• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

25. mája 2017 
@och :wink:
no tie nálady mám aj ja, hormóny s nami riadne lomcujú, či?
22. apr 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici drzim packy nám vsetkym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. apr 2011 o 20:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím palce všetkým, čo ich čaká po sviatkoch tehot. test... nech prinesiete len tie najlepšie správy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. apr 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja drzim takisto vsetkym cakatelkam palceky :D
22. apr 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby inak aj ja mám také príznaky ako ste písali pobolieva ma ako pri začínajúcom menzese sem tam ma pichne zmena nálady,stále papám a chutí ma sladké,ale veľmi sa bojím,že každú chvílu dostanem menzes je to strašné.inak pri druhom pokuse ako to vyšlo tak som dostala menzes na 14 deň síce taký slabučký,ale dostala a jedno bábo mi odišlo tak sa bojím aj teraz.
22. apr 2011 o 23:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj ten ustrogestan čo si dávame može niečo robiť ozaj tie prsia ma bolia a nejak sa mi zväčšili xixixi
22. apr 2011 o 23:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 ja mam prsia takisto naliate a bolestive ale to asi uz dva tyzdne este ked som pichala tak a teraz ako beriem aj estrofem tak mi narastli :D zlatko hlavne sa dopredu nestrachuj.. ja som si spravila test a nic na nom neni. zbytocne som si pokazila den , lebo verim ze sa nam to urcite podarilo len som bola velmi nedockava
22. apr 2011 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici já práveže,ked som si pichala inekcie tak prsia v pohode to ako som si začala dávať ten utrogestan tak potom som pociťovala tieto príznaky,ty berieš iné ten estrofem?o tom som ešte nepočula.ozaj písala si,že v utorok nejdeš na ten test,ale až v stredu?
22. apr 2011 o 23:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 nie v utorok idem.. ale mala som povodne v pondelok :D
estrofem je na rast sliznice :D utros som uz brala pri IUI a prsia nic.. tak ja myslim ze to u mna tym nebude :D tak uvidime
23. apr 2011 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahá,lebo mne niečo harbulák hovoril pri odbere,že máme vysokú sliznicu,že to je v poriadku tak potom ten utrogestan je niečo iné. ozaj ten utorok sa stretneme už vieš ako vyzerám aj ja ako vyzeráš ty a s ktorými babami sa tam stretneme? :slight_smile:
23. apr 2011 o 00:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 este myslim ze misi76 a och :D
23. apr 2011 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici och neviem,ktorá to je je?nemá ani fotku
23. apr 2011 o 00:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 zrusili jej ... zevraj bola nevhodna... ale ja si ju pamatam.. lebo mala vklad predo mnou
23. apr 2011 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ahá tak já ju asi nebudem poznať,ked som ju nikdy nevidela a s misi76 som chvílu kecala,lebo ,ked som bola já na vklad v piatok tak misi bola na odbere a prehodilo sme pár slov tak si pojde neskor na test tuším písala,že vo štvrtok
počuj ani tebe sa nechce spať?chodíš do práve?ja nie som vypísaná a už sa doma poriadne nudím dneska za mňa drahý umýval okná a včera vysával tak nemusím nič robiť len variť aby nezomrel od hladu hehehe
23. apr 2011 o 00:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 mne sa nechce spat ale idem o chvilu lebo rano skoro vstavam... som doma.. nepracujem teraz... no ja idem v utorok a piatok na krv, aj ty nie?
23. apr 2011 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ahá tak teda nechela som vyzvedať nehnevaj sa, je to každého osobná vec.áno idem v utorok a v piatok na krvičku inak aký máš nato názor,že ráno zoberú krvičku a potom poobede o druhej musíš volať nemohli by to spraviť na počkanie?kedže my sme z daleka tak zakaždým zostávame radčej do tej druhej v blave a potom ideme domov
23. apr 2011 o 00:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 co si pipi? ja sa nehnevam. som doma od novembra. ale robim si stale program aby som sa nenudila :D
co ja viem? neviem... ta krv mi len vadi ze do druhej si idem nechty obzrat....ale inak som ok...
23. apr 2011 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici no práve to čakanie je na nervy a hlavne minule sme boli v ikee a volala som odtiaľ a sestrička do telefonu povedala,že test pozitívny a já som začala plakať od šťastia a moj muž tiež a všetci na nás pozerali tentokrát budem volať radčej z auta hehehe
23. apr 2011 o 00:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 dufam ze aj tento krat povie ze je pozitivny, ja som zatial pocula iba ze negativny.. idem haju moja...
23. apr 2011 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ok moja idem aj ja.dobrú noc
23. apr 2011 o 00:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici
@ivka3901 Držím vám palce kočky,nech to dopadne pozitívne. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2011 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri milacicka , co nemozes spat?
23. apr 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri díky ti moc budem ich veľmi potrebovať a už sa konečne pomaličky,ale isto blíži deň D :slight_smile:
23. apr 2011 o 11:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901
@pici kočeny ja idem až vo štvrtok na krv. A trvá im to preto tak dlho do 14,00 hod. lebo tú krv posielajú do ružinovskej nemocnice do labáku. Okolo 12,00 majú výsledky a potom konzultujú nad našimi prípadmi ako to bolo aj pri stimulke.

Tak čakám v utorok // -čiarkové správy. A dodatočne pokojné sviatky prajem.
23. apr 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici Veľmi málo spím.Stále sa zobudím o druhej v noci.
23. apr 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76 díky ti vysvetlenie už teda viem prečo im to dlho trvá tak ti veľmi držkám palčeky všetky aj na nohách moja nech nám to už konečne vyjde :slight_smile: inak misi76 ty už máš detičky?alebo ešte nie?lebo minule čo sme prehodili pár slov tak sme sa rozprávali o tých trojičkách čo si čakala a potom je mi to lúto.to si bola na koľký pokus IVF?
23. apr 2011 o 14:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demeeri aha... no nech sa paci.... a potom vydrzis cely den?
23. apr 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76 no uvidime ... ja som myslela ze ides aj ty v utorok...
23. apr 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 ja som pri 1.IVF nemala ET, lebo som mala silnejší hyperstimulák, išla som na KET to som otehotnela hneď ale len do 8tt, prestalo sa vyvýjať, tak nasledoval kyret a po 1/2 roku som išla na KET znovu, zostali nám posledné 3 embryjká a zázrakom sa všetky ujali. Tak sme vydržali do 22tt. Zlyhala mi pečeň. :cry: :cry: :cry:
23. apr 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi76 tak to ma mrzí, že to už dvakrát nevyšlo :frowning2: a ak sa smiem spýtať, čo si mala s pečeňou? a verím, že teraz to už bude úspešné :slight_smile:
23. apr 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok