Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
23. apr 2011

@ivka3901 ja uz dneska tak mam take spinenie... boze uz nech je utorok a vieme... no nie? ty si si teraz kolko dala vlozit?

ivka3901
23. apr 2011

@pici bohužiaľ som mala zase len 4 vajíčka a z toho oplodnili 2 takže aj som si ich dala vložiť,pre nás je to trošku horšie,lebo nemáme nič zamrazené a ked to náhodou teraz zas nevyjde tak na 4 pokus si budeme musieť priplatiť 500 eur navyše.

pici
23. apr 2011

@ivka3901 pane boze... zlatko snad to vide...

ivka3901
23. apr 2011

@pici som s tebou v mysli viem aké to je dostať zažila som to už a nebolo to príjemné a bojím sa,že dostanem aj ja,ale asi až ten 14 deň a presne to vychádza v piatok 29 apríla mňa si porazí dovtedy čakať a nebáť sa či sa niečo nestane ani nevieš ako mi je to lúto fakt

ivka3901
23. apr 2011

@pici ked ti mám pravdu povedať tak ja sa už pomaly bojím aj na ten záchod chodiť či náhodou........ ☹

pici
23. apr 2011

@ivka3901 ale ja som nedostala. mam len spinenie :D a to povedali ze je normalne...

pici
23. apr 2011

@ivka3901 ale kym beries utrogestan tak sa ti naplno nespustia kramy... mne vzdy az ked som vysadila tak o dva dni som dostala

ivka3901
23. apr 2011

@pici tak vidíš všetko je ok inak aj mne povedali,že ked je to len špinenie a nie silný menzes tak to je všetko v poriadku,že telo ešte neviem,že som tehotná citujem to mi povedala sestrička u stenovej no vidíš o tom utrogestane som nevedela zas som o niečo múdrejšia.držkaj sa moja

pici
23. apr 2011

@ivka3901 budem sa.. aj ty.. idem haju som unavena nejaka

ivka3901
24. apr 2011

@pici ahoj moja ako to vyzerá?zaťiaľ dúfam,že len máš špinenie?

pici
24. apr 2011

@ivka3901 ahoj ano len spinenie... ale test bol negativny

ivka3901
24. apr 2011

@pici robila si si už já ani nemám doma keby som si chcela musím si kúpiť v utorok

ivka3901
24. apr 2011

@pici inak já ked som bola na odbere tak jedna kočka tam bola na vklad a potom sa pýtala sestričky ,že či si može robiť tehotenský test aj doma z moču a sestrička jej povedala,že to je zbytočné,že jej neukáže aj ked je možno tehotná

pici
24. apr 2011

@ivka3901 no ja dufam ze sestricka mala pravdu :D, nekupuj zbytocne sa budes trapit jak ja

ivka3901
24. apr 2011

@pici vieš čo já si kúpim,ale nespravím si ho hned až trošku neskoršie aj minule som to tak spravila a stále mi potom vychádzal pozitívny a mali sme z toho veľkú radosť

pici
24. apr 2011

@ivka3901 no ale to ti asi aj na krvi povedali ze je pozitivna nie?

ivka3901
24. apr 2011

@pici no to až po druhom pozitívnom teste som si robila inak keby bol z krvi negatívny tak by ma to nelákalo

mirus11
24. apr 2011

babenky nerobte si testy.ja som si urobila a vysiel negativny a teraz som uz v 21tt.tak ja vobec neverim na tehu testy-je to zbytocne vyhodene peniazky.

zuzkaba
24. apr 2011

Ahojte, mozem sa k vam pridat? Som v Gyn Five len kratko a to uz pre nas hned aj mali zle spravy... Mozem si ku vam chodit po rady a moralnu podporu? Ako vas tak citam, su tu niektore silne pribehy. Dufam, ze sa vsetky skoncia v novej teme- Maminky z Gyn Fivu 🙂

tinasc
24. apr 2011

@zuzkaba ahoj 🙂 ja som síce ešte nezačala, ale verím, že to dobre dopadne 🙂 takže ja rady veľmi dávať nemôžem 😉

zuzkaba
24. apr 2011

No ani nam nic ine nezostava, len dufat v maly zazrak... s takymi vysledkami, ako sme mali my, nam nic ine ako zazrak ani nepomoze 😒 ale aj tak ti dakujem za slova, ktore teraz potrebujem pocut z kazdej strany
Nechcem falosnu nadej, len nieco pozitivne, aby sme nestratili chut bojovat...

pici
24. apr 2011

@mirus11 zlatko ty si mi pozdvihla naladu :D

pici
24. apr 2011

@zuzkaba ahoj vitaj medzi nami.,.. skus o sebe trosku viac, nech sa dozvieme :D

tinasc
24. apr 2011

@zuzkaba ja chodím do gynfivu od augusta min. roka, mali sme 4x neúspešné iui 🙂 takže ideme na ivf, dúfam, že úspešne 🙂 a aký máte vy problém?

pici
24. apr 2011

@tinasc jasne ze uspesne... co myslis, dokedy tam budeme chodit :DDDDDD

zuzkaba
24. apr 2011

Dakujem, nieco o mne? Co take? Normalne mam tremu teraz 😀
Mam 30rokov co je na prve dieta trochu neskoro, ale kedze mam o 5 rokov mladsieho manzela, tak sme to doteraz nejako neriesili. Som pri nom omladla 😀 a dietatko sme nejako extra nesilili, az po svadbe sme sa rozhodli rozhupat, ved sme boli spolu skoro 5 rokov a zacali sme na babe pracovat... Moj skvely dr. ku ktoremu som chodila predtym mi hovoril, ze je to vlastne v pohode, ze sme sa rok snazili o babo a nemala som sa znepokojovat. Lenze som sa mala znepokojovat uz davno a rovno ist do Gyn Fivu, alebo nejakemu "normalnemu" gynekologovi. No a teraz po jeden a pol roku sme zistili, ze pri mojej nepravidelnej menstruacii a manzelovmu zlemu spg sme sa mohli aj "zodrat" a nic nefungovalo... Teraz som dostala od dr. na vyber, ci chceme iui, alebo ivf. On nam rovno odporucil ivf. Ja chapem, ze je tam vacsia moznost otehotnenia, ako pri iui, ale zda sa mi aj drastickejsia.... Mam obavy, neskutocneeeeee 😒

tinasc
24. apr 2011

@pici ako som už spomínala, ja z toho centra nemám dobrý pocit, tak dúfam, že nie dlho 😉

tinasc
24. apr 2011

@zuzkaba čo ti poviem, tiež idem na prvé ivf a keby nemuselo byť, tak som veľmi rada...

pici
24. apr 2011

@tinasc ale... dobre to bude... ja si nemyslim ze niekde inde je to lepsie...
@zuzkaba no rok je optimalna doba na to, aby ste nic neriesili a nechali to na prirode :D
IUI aj IVF su narocne, obe psychicky, IVF ovela viac financne. pri oboch beries hormony... pri IVF niekolko viac... ale aj sance su vacsie... ja by som jedno IUI urcite skusila na tvojom mieste... ak nie aj dve...

zuzkaba
24. apr 2011

@tinasc mne dr. povedal, ze mam nepravidelny menzes a z toho mozem mat niektore cykly anovulacne, takze to vraj nie je neriesitelny problem, ale manzel mal zly spg a vtedy vraj iui neodporucuje... Manzel sa hned pytal, ze ci sa s tym da nieco robit, s jeho problemom, ale vraj je to dlhodobe a nemusi to fungovat... ta liecba. Aha a este vraj sme vystihli budto manzelov najhorsi spr z toho dobreho, alebo ten najlepsi z toho najhorsieho obdobia. Dufam, ze som to napisala zrozumitelne, lebo ked to spatne citam, tak uz tomu ani sama nerozumiem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre