj, ja som pri 2.IVF tiež mala 16 vajok, tak sa držkaj, ja ešte zajtra musím na kontrolu, tak dúfam, že potom večer pichám pregnyl, lebo už mám toho akurát tak dosť.

pici
11. apr 2011

@misi76 drzim ti palce nech to mas co najskor za sebou :D a s co najlepsim koncom

elise
11. apr 2011

babulky vy už končíte s pichaní ja ešte len začínam. ja dufam že budem mať dobru urdou, len to z toho nejako popletená, pichám iba dipherline? to mám v bode 1 napísané

pici
11. apr 2011

@elise ano kedy mas dalsiu kontrolu? do dalsej kontroly ti urcite povedali ze sa ostatnymi injekciami nemas zaoberat nie?

elise
11. apr 2011

@pici ano povedali len mi dali recept že si ich mám vyzdvihnuť. dalšiu kontrolu mám ked pride silnejší menzes, že zatial to krvácanie nie je menzes, že mám vysoku sliznicu že sa to každým d*ňom spustí tak mám prísť druhý den menzesu najneskôr 4 den menzesu

pici
11. apr 2011

@elise no tak sa dovtedy nestresuj a pichaj pekne len diphereline :D

elise
11. apr 2011

@pici dakujem za povzbudenie 😉

pici
11. apr 2011

@elise tak najlepsie urobis a oni ti aj tak na kazdej kontrole povedia co dalej... tak zbytocne si nezamestnavaj hlavu :D

tinasc
11. apr 2011

@elise ja mám tiež diphereline, do kontroly cez menzes určite picháme len diphereline 🙂 potom povedia ako ďalej, ja som tiež toto riešila, či to nepopletiem 🙂

elise
11. apr 2011

@tinasc ďakujem 😉 ved aj ja sa toho bojim aby som to nepoplietla🙂 ale zvládneme to 🙂

tildus
12. apr 2011

ahojte babenky, čítam si vás ale zatial som neprispela, momentálne som na začiatku stimulky, resp. dnes sa len dozviem, či to bude tento mesiac, nakoľko mám vysoké hodnoty FSH, takže ak budú dnes hodnoty ok, tak môžme ísť do toho. Ale práve pre toto som si zatial nevybavovala interné predoperačné vyšetrenia. Neviete mi prosím vybaviť nejakého super rýchleho internisu v BA, hoci by som si aj zaplatila. Minule som bola o jedno poschodie vyssie nad GF, a za týzden som ich mala hotové, tak som to neriešila, nakoľko môžu byť max 3 týždne staré, ale teraz ma poslali fuč, že to nestíhame, termín volný až o 4 týždne... tak prosím poradte. dakujem vám.

tildus
12. apr 2011

chcela som napísať, či mi neviete poradiť internistu, nie vybaviť, som ja ale...

wewulka
12. apr 2011

@elise Ahoj, aj ja mam dlhy protokol a dnes zacinam s diphereline. Aky mas pocit po prvej injekcii ? Dnes som si zacala vybavovat predoperacne a dali mi termin az na 3.maja, dufam ze to nebude neskoro 😒

@pici Blahozelam k urodicke, dufam ze z nich bude co najviac embrijok 🙂

misi76
12. apr 2011

@wewulka sa mi zdá, že 3.5. je dosť neskoro, skús vybaviť skôr. Keď už si pichla dnes Diphereline, môže ti mrcha prísť aj skôr, tak naozaj hladaj iného internistu.
@pici no čo nového, volala si?
@elise po dopichaní si povieš, veď to bolo ľahké. Len sa nestresuj, to ti nepomôže.

Ja ešte stále neviem kedy pôjdem, po 14 hod. volám.

wewulka
12. apr 2011

@misi76 Dakujem, myslis, ze by som mala mat to predoperacne este pred velkou nocou to je buduci tyzden. Moja internistka ma dva dni po velkej noci volno a potom povedala, ze ma plno. A o kolko cca. dni moze mrcha prist skor ?

skajluk
12. apr 2011

ahojte som 4DC a začínam si pichať fostimon...... a teraz pekne nech je veľmi dobrá úroda....

pici
12. apr 2011

ahojte, tak tu je vysledok, 8 sme nechali prirodzene oplodnit, z nich je 7 embryi na predlzenu kultivaciu a 8 sme nechali napichnut a z tych je 8 embryii a tie su zmrazene

skajluk
12. apr 2011

@pici Gratulujem.....tak nech sa im v brušku len páči

pici
12. apr 2011

@skajluk dakujem este je skoro gratulovat este musia kamoskovia vydrzat a pekne sa delit

skajluk
12. apr 2011

@pici určite budú verím tomu, že sú veľmi šikovný

misi76
12. apr 2011

@wewulka mne osobne prišla na 25DC, pri 1.IVF mi neprišla vôbec, pri druhom asi na 30DC, no ale ja som iný prípad, mám PCO. Ale len pre istotu by som si to vybavila skôr, aby si nemala problémy.
@pici pekne, tak nech sa delia a šup do bruška

pici
12. apr 2011

@skajluk dakujem moc... je uzasne mat podporu
@misi76 sups do bruska veru... a potom cakat a modlit sa nech sa tam zavrtaju

tinasc
12. apr 2011

@pici a koľko dáte vložiť? len nech sa ti tam potom pekne uhniezdia 🙂

wewulka
12. apr 2011

@misi76 zajtra tam ešte zavolám a skúsim sa objednať na budúci týždeň radšej nech to mám skôr ako potom stresovať

babulka123
12. apr 2011

@misi76 a kedy ides??? som zvedava.. sledujem ta sledujem a myslim na teba straaasne moc.. cmuuk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre