Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
15. apr 2009

babulky moc vam prajem aby sa aj vam coskoro zdarilo s mimi. Ja to nechapem ze nam to vyslo na 1x. Ja som ratala ze tak na druhy treti krat to vyjde. Ani som nedufala.

mayka
15. apr 2009

kathy . urcite ich tam nenecham len tak lezat v skumavke. Pekne jedneho po druhom. ved su nasi. 😀
Vcera sme sa akurat s muzom bavili ze dufam ze sa nepomylili a nedali mi tam embrijka nejakych cernochov. 😀

mayka
15. apr 2009

Inak ak by sa dali darovat len tak embrijka a vedela by som ze budu v dobrych rukach tak by som ich darovala. Ale asi to nie je take jednoduche. 😒

katherinesand
15. apr 2009

mayka, mozno raz sa to bude dat. a darujes ich niekomu, kto ich bude lubit tak ako by si ich lubila ty. 😵
mayka, niektorej to vyjde na prvy sup a ty mas to stastie, ze si medzi nimi.
a my ostatne si musime chvilku este pockat, ale dockame sa. 😉
a ty nam potom budes zavidiet, ked tvoj nezbednik ti uz bude liezt po hlave a my budeme mat este malilinke nevinne babatka. 😀

mayka
15. apr 2009

kathy. veru. Ale aj tak sa bojim. Rozhodla som sa ze to asi zajtra alebo pozajtra poviem sefovi. Dnes ma picha vpodbrusku tak dufam ze to je ok a ze sa len maternica roztahuje. Zacala som vysadzovat u´tros a estrofem. Tak dufam ze to bude fungovat aj bez nich. 🙂

Velmi to prajem vsetkym ktorym sa nedari. Aj ked ani ja este nemam vyhrate. A furt sa bojim .Vcera som sa ukludnila ze mame srdiecko a dnes stresujem kvoli inemu. Ale asi to je normalne a budem furt taka vystresovana.

No mne bude krpec skakat po hlave a vy budete utierat posrane rite. 😀 Ty, ale ja sa tesim aj na tu posranu rit ako budem umyvat a ohrnat nosom. 😀

katherinesand
15. apr 2009

mayka, a este ta caka velaaa rokov strachu 😀
ale popri tom strachu to bude hlavne radost a stastie kazdy den.
a bez strachu sa zit neda, to by znamenalo, ze nam na nicom nezalezi, ani na sebe. 😔

pahu
15. apr 2009

Mayka, nemachruj 😀 Aj ja sa raz dostanem z centra späť k môjmu gyndošovi 😀 To potom ešte len bude rošambo 😀

mayka
15. apr 2009

pahu, ja nemachrujem, lebo si viem predstavit ako prezivate tie neuspechy. ☹ Ja budem moct zacat machrovat tak o mesiac. A aj to budem len taka ticha macherka. 😀

Baby inak zistila som prave ze mi ochlpatelo brucho. To asi z tych hormonov co som do seba napchala. 😀
Kathy veru strach bude s nami vzdy. Ale sa s tym nejako popasujeme. Ved ako inak.

katherinesand
15. apr 2009

mayka, takze v piatok dojdi v tricku nad pupok a pozname ta z dialky. 😀

pahu
15. apr 2009

Mayka, ja som počula že bruško ochlpatieva 😉 Dúfam, že sa nám predvedieš v LAMBÁDA style 😀

babulka123
15. apr 2009

pahu ale nepovedz... hehehe ty si urcite potajomky okukavala moje brusko ked som spala ze????

pahu
15. apr 2009

Jeeej, ty si ma vymákla? Ako si vedela že hovorím o tebe? A kedy sa mi aj ty predvedieš v nejakom detvianskom kroji??? 😀

pahu
15. apr 2009

Čo je s VIKI?? 😕

katherinesand
15. apr 2009

to vazne baby? vy tehule ste bruchochlpate? 😀

pahu
15. apr 2009

Počujte, idem domov, však som chorá na antibiotikách a vy ma tu zabávate 😀

katherinesand
15. apr 2009

caf pahu 🙂

babulka123
15. apr 2009

no ... ja ked budem rodit.. a ty budes asistovat hehehehe sa ti predvediem v celej svojej krase.. heheheh

katka.. anooo.. ja som ostala tiez chlpata na brusku..

pahuuuuu odchod do postele.. dostanes na prdel..

mayka
15. apr 2009

Pahu vidis , budes chlpata ako opica. 😀 Tak sa nesmej .

babulka ahoj. 😉 Ako sa mate s mimi?

Kathy sup domov do postielky co mas co chodit d prace ked si chora. 🙂

mayka
15. apr 2009

zasa ma o berie na spanie. A dnes ma boli bruskoooooo. Tak idem oddychovat.
babul je to normalne? Dnes cely den ho citim .Take jemne pichanie. Raz hore raz hore , potom zboku... No a este k tomu sm aj ochlpatela. Sak z ma vlastny muz nebude chciet. 😀

babulka123
15. apr 2009

mayka... je to normalne.. mna to tiez bolelo ... cele creva a tak co mas tam dole sa ti posuva hore a to boli.. nebooooj , je to ok. pokial nekrvacas alebo tak je to ok.. neboooj prejde to .. mna to bolelo prve 3 mesiace.. a teraz tiez ... neboooj

corinne
15. apr 2009

Ahojte pipiny.Ani neviete aku mam radost,ze sa skoncili tie sviatky a vy ste konecne v robote 😀 Vsak tu bolo mrtvo ☹ Baby ja mam strasnu chut na pivo mozem si dat aj ked picham decapeptyl 😕 Manzela som vcera vyhnala na terasu aj s pivom v ruke 😀 Ani som sa nemala komu postazovat ohladom pichania 😢 1 a 2 den super a na velkonocnu nedelu totalne zablokovana ruka sa mi trasia so striekackoch a ani za zive nepichnem ☹ po 30min som to vrazila na silu 😢 Uz chcem mat koniec stimulacie neviem ci to zvladnem,ale vobec sa mi nedari to pichnut tak sucho,ja musim prepichnut kozu na silu.Idem si dat zmrzku niekto mi tu urobil chute 😀

och
15. apr 2009

no cafte dievcenece 😀 😀 sa hlasim do sluzby 😀 m

misia U splnena 😀 kava so segrou splnena 😀 prezute auto, umyte a povysavane ready 😀 😀

zukrik mas sympaticku svokru a ukecaneho svokra 😀 😀 😀

ozaj zeny a ako vas spoznam v tom poluse? 😎

mayka
15. apr 2009

babulka, dakujem si ma ukludnila. Som zistila ze je to lepsie ked lezim. Tak najblizsie tydne budem len sediet a lezat. 😀

och, ty si pokladik ze si pomohla zukricke. Skoda ze nepride v piatok na stretko. mna spoznas ak ze budem papat zmrzlinku z mc donaldu. teda pokial ju zatial nezjem. musis sa ponahlat.
no rozmyslam ze ze si vezmem do ruk casopis typu mamina, mama a ja alebo tak a to by mohlo byt potom poznavacie znamenie aj pre ostatne . polozime casak na stol.no a poznavacim znamenim by mohla byt aj babulka lebo uz ma velky neprehliadnutelny pupek. 😀

co vy nato?

mayka
15. apr 2009

babulka,
inak fakt sa mi to tam dole asi nejako meni, lebo som si pred chvilou zavadzala utros a skoro som tam netrafila. my tam zavadzala nejaka kost alebo co. to tam rano nebolo. Asi mi rastie trtol baby. bude zo mna slepica ako vysita. 😕 😀

mayka
15. apr 2009

ozaj och ako to s tebou vyzera s pichanima folikmi? Chval sa a prehanaj. Sa mi paci tvoj pozitivny a uleteny pristup a la lazo plazo. 😀 To by mohlo vyjst. Aj ja som bola mierne sisi. 😉

och
15. apr 2009

mayka 😀 😀

no vyzerato dobre 😀 na vcielky co zadku chodim do GF 😀 tam ma uz komplet vsetci poznaju 😀 😀 sa nemusim ani predstavovat, no a brusko len tri modrinky sa mi podarilo vyrobit 😝 😀 😀 😀 zajtra idem na utz tak uvidime co dal 😀 😀

inak ked sa mam priznat vobec sa necitim na to, ze by som, cisto teoreticky, mohla byt na konci tochto mesiaca v 4tt 😲 😲

och
15. apr 2009

znie to divne 😲 😲

ty kokso akurat mi to doslo ze mozno budem mat tamagoci 😲 😲
mayka 😀 😀 ja budem mat rifle a cervenu kabelku a vyzeraj zienku taku skadenoha skaderuka 😀 😀

corine neboj to zvladnes moja druha injekcia bola na spinavych smradlavych zachodoch 😀 😀 ako fetacka 😀 😀 a to ze ti to niekedy nejde, no nie kazda ihla je uplne ostra 😝 ked to tam nejde tak ihlu natocim tym otvorom smerom ku kozi a je to 😝 😝 tak to ide ako do masla 😉 sadla 😀 😀

mayka
15. apr 2009

no pockaj ako ti bude po pregnyle. 😀 Ja som sa tiez cudovala ze akosi mi tie injekcie nic nerobia a potom sa mi brusko nafuklo a trolinku pobolievalo a pobolieva doteraz. 😀
A teraz si kolky den cyklu? Aj ti povedali kolko folikuliek mas? Lebo ja som sa dozvedela len ze ich je veeela. 😀

Ok tak cervena kabelka a vichor okolo teba. Tak si ta predstavujem. 😀

Corinne jasnacka ze to zvladnes. Ved sme nejake zeny cinu. Vsetky sme to zvladli a sme amaterky a poniektore uz 2v1 alebo 3v1. 😀
A rad radom to tu poplujeme a sa to tu rozmnozi. Same pipiny tu budu a pipulaci. 😀

mayka
15. apr 2009

tak teraz som dojedla a zasa citim hlad. to je hrozneeeeeee. 😀 😅

babulka123
15. apr 2009

mayka.. heheh zvykaj si ..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre